Treść opublikowana przez tazman
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Stoi od wczoraj ;-)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
raz od 3 miesięcy człowiek nie był na spocie i od razu szydera
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dawać foty ze spota :-) Ja bez auta i po pracy, także dziś odpuściłem, ale podrzucam coś na poprawę humoru http://otomoto.pl/oferta/renault-laguna-2fl-2005r-2-2dci-150km-tuning-full-opcja-initiale-paris-ID6y9SJt.html#62c744c23a
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Miałem dipa i ostatnio kupowałem plasti laka, bo tego pierwszego nie było na miejscu i według mnie jest zdecydowanie mniej trwały. Ramkę grilla musiałem poprawiać po jednej grubszej trasie [emoji6] ale miemy nadzieję, że u ciebie będzie ok, bo fajnie spasowało z czarnym lakierem.
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Ogólnie jak już malować to trzeba inwestować w oryginalnego plastidipa, jest dużo trwalszy od plasti laka.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-autos/anzeige:angebote/c216czyli niemieckie olx lub mobile.de uprzednia rezerwacja 2-3 aut w bliskiej lokalizacji i jazda śmigam z kolegą z forum KA czy się opłaca ? na pewno tak jeśli chodzi o stan samochodu, tam jeszcze prywatni sprzedawcy nie kantują cenowo też można się targować, przykładowo na początku tego roku swoją b6-kę kupiłem za 3700 euro gdzie jeszcze dodatkowo euro było tańsze niż teraz bo kupowałem po ok. 4 zł.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pod koniec września śmigam do DE, u nas nie oglądam bo szkoda mojego czasu miało być wcześniej, ale pozmieniał mi się grafik w robocie i dopiero wtedy wygospodaruję trochę wolnego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja bym brał eibacha. btw Ciekawy jestem kto odziedziczy po sprzedaży mojego samochodu tytuł największej kozy b6 na spotach [emoji2]
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dobra traska, po jakąś wiązkę śmigałeś ?
-
Błędne odczyty chwilowego spalania w kolorowym FIS
To normalnie, bez obaw, też miałem wcześniej vw i było jak u Ciebie, w audi fis zupełnie inaczej to pokazuje.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no i podświetlenie ładne pokazałeś
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
głos poszedł Andy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na razie to zaprzyjaźniam się z mpk w drodze do i po pracy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ty to tak widzisz, ja nie. Wiem ile za auto zapłaciłem i jakie koszty poniosłem i nie uważam, żeby cena 18,5 tyś. którą dostałem była dla mnie krzywdząca. Jedni wolą wystawiać za ponad 20 tyś. i później płakać na forum, że nikt nawet nie zadzwoni i nie chce tyle dać za 12 letnie auto. To nie był BEX, Q ani sline żebym mógł wołać za niego niewiadomo ile tylko zwykły BFB z plastikowa kierą w środku.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
przed dodaniem ogłoszenia dokładnie wertowałem regulamin działu sprzedam i nie było tam nic o premii do kieszeni Prezesa no i poza tym poszła z olx Ja dodałem wczoraj o 22 to straciłem całą noc i dziś w dzień też trochę czasu bo kupiec był w robocie a następnie miał 150km do mnie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Paweł, nieaktualne. Sprzedaż auta w 19 godzin to chyba dobry wynik
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Prezes mądrze powiedział Ruch w interesie jest, bo telefon dość często dzwoni, najlepsze są sms-y typu "daje 15 i za godzinę zabieram"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
denis he he pickupa a2 jeszcze nie potrzebuję tak serio to decyzja na spontanie powstała wczoraj podczas luźnych rozmów z żonką pomysł przeszedł akceptację więc nie pozostaje mi nic innego jak wziąć się do realizacji i tak musicie mnie pochwalić bo pierwotnie podobała jej się e90 (sąsiad ma w garażu obok w ładnym mpakiecie), na szczęście udało mi się ją przekierować na właściwe tory
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie nie zapeszam..brakuje mi $ więc jeszcze b6 się musi sprzedać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie, moja b6 idzie pod młotek, gdyby ktoś ze znajomych chciał kupić, możecie polecić, dobre auto Jak mod zaakceptuje to się pojawi stosowne ogłoszenie w dziale giełda. Będzie druga furmanka, też oooo także spotowicza nie stracicie
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
I w 1.8t średnica montażowa 45mm? Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jako jedyny z aktualnej ekipy ogarniasz te tematy więc nie mam innego wyjścia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czasami na spota wpada Wojtek (Herdas) ze swoim komputerkiem i kabelkiem, gadaj z nim Ps. Co tu taka cisza ? Ja dziś kisnę w robocie ale jutro na spociku powinienem być
-
Czarne emblematy audi
Od wewnątrz trzeba podważyć płaskim śrubokrętem. Ps. Ja mam podobny kolor, na początku pomalowałem sam znaczek i słabo to wyglądało, tak jakby znaczka nie było wcale. Później pomalowałem również ramki grilla i to też nie było to. Ostatecznie zostały ramki grilla na czarno i znaczek w chromie, najlepiej to wygląda.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Panowie a co polecacie u mie, 1.8T BFB Przy przebiegu 198 tyś. była czyszczona miska i smok olejowy, zalany został LM high tech 5w40 Teraz jest 209 tyś. i najwyższy cza na zmianę oliwy. Lać dalej LM czy spróbowac czegosc innego. I ewentualnie jak w kwestii płukanki, boję się jej trochę robić, żeby znowu nie było koniecznośći zrzucania miski i czyszczenia smoka z nagaru.