Treść opublikowana przez tazman
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Nie pasuje, trzeba się trochę pomęczyć. Jest cały temat na forum, wystarczy poszukać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na szrotach to raczej ciężko będzie z sline, bo to chodliwy towar i sprzedawcy już z reguły wiedzą co mają to raz, a dwa do sedanów jest sporo tych zderzaków, do kombi mało Lucek, tak wygląda sline bez wycięcia na wydech http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-b6-sedan-sline-1-9tdi-2-5tdi-i5562710492.html Marcin dzięki, wybrałbym się z tobą na klasyki, ale do 22 jestem uwięziony w robocie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
uuu...kiepsko Ty sam czy ktoś Tobie ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
olx były kiedyś wystawione za 1200 zł. później wystawione ponownie za cenę 1000 zł., zadzwoniłem, ustaliliśmy cenę i wieczorem wysłał opłacało się bo gumy świeże i z naprawdę fajnym bieżnikiem, felgi dziś sprawdziłem na wulkanizacji i też prościutkie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
U mnie wyszła elegancko. Może dlatego, że kilka miesięcy przed kupnem poprzednia właścicielka wymieniała wahacze i ta śruba była zabezpieczona jakimś smarem, także poddała się właściwie bez większej walki, nie była zapieczona, itp. No i dziś zakupione kółka na zimę [emoji6] Jeszcze zmienię kolor i będę jak Brzózka [emoji3] Najlepsze jest, że trafiły się z gumami 235/45/17 z 11 i 14 roku w cenie poniżej 1k.. Założone na próbę, bardzo przyjemnie się jeździ, jednak balon robi swoje, zdecydowanie lepszy komfort Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wiesław Dadej na Bursakach, na tym nowym centrum motoryzacyjnym. Mi rozpinał ta śrubę jak wymieniał lewe przednie łożysko. Bardzo porządny facet.
-
Plastidip - zabawa z grillami i felgami
Ja malowałem górną i dolną ramkę grilla. Ogólnie jest trochę zabawy z oddzieleniem ramki od kratek w górnym grillu. Przy ponownym zakładaniu trzeba uważać by nie porysować już pomalowanej ramki. Mimo wszystko uważam, że warto, sama pomalowana ramka wygląda zdecydowanie lepiej niż całość. I polecam plastidip, dużo lepsza jakość od plastilaka. Gdyby ktoś chciał zobaczyć efekty to fotka jest u mnie w temacie. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tu nie chodzi o wstyd, nie lubię po prostu żadnych obrączek na palcach, jest mi niewygodnie [emoji6]
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
soul87 gratulacje, z doświadczenia powiem, że idzie przeżyć mi w czerwcu już 2 latka stuknęło odkąd gps leży w domu w szufladce
-
[B6 BFB] A4 B6 1.8 T, czarny froncik
he he dokładnie wpadł czarny froncik na przód
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To chyba odpuścimy naszego spontana bo dwie osoby to trochę mało Edit Paweł, napisaliśmy właściwie w tym samym czasie ja już właśnie otworzyłem, temperatura jak widać odpowiednia no i jedno wcześniej w Plazie pozdro i do zobaczyska za tydzień
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ktoś jeszcze poza mną i Brzózką? [emoji6] Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
dobra robota z lampami, napisz coś więcej jak to zrobiłeś
-
Śmierdzi gumą, tylko po dłuższej jeździe i w korku w mieście.
Witam, mam dziwny problem z klimatyzacją. Auto jak w podpisie. Chłodzi i działa normalnie, w trasię moge jechać i 500 km i nic się nie dzieje. Natomiast w mieście, jak trochę dłużej pojeżdżę i stanę w korku to tylko na postoju ( kiedy silnik pracuje a auto stoi) z nawiewów czuć smród spalonej gumy. Gdy wyłączę klimę automatycznie przestaje czuć ten zapach. Jak ponownie ruszę i jadę bez postoju i włączę klimatyzację działa normalnie. Co to może być?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie ktoś, coś, dziś? 18 pod stadionem?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spoko, będę jechał gdzieś na tygodniu to zapytam. Panowie jeszcze jedno krótkie pytanko, czy lampka oświetlenia wnętrza ambiente, ta z dodatkowym doświetlaniem była zawsze z diodami led, czy występowała tez opcja z żarówkami ?
-
czy da sie usunac ta ryse
Bez papieru i polerki nic z tym nie zrobisz.. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki za info, muszę do niego uderzyć. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie ma to jak druciarstwo [emoji1] btw po trzech dniach skończyłem black front.. Powinienem to zrobić w jeden ale alkohol i upał skutecznie mi w tym przeszkodziły [emoji6]
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdybyś widział kompletną lampkę podświetlenia tablicy rejestracyjnej, lewa strona (kierowcy) to możesz brać w ciemno, wezmę na pewno
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Się rozpędziłeś z modami [emoji6] U mnie też work in progress... Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pogoda dobra, piwko schłodzone, można malować grilla [emoji2] Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Też będę w Krakowie szerokości- [B6 BFB] A4 B6 1.8 T, czarny froncik
mod roku dokonany pozbyłem się haka do tego halo dostało żółtą folię a znaczek plastidipa no i ogarnięta komora - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT