Treść opublikowana przez tazman
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z zewnętrznego sline to ma tylko listwy drzwiowe (pytanie czy ori czy podróbka z laminatu lub pianki pur), poza tym kompletne nic jeśli chodzi o środek to jest fajny bez względu na to czy to ori sline czy nie, niech ci wyślę zdjęcie wlepki i będzie wszystko jasne a tak poza tym to jest właściwy dział na forum do oceniania aut i prośby o ewentualne sprawdzenie przed kupnem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moje rodzinne strony , dziadków mam z stamtąd
- Spalanie
-
Szybkie pytanie o cleaner, politurę i wosk do czarnej perły
raczej tylko używkę, większość się rozeszła jak megs 16 przez pewien okres czasu nie był dostępny
-
a4 b6 18" felgi
wkładaj 225/40/18 i będzie ok jak jeżdżę na takim setupie właśnie na feldze 8j
-
Falujące obrotu na postuju BFB
mi przy lokalizacji tego zaworka pomógł kolega bobasxx, a dokładniej wkleił to zdjęcie, zaworek jest w trójniku do którego prowadzi kabel z czerwoną strzałką
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
boro81 dzięki za informację, czyli montaż identyczny jak w laminacie, miejmy nadzieję, że choć formy mają lepsze
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Panowie a jak to jest z mocowaniem tych list z pur. Tak samo na blachowkręty jak w tych z laminatu czy podobnie jak ori ?
- Spalanie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
było przyjechać w tą niedziele to byś zobaczył co to znaczy upał, zanim odkryliśmy sektor w cieniu to lekką godzinkę staliśmy na słońcu z temp. 32 stopni
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Myślę, ze tak jak pisze Hugo nie ma co kombinować ze zmianą miejsca na Olimp itp. bo zrobi się niepotrzebne zamieszanie w temacie, parking pod Areną jest na tyle duży, że się wszyscy na nim pomieścimy w kwestii spotów co 2 tygodnie to jak najbardziej jestem za, jeśli tylko nie wypadnie mi dyżur w pracy to na moją obecność możecie liczyć btw Armi, w końcu wyszukałem twój temat z B6-ką mówiłeś mi na spocie twój nick ale szukałem cię jako Armin i nic nie mogłem znaleźć, koniecznie następnym razem zamiast s3 poproszę b6, mega robotę wykonałeś przy aucie, świetna inspiracja dla mnie
-
Wydajność środków do pielęgnacji lakieru
tu działa złota zasada, mniej znaczy więcej nakładaj cienka warstwę, z qd podobnie 2-3 strzały na panel max
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja również dziękuje za udanego spota jak będziecie mieli panowie jakieś foty to wstawiajcie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
chciałbym to zobaczyć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja się melduje na bank kolegę M@rcinLBN kojarzę chyba z forum KA , wpadaj i prezentuj b7 bo jak na razie na jednym spocie z KA w zeszłym roku to widziałem bordowe Toledo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Arek, zapraszamy na spota w Lublinie
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Dzięki za info, wyciągnę radio i sprawdzę te kostki, mam nadzieję, że będą jak jest wzmak z tyłu. U mnie na tym Sony też jest to jakoś dziwnie podłączone bo gra tylko sam przód...
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
A jeżeli u mnie też jest nie ori radio, tylko jakiś Soniak, ale jak patrzyłem mam wzmacniacz z tyłu, to tez będę miał takie cyrki z właściwym podłączeniem concerta ?
-
matowy lakier
możesz spróbować pobawić się tym AUTOGLYM ULTRA DEEP SHINE, widziałem to w akcji i naprawdę świetnie kryje holsy choć to takie maskowanie problemu niż jego usunięcie, najlepiej wizyta u kogoś ogarniętego w temacie detailingu który naprawi błędy lakiernika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, zapraszamy na spota w Lublinie.
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
wosku nakładasz tylko delikatną mgiełkę, tak żeby była ledwo widoczna przed nałożeniem wosku trzeba lakier przygotować (oczyścić), najlepiej wyglinkować i użyć cleanera, ale możesz też użyć samego cleanera jak np. ten http://mrcleaner.pl/dodo-juice-lime-prime-cleaner-pod-wosk-100ml-p2971.html dzięki temu zapewnisz dobre podłoże pod wosk, będzie się dłużej trzymał i lepiej wyglądał
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
Dajesz zdecydowanie za dużo wosku, tu nie obowiązuje zasada im więcej tym lepiej, tylko odwrotnie no i wypadałoby jakoś przygotowac lakier przed woskowaniem, zabrakło choćby podstawowego cleanera tak poza tym furka bardzo fajna
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja będę, mam wolne w pracy, więc do godziny się dostosuję.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to jest nas trzech, ja się ewentualnie dostosuję do terminu
-
Check engine - P0171
na 100% zaworek odpowietrzenia odmy poleciał