Treść opublikowana przez tazman
-
audi a4 b6 felgi 18 pasuja czy nie?
jak kolega wyżej pisze, do tego może być problem przy max skręcie nie podałeś jeszcze szerokości felgi, ale z racji tego, ze to ori audi to zapewne jest 8-8,5 cala
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
80 zł. u nich zostawiłem
-
G_Detailing - moje prace
bardzo ładne prace, jak na jednoetapową korektę b5 ładnie odżyło
-
audi a4 b6 felgi 18 pasuja czy nie?
do b6 et w okolicach 30 jest ok, natomiast guma jest za duża, najlepiej by było 225/40/18
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
bardzo ładnie, mogłeś wspomóc Rotona pędzelkiem i powinno do końca doczyścić ja właśnie wróciłem z Weselicha, zabawa przednia do 4 rano, blisko 400km za mną, ale straty są dojeżdżając do Garwolina dostałem sporym kamykiem z pod kół busa jadącego przede mną, efekt to ładnie rozwalona szyba przednia na wysokości dokładnie mojego wzroku od razu w Lublinie pojechałem do Hanesco i odprysk zalany żywicą i zabezpieczony przed dalszym pękaniem, ale i tak zaczynam szukać ori nówki szyby z czujnikiem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ten srebrny to za uziemienie może robić ;-)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jest też drugi problem...cena jak nie masz własnego zaplecza, maszyny itd. trzeba szykować minimum 1,5k
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z produktami Softa jest tak, że czy wybierzesz wersję do ciemnych czy do jasnych lakierów różnica jest praktycznie niezauważalna, przetestowanie na wielu forach detailingowych xMarcin95x świetna robota, musisz kiedyś mi użyczyć na testy tego softa pojechałbym na te klasyki, ale jutro mam w Wawie wesele, dziś przyjeżdża familia z którą razem jedziemy i pewnie nie uda mi się wyrwać tylko musisz wiedzieć, ze do zastosowania powłoki trzeba przeprowadzić pełną profesjonalną korektę lakieru, nikt nie kładzie powłoki na lakier bez korekty, do tego kładzenie wosku na świeżą powłokę to też nie najlepszy pomysł..
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Roton ma ph bliskie obojętnemu, nie powinien wyrządzić żadnych szkód
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no jak nówki nie to co po Plaku
-
1.8 T BEX Znikający płyn chłodzący?
ale to co, ta wymiana rozrządu spowodowała uszkodzenie uszczelki czy byłą już wcześniej walnięta ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
muszę się wybrać na tą chemiczną
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tomek, z tych najtańszych to ten K2 roton Niestety jak patrzyłem w Lublinie jeszcze tego nie ma, na allegro, lekko ponad 20 zł. z paczką wyjdzie http://allegro.pl/k2-roton-700ml-plyn-do-mycia-felg-i-kolpakow-i5414975606.html Hugo, widzę, ze nawet przypadkowo trafiłeś na reklamę klubu na płocie he he
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dobra robota Marcinie przy okazji, na 20 stronie jest porównanie tego nowego K2 Rotona do Tugi http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=34&t=10569&sid=ec2f594fb85a3489e6e0146e237556be&start=285 i jeszcze kilka fotek kolegi Gajek z działania tego K2, za swoją kasę jest świetny https://photos.google.com/share/AF1QipMwL_BJ0wFUOPUF2KzjgdGCOGshgQ4qobhbK-9nrZjsu0D9CY-ePmq7DyjhOuXM0w?key=bDExNnliYXhYX2VYX21xdGVLSEdqblNYbkZaeWxB Paweł, było 6 autek, kolega damlew93 zrobił fotkę to później wrzuci
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
już jest ok, to pod Areną
-
Grubość lakieru...
z tą grubością to jest tak, że czujnik czujnikowi nie równy, zależy czy jest poprawnie skalibrowany u mnie wychodzi 120-130um na ly7q
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
będzie pogoda, zobaczycie może ktoś chciałby sprawdzić bezwypadkowość swojego auta, mam na stanie miernik lakieru, mogę zabrać na spota
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Już Panowie nie zmieniajmy tego co było ustalone, jest Arena i niech tak zostanie jak w tytule wątku. Dobra lokalizacja, dużo miejsca. Jak będzie deszczowo parking podziemny 0 na Olimpie i na tym bym zakończył dyskusję odnośnie miejscówki.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://www.foreca.pl/Poland/Lublin?details=20150621 ja tam nie widzę jutro deszczu, a z tego serwisu korzystam dość często i jest duża sprawdzalność jak pisałem wcześniej, potwierdzam swoją obecność jutro
- oil min
- oil min
-
Skradzione
mocno dziwna sytuacja, niska cena zakupu mająca przyciągnąć jak najwięcej kupujących, do tego kradzież po 3 dniach... pewnie teraz handlarz ma kasę za samochód i drugą połowę będzie miał za części z auta...
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Ja też dziś wykonuję misję owinięcia taśmą, mam nadzieję, że zadziała bo roleta dość sztywno siedzi. Jak nie pomoże to kupujemy ten zestaw naprawczy
-
LISTWY na drzwiach oklejone folią
całkiem, całkiem to wygląda, pytanie jak z wytrzymałością
-
Polecane opony letnie
Ja ze swojej strony polecam Sava Intensa UHP. Śmigam na gumach 225/40/18 i zarówno na mokrym jak i suchym przewidywalne, dość ciche.