Treść opublikowana przez KarlWGM
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Siemano Potrzebuje waszej pomocy szukam dobrego lakiernika Grodzisk okolice kogo mozecie polecic ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
a czy nie bedzie przyszkadzało ze szerokosc felg jest rozna o 1 cal? dodam ze chodzi o Quattro
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
no to super a co do tych pierscieni, to lepiej w metalowe czy plastikowe zinwestowac ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam mam pytanko apropo tematu, czy felgi da sie zalozyc i wszystko bedzie pasowac 18x8 (ET42)+9 (ET40) a droga sprawa to otwor centujacy jak wiadomo w b7 jest 57,1 mm a te felgi73,1 mm niebedzie problemu po zalozeniu pierscieni?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
czyli jaki model amortyzatora zeby siadł przód ??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
oki sprawdze numer amortyzator, a amortyzator moze miec znaczenie co do wysokosci auta ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
2.0 tfsi bez lpg zaraz to zrobie
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
tak dokladnie, w poscie jest link do galeri
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
pomóżcie ? sprężyny zakupione w aso po vinie. roznica miedzy wysokosciami 4 cm, auto od niedawna w moim posiadaniu, poczatkowo stolo na sprezynach obnizajacych, zmieniajac na ori mam taka zagadke. co moze byc nie tak?? http://tufotki.pl/48A1d
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
mi bardziej chodzi o obniżenie przodu żeby to mialo jakis wyglad, niby powinno byc wszystko dobrze bo sprezyny zakupione w aso po vinie roznica wysokosci niedzy wysokoscia tylu a przodu 4 cm masakra jakas, polecacie cos zeby wsadzić z przodu dzieki czemu uzyskam jednakowe wysokości? dodam ze tylne sprężyny zakupione w inter carsie po numerze vin. i wyszla taka układanka :/
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Witam ja mam podobny problem tylko po wimianie sprężyn na nowe zakupione w aso auto stoi makabrycznie, jakies pomysly co z tym zrobic ? daje link do zdjec http://tufotki.pl/48A1d
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Po paru latach wracam do marki witam wszystkich i pozdrawiam