-
Ezektor 06b133753c. Pytanie o dostepność
Panowie. Zauważyłem, ze wyżej wymieniony eżektor zaczął mi się mocno pocić. Jak myslicie uszkodzony? Jest jakis nowy zamiennik bo szczerze mowiąc nie moge go znalezc. Uzywki sa ale po 200 zika
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Xsebo mam nadzieję, że się nie obrazisz ale nie przekonują mnie Twoje argumenty Czwornik wymieniłem pod koniec 2015 roku. Odma nowa (cała) poczatek 2015. Uszczelka pod pokrywa silnika tez z 2015 chyba ze jest jakas nieszczelnosc zaraz przy wyjsciu odpowietrzenie silnika do czwornika bo tam zawsze byl tak jakby luz
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
@up ale ja w sumie nie pytam czy ma związek z braniem oleju tylko czy sprawny eżektor ma jakiś wpływ na dobre odpowietrzenie skrzyni korbowej. Np czwórnik sie wtedy nie poci albo uszczelka pod pokrywa równiez
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Panowie a wymieniał ktoś eżektor? Jakiś czas temu wymieniłem całą odmę ale eżektora nie wymieniłem. Podejrzewam ze jest od poczatku niewymieniony. Możliwe, że ezektor ma wpływ na odpowietrzanie skrzyni korbowej?
-
Jaki symbol klocków hamulcowych
Nie a dlaczego pytasz ?
-
Jaki symbol klocków hamulcowych
Dzieki Panowie okazało się, że akurat w A4 z tych lat sa tylko dwa rodzaje a nie jak wczesniej slyszalem kilka. Organoleptycznie przez felge da sie zdiagnozowac, ktory model nas interesuje. Klocki z bratem wymieniłem. Mielismy poblem tylko z wbiciem spowrotem sworznia tłoczka hamulca ale moj wspanialomyslny brat zrobil urzadzenie do jego skrecania
-
Jaki symbol klocków hamulcowych
Panowie jest jakiś sposób żebym odczytał symbol klocków przednich bez zdejmowania ich :)? Gościu w sklepie stwierdził, że było produkowanych kilka modeli i raczej nie dopasuje ALT 2002
-
Wariuje wskaźnik temperatury
Ok. Czujnik wymieniony na zielony. Jak ręką odjął Dzieki wszystkim. Panowie jeszcze jedno pytanko miał ktoś problem z odkreceniem śrubek z maskownicy zarowek do oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Sparciałe nie mogę za nic odkręcić
-
Wariuje wskaźnik temperatury
Uwielbiam to forum:) Serdecznie dziekuję za pomoc
-
Wariuje wskaźnik temperatury
Panowie zauważyłem, że zaczął mi wariować wskaźnik temperatury. Zachowuje się dość specyficznie, raz wskazuje 90 stopni raz po nagrzaniu silnika nawet nie drgnie,. Obawiam się ze z tego powodu i wentylator wariuje razem z nim. Wadliwy czujnik temperatury? Jesli tak jak go wymienić i ewentualnie poproszę o podanie dokładnego numeru tego czujnika. Z góry dziekuję za pomoc AUDI A4 2002 ALT
-
Cewki zapłonowe wymiana
Panowie mam pytanie. Mój brat w B7 ALT 2.0 wymienił wszsytkie 4 oryginalne cewki na nówki sztuki i mówi ze fura dostala nowego zycia, lepiej się zbiera, lepiej reaguje na gaz, nie ma dziur w gazie. Czy aż tak mógłby odczuć różnice?Czy czasem wypadanie zapłonu nie ujawniałoby się w FISIE wczesniej? nie miał żadnych błędów
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Oki więc wszystko ogarnięte. Serdeczne dzięki
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ok padło na Centrę. Tylko nie wiem jaki ten prąd rozruchowy dobrać. Norma mówi o 280Ah stosunkowo mało
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
J1L czyli 60Ah 280A. Jeśli zakupię z wiekszym prądem rozruchowym to nie ma większego znaczenia? Cewka pobierze prąd sobie taki jaki potrzebuje? Jak kolega jeszcze by polecil najtańszego dobrego producenta? Centra, Varta , BOSCH ?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Tak myslalem ze mozna ogarnac to po wlepce. Oki polece i zaraz sprawdze
Melman1980
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta