-
Wymiana czujnika położenia pedału sprzęgła
Witam,mam problem z tempomatem,mianowicie nie mogę go załączyć,na desce nie świeci się kontrolka załączonego tempomatu.Wcześniej działał bezproblemowo.Czy przyczyną będzie czujnik sprzęgła?Pacjent to a4 b7 r2007 170KM.
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
KW twarde,ale za to jak się trzyma drogi!!!
-
Problem ze światłami drl i mijania
Witam,mam problem ze światłami do jazdy dziennej i mijania.Podczas jazdy światła się zmeniają jak na choince,raz dzienne raz mijania,a powinny się świecić cały czas mijania po zmierzchu.Światła w pozycji auto.Ktoś się z czymś takim spotkał?Czy może być walnięty czujnik zmierzchu?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
odessano
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie zalałem dzisiaj silnik motulem i weszło tylko niecałe 4 l.Kontrolka poziomu się nie świeci.Wydaje mi się,że to trochę mało.Płukanka zrobiona po castrolu silnik 2,0 tdi 170 km
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzięki endriuu,bo chodzil mi po głowie x-clean 5w30 Myślę,że w koncu skonczą się dolewki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie do silnika 2,0 tdi brd 170 km kupiłem motul specyfic 5w40 505,01.Silnik z wyciętym dpf.Można tym zalać?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Robić płukanke po castrolu?Będę zalewał motulem.Silnik z pompkami.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie silnik 2,0 tdi 170 km BRD jaki motul?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
SPECIFIC 5W40?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie czeka mnie wymiana oleju.Obecnie moje a4b7 2.0 tdi 170 km,2007 r jest zalane castrolem 5w30,który co jakiś czas trzeba uzpełniać.Czy jest szansa,że po zmianie na inny olej skończy się problem z dolewkami?Jaki olej byście polecali do mojego wozidła? Aha,zapomniałem dodać dpf wycięty
-
Robinio2014 obserwuje zawartość Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
-
Regeneracja amortyzatorów
Na razie cały czas szukam,ale chyba będzie kicha.Z tego co widzę trzeba zdemontować i wysłać do regeneracji.Na razie mam problem z pęknietą głowicą.Jestem w trakcie wymiany.Jak na razie 1800 zł za głowicę dałem,teraz czekam na założenie. znalazłeś kogoś,kto takie rzeczy nam zrobi?
-
Regeneracja amortyzatorów
dzięki za namiar,ale za daleko,muszę poszukać coś bliżej
-
Regeneracja amortyzatorów
gwint kw wylane
-
Regeneracja amortyzatorów
Witam,mam problem z amortyzatorem kw.Czy opłaca się go regenerować czy kupić nowy.Gdzie ewentualnie można je zregenerować w śląskim,ewentualnie w małopolskim?