Treść opublikowana przez Aleksanderr
-
Wyciek z maglownicy
Ja miałem wyciek z lewej strony. Kupiłem używkę ori 300zł zapłaciłem za magiel, 8 browarków, i płyn dodatkowo z 3 godzinki chyba że nie ma się klucza by odkręcić magiel to jakieś 8 godzinek i przez rozwalony magiel pompę muszę wymienić bo wymienić bo wyje na wolnych obrotach
-
AUDI A3 3.2 benzyna błąd silnika
Za uboga mieszanka. Może lewe powietrze gdzieś łapie.
-
Ubezpieczenie oc współwłaściciel po śmierci
Dzięki wielkie Nie wiszę w dowodzie tylko w umowie kupna sprzedaży nie zdążyłem przerejestrować Dzięki za pomoc A mam pytanie Moto było kupione ok 2 latka temu i nie zostało przerejestrowane. Umowę posiadam. Moje pytanie brzmi: Co się dzieje gdy zabiorą mi dowód ? Zostanie odesłany na drugi koniec polski i z umową będę mógł go odebrać ? Czy ew. jest możliwość przesłania do bliższego wydzialu komunikacji ? Powiem szczerze wczesniej nie myślalem o tym ale ostatnio zacząłem się zastanawiać. Jestem tylko współwłaścicielem i nie mam możliwości przerejestrowania a zabrać dowód mogą na dzień dobry (chociażby przelot). Bać się jeździć że zostanę z wrakiem i nic nie będę mogl z nim zrobić. Więc co się stanie gdy miśki będą mi chcialy dowód zabrać ?
-
Ubezpieczenie oc współwłaściciel po śmierci
Okej a druga sprawa jeśli dojdzie do szkody nie z mojej winy pieniądze nie dostanie ojciec przypadkiem ? Jak z tą kwestią
-
Ubezpieczenie oc współwłaściciel po śmierci
Witam. Może zacznę tak: Pacjent Suzuki bandit. Sprawa wygląda tak że moto jest na mojego Tate i na mnie i do ubezpieczenia jestem dopisany. Niestety tata zmarł mi jakiś czas temu a oc zostało bez zmian. Czy jeśli zdarzy się kolizja mogą odmówić komuś wypłaty i będę musiał bulić z własnej kieszeni ? W polisie jest zapisane że tata jest właścicielem pojazdu a ja użytkownikiem. Czy powinienem zgłosić ten fakt że tata zmarł i ewentualnie dopłacić do ubezpieczenia. Jak postąpić w tej sytuacji by nie było problemów?
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
Chwilowo daje sobie spokój Maglownica dziś ma przyjść z nią będę walczył tylko nie wiem czy kanał potrzebny Jak coś zrobię dam znać
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
Dzięki panowie daliście mi zagadkę na kolejny tydzień a ja głupi myślalem że to n75 Czy ten czujnik temperatury paliwa bardzo zmieni wartości w innych podzespołach. Powiem chętnie że dał bym sobie z nim spokój bo na uszczelnieniu pompy wtryskowej mówili że jest jakiś opornik i nie chcą go ruszać, więc może ja też go zostawię Z dawką paliwa dam sobię radę z kątem wtrysku już gorzej, bo nie mogę znaleść na forum jak ustawić kąt wtrysku , a co do RSW to ja dopiero się dowiem co to jest:) Jak zrobię jakiś postęp dam znać ale czy to wszystko ma znaczenie w syczeniu z turbiny...
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
Podaje dalsze info Błąd przepływki się nie pojawia. Obstawiam że pojawił się raz jak chciałem zobaczyć czy innaczej jeździ na odłączonej
-
Automatyczne włączanie radio po przekręceniu stacyjki.
Ja mam jeszcze trzeci plusowy od oświetlenia. Gdy światła zapalam radio mi przygasa:) w googlu są schematy co i jak
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
Wklejam jeszcze raz bo coś przestało działać Dodaje link: http://www.tinypic.pl/8ktym3c7xq20
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
Znaczy mi nie na tyle gwiżdże co słychać że gdzieś powietrze ucieka. Spróbuje to nagrać może jutro.
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
Kabelek już mam, udało się uporać z vagiem. Pokazują mi się dwa błędy. 2 Faults Found: 00539 - Fuel Temperature Sensor (G81) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00553 - Mass Air Flow Sensor (G70) 31-00 - Open or Short to Ground Logi postaram się jutro wstawić ale od przepływki turbo raczej by nie gwizdało Pierwszy raz robiłem logi, mam nadzieje że o to chodziło zaznaczyłem bloki potem kliknąłem log>start>stop na 4 biegu prawie od dołu do 4k. Jak coś źle zrobiłem proszę o poprawkę Błąd od przepływki nie wraca:)
-
Automatyczne włączanie radio po przekręceniu stacyjki.
W citroenach niektórych jest fajny patent że radio automatycznie włącza się po stacyjce ale można je też włączyć przyciskiem bez kluczyka To jest fajna opcja.
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
Dzięki wielkie Czekam na kabel Może się doczekam od funthomas18
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
Na logi odślepić egr ? Czy zostawić zaślepiony. W sumie dzisiaj go zaślepiłem więc pewnie się nie zastał. Wszystkich błędów nie pamiętam ale jeden utkwił mi w pamięci. Czujnik temperatury paliwa - wskazuje zawsze -20 stopni albo lepiej. Podobno jakiś gość dał jakiś opornik by lepiej odpalał w zimę . Ale wątpię by to miało związek z turbiną Troszkę zamieszałem teraz więc ponawiam pytanie Na logi zostawić zaślepiony EGR czy od ślepić
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
Turbo regenerowane. Kąt wtrysku prawidłowy, dawka również. Uśmiechnę się do kolegi może zrobi mi logi
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
Witam, borykam się z kłopotem turbosprężarki. Cała akcja była na przełomie listopada gdy musiałem zrobić rozrząd, dodatkowo wpadłem na pomysł by naprawić turbinę bo miałem wrażenie że nie działa. W sumie tak pomyślałem bo już 0.5mln na blacie Oddałem auto do mechanika, mechanik powiedział że turbo do wymiany bo nie stwarza ciśnienia. Zgodziłem się z nim, pokazywał mi na komputerze że jednak ma racje. okej wymieniamy rozrząd turbinkę zaciski itp. Po odebraniu auta nie bylo różnicy w jeździe. tak samo muliło jak wcześniej. pojechałem na reklamacje. powiedzieli że źle podłączyli wężyki podciśnienia i dlatego auto muli. Coś tam pozmieniali. Ale nadal to nie było to. Pojechałem znowu sprawdzili komputerowo egr. Powiedzieli że egr działa. Gdy byłem kolejny raz sprawdzili szczelność w układzie. Okazało się że układ jest szczelny. Wszystko działa jak należy a turbina gwiżdżę bo niektóre tak mają. Zrezygnowałem już z tego mechanika zacząłem sam dochodzić. Wyczytałem na forum by kupić nowe wężyki podciśnienia. Tak zrobiłem nadal gwiżdżę i nie jedzie. Zaślepić egr. Tak zrobiłem również bez różnicy. Macie jakieś pomysły co może być jeszcze nie tak ?
-
Prośba o identyfikacje kodu silnika
Dzięki, będę szukał chyba że ktoś mi wskaże na zdjęciu gdzie to dokładnie może być
-
Prośba o identyfikacje kodu silnika
stwierdzenie z naklejki? mimo AFF ma 55kw a ja w dowodzie mam 66kw, Podczas jazdy wydaje się że jest to 90koni gdyż jeździłem taką samą tylko że 90 i chodziły identycznie.
-
Prośba o identyfikacje kodu silnika
Witam, przymierzam się do wymiany pompy wtryskiwaczy, turbiny oraz wtryskiwaczy, ale zaczely się schody gdy pytają o kod silnika, w dowodzie mam wpisane 66kw=90koni a na nalepce w bagażniku oznaczenie AFF 55kw, a w poszukiwaniu informacji na forum gdzie znajdę kod silnika dowiedziałem się że ma 75 koni, gdzie na silniku znajdę oznaczenie albo jakim sposobem to stwierdzić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, Dołączyłem do forum by trochę poczytać i ewentualnie pomagać jak będę potrafił Posiadam b5 która w rodzinie jest od bardzo dawna, która mimo swojego wieku jest mechanicznie bez zarzutu, ale przydały by się zmiany w środku Witam witam jeszcze raz:)