Treść opublikowana przez Kendi~
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Bix to fantastyczna sprawa. Jeden z lepszych modow w aucie co do strachu, to już wszystko za mną, dowód zabrany, policjant, a raczej pies który szukał gdzie się dało znalazł po 10 minutach oglądania samochodu. Teraz zamontowane pseudo-spryski, jak będzie kasa kiedyś to pójdzie nowy zderzak i zrobi się to jak należy. W między czasie wpadł u mnie nowy grill i czekam na nową szybę do auta i rezamy dalej. Jest ktoś to załatwia schematy do b7? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebne schematy do B7
Witam, kamyczki na drogach zmusiły mnie do wymiany szyby przedniej. Natura podpowiada że muszę zamontować lusterko fotochrom i uzupełnić bixy o CLH i DRL. Potrzebuję więc schematy do tych zmian. Macie coś co mi się przyda?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Sprawdzę rano czujniki i błędy kolejny raz i dam znać.. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka błędów w sterowniku nie ma, ale sprawdziłem parametry na czujnikach i z przodu wartość 0,02V mówi wszystko. Więc czujnik wyjęty, płytka na wierzchu, teraz trzeba naprawiac.
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
sprawdzalem, całość działa, tylko w "niższym pułapie".. jak to sie dzieje ze przy odpalaniu nastawy ma prawidłowe, a jak przejade kawalek to nastawy sie obniżają...?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Ale przez jakiś czas było dobrze.. dopiero ostatnio się zepsuło [emoji14] normalnie procedurę ustawiania wykonałem na stacji.. w sterowniki błędów brak :/ Pytanie czy po odpieciu zasilania sterownika trzeba ponownie ustawiać? Bo zmieniłem źródło zasilania i wypinalem z bezpiecznika, może dlatego? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Ok, ale problem polega na tym jak podpiąć lampy. Mam 2 x 4przewody i jeśli chciałbym wszystkie kombinację sprawdzić to by mi nerwów zabrakło Potrzebuje konkretny schemat żeby to stworzyć Wszystko uruchomione i działa.. Tzn. Prawie działa jak odpalam to lampy idą w dół i wracają. Ruszam w trasę, przejadę 1km może 2 i lampy wyraźnie schodzą w dół zmniejszając zasięg. Od tego momentu już nie wrócą do swojej pozycji. Dlaczego? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Czyli teraz jak mam już dobry sterownik to nie mam schematu. W czujnikach mam wykorzystane piny 1,4,5. To zgadza się że schematem, ale nie pasują mi lampy teraz. W lampie mam wolne piny 1,2,3,4. A wg schematy potrzebne są 2,3,4,6. Chce pominąć słupek, podpiąć prosto do sterownika. Pytanie jak? Chodzi o piny z lamp 1,2,3,4. Gdzie w sterowniku mają być? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Macie ktoś schemat do poziomowania z b7? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Czy zakup czujników z a3 rozwiąże problem, czy lepiej kupić sterownik z a4? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
A jaki masz numer sterownika? Bo ja mam 8p0... i końcówka F. Może dlatego jest problem? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Pomocy. W b7 jak montujecie samopoziomowanie to przy czujnikach podpinacie jakie piny? Bo znalazłem dwa schematy, w jednym jest 1,2,4 a w drugim jest 1,5,6. A jak kupowałem czujniki to z kawałkiem wiązki i wykorzystane były piny 1,4,5. Teraz zastanawiam się czy mam złe schematy, czy czujniki. Dodam że cała reszta instalacji działa i w trybie serwisowym. sterownik podnosi, opuszcza i ustawia na środku. Komp wywala błąd stały czujniki tył i przód z informacją zwarcia masy. Parametry zasilania czujników ok.5V A czas sprawdzania sygnału wynosi 2-5ms. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana halogen na Bi-Xenon
Dokładnie tak, ale musisz też dołożyć kabelki. I zastanów się nad problemem samopoziomowania i spryskow Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana halogen na Bi-Xenon
Nie. Inna wtyczka jest Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Weźmie ktoś kompa? Potrzebuje sprawdzić jaki mam MK. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś, coś, dzisiaj? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra, dobra, za tydzień rozkładamy lakiernie na spocie Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yyy.... nie mam Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka Nie doczytałem. Myślałem że masz kable, a nie masz z kim. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podjechał bym ale dopiero za 30 minut wyjdę z roboty. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tez przyjadę, może ktoś mi pomoże z trzecim stopem a i jak by ktos miał i mógł zabrac kabel z kompem do sprawdzenia jaki mam Moduł Komfortu i MCE
-
Pompa hamulcowa i serwo 3.0tdi
siema, potrzebuje numery pompy hamulcowej i serwa z 3.0tdi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A w b5 to niewiem Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Trzecie światło stopu
Pany, czy istnieje jakiś sposób na wyjście trzeciego stopu w avancie bez ściągania wszystkich plastikow? Bo ja mam takie Szczęście że zawsze pourywam zaczepy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wymiana żarówki czyli zdjęcie zderzaka? Taka sytuacja [emoji14] Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja się pojawię i wkladalem całe bose. Bo miałem zwykłego kaseciaka. Tylko ja to mam wpiete pod nieorginalne radio, więc może grać jeszcze inaczej I mam nadzieję że ktoś mi pomoże z 3 światłem stopu
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Z lampami jednak sobie dam spokój.. istnieje jakiś ciekawy grill, ale do zderzaka zwykłego? Lampy mam czarne, więc chciałbym pozbyć się chromu, a zaatakować w czerń. Ktoś coś? Jakieś pomysły? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka Więc kolejny krok do przodu wykonany. Mianowicie był już wcześniej hamulec przód to teraz pojawił się też tył. Wpadło 300mm od s4 Czas myśleć co dalej będzie się zmieniało