Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kendi~

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kendi~

  1. Kendi~ odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    Żółty ostrzegawczy jest u mnie, ale proszkiem malowane. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  2. Kendi~ odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    U mnie już po temacie, ale możesz dać foto jakieś, z ciekawości zobaczę jak tobie prezentuje. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka Taki efekt u mnie.
  3. no teraz jak siedzi niżej to o wiele lepszy wyglad garaż to nie wszystko, powiedz żonie że ma miejsce na graty w garażu w zamian za nowe graty do auta nie myslales nad czarnym srodkiem w lampie?
  4. mozecie podrzucic aktualizacje schematów do bixów nie skretnych?
  5. No to łączę się z Wami w żalu i smutku Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  6. Kendi~ odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B6/B7
    Tak, wiem że sam nie zgaśnie, ale jak będzie na wlaczniku 0, to żeby był DRL, a jak włączę światła to normalnie xenon. Już CLH bym sobie odpuścił. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  7. BRB z DPF'em? Kiera rewelacja, możliwości na dalsze mody jest dużo Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  8. Kendi~ opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, potrzebuje pomocy, mianowicie jestem w trakcie wkladania bi-xenonu do auta i zastanawiam się czy da się podpiąć DRL i CLH bez czujniki zmierzchu w szybie? Czy dopiero jak będę zmieniał szybę i odpalal fotochrom z czujnikiem zmierzchu??
  9. Kozak, wygląd. Oby służyła długo i bezawaryjnie. Planujesz coś więcej modzic? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  10. No i dzisiaj przyszły lampy. Będzie bix, szkoda że nie sekretny, ale jakoś to przeżyje. Długo nie czekając lampy przeszly operacje. Komplet gratów do samopoziomu też już jest i teraz trochę czasu wolnego i będzie montaż.
  11. Lampy będą pasować, ale fakt czy są tańsze to temat do dyskusji. Cena którą masz w aukcji to jest dosyć drogo. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  12. Kendi~ odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    Przy dobrych spowalniaczach ten kolor miażdży Do czarnego lakieru tak, do mojego raczej słaby efekt by wyszedł.
  13. nie chce Was załamac musicie zaczekać do weekendu, wyjechałem w delegacje na tydzień i auto zostało w domu A więc wracamy do gry.. Wiem że chwile mnie nie było tutaj i dalej nie ma fotek ze środka, ale w tym czasie miałem trochę zamieszania w pracy i musiałem sobie odpuścic. W między czasie wpadła wycieraczka z q5 do tyłu, zaciski przednie zostały pomalowane ( fotki dopiero jak będą na aucie w przyszłym tygodniu) Tylne miałem wkładac, ale jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to wstrzymam się jeszcze chwile, zaoszczędzę trochę $$ "czasu" i wejdzie juz hamulec z S4. Teraz zbiera się nowa kolekcja gratów i kolejne zmiany już niedługo się pojawią btw. zmiana hamulców = zmiana płynu hamulcowego, polecacie coś konkretnego?
  14. Kendi~ odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    Czerwone są zbyt popularne i nudne już. A "żółty ostrzegawczy" wyszedł kozacki. fotki sie pojawią jak juz zamontuje na auto, by może w przyszłym tygodniu
  15. Kendi~ opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siema, szykuje się do wymiany zwykłego światła halogen na bi-xenon. Pytanie moje, czy wiązka i wszystkie graty od b6 będą pasowały do b7. Oczywiście pytanie nie dotyczy lamp
  16. Kendi~ odpowiedział(a) na gwidonias temat w Audi A4 B6/B7
    Szary dym to "czopka". Jedź do dobrego mechanika, niech zrobi test płynu chlodzacego na obecność spalin. Koszt około 100zł a wiesz wszystko
  17. Kendi~ odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    Znalazłeś jakieś rozwiązanie? Bo w tygodniu zamawiam, ale zastanawiam się nad rozmiarem.. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  18. Kendi~ odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    No to poszło do malowania. W piątek odbieram i być może w weekend jeszcze uda się zamontować Zaciski odebrane, kolor żółty kozacki. Teraz nie ma kiedy, ale w przyszłym tygodniu montaż i fotki będą Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  19. Siema, powodzenia z autem Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  20. Kendi~ odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    Marcin, ja chyba jednak zrobię żółte i jak już będą na aucie to dam foto. Może Tobie będzie łatwiej
  21. Kendi~ odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    Czarne to ostateczność, najbardziej zastanawiam się między żółtym a niebieskim. Żółte są ładne, naprawdę ładne, a niebieskie będą pasowały do silikonów z FMICa.
  22. Kendi~ odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    A do zżółtych zaciskow jakie silikony do FMICa? Wtedy tylko czarne zostają...
  23. Kendi~ odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    zielony ladny, ale odpada, to nie jest co co bym chciał u siebie
  24. WItam, nie wiem czy to prawda, jeśli się mylę to poprawcie, ale doszly mnie sluchy, że naprawde duże znaczenie ma sposób w jaki ustawiona jest zbieżność przy tym zawieszeniu. Ma to o tyle duże znaczenie, że znajomy mechanik który był na szkoleniu, mowił iż źle ustawiona zbieżność pozwala przejechać 40kkm, a prawiodłowo zrobiona daje spokój nawet na 120kkm. Podobno prawidłowe ustawienie zbieżności (a tym samym wydłużenie żywotności zawieszenia) trwa kilka godzin i robiona jest na zasadzie "programu", tj. ustawić, przejechać się, ustawić, przejechać się i tak aż do uszyskania efektu prawidłowego. A więc pada pytanie, czy warto porównywać wahacze ze względu na ich cenę?
  25. zawsze jakieś koło ratunkowe się znajdzie Dobry kolor, wygląda za***iście. Sam myslę nad tym kolorem, ale u mnie auto dolphin grey i troche się martwię o efekt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.