Treść opublikowana przez Kendi~
-
Kolor zacisków
Żółty ostrzegawczy jest u mnie, ale proszkiem malowane. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Kolor zacisków
U mnie już po temacie, ale możesz dać foto jakieś, z ciekawości zobaczę jak tobie prezentuje. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka Taki efekt u mnie.
-
A4 b7 s-line avant 19"
no teraz jak siedzi niżej to o wiele lepszy wyglad garaż to nie wszystko, powiedz żonie że ma miejsce na graty w garażu w zamian za nowe graty do auta nie myslales nad czarnym srodkiem w lampie?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
mozecie podrzucic aktualizacje schematów do bixów nie skretnych?
-
Audi A4 B7 - Baker
No to łączę się z Wami w żalu i smutku Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Pomóc z DRL i CLH
Tak, wiem że sam nie zgaśnie, ale jak będzie na wlaczniku 0, to żeby był DRL, a jak włączę światła to normalnie xenon. Już CLH bym sobie odpuścił. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B7 - Baker
BRB z DPF'em? Kiera rewelacja, możliwości na dalsze mody jest dużo Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Pomóc z DRL i CLH
Witam, potrzebuje pomocy, mianowicie jestem w trakcie wkladania bi-xenonu do auta i zastanawiam się czy da się podpiąć DRL i CLH bez czujniki zmierzchu w szybie? Czy dopiero jak będę zmieniał szybę i odpalal fotochrom z czujnikiem zmierzchu??
-
A4 B7 Avant 1.8T STAGE I, DP, 373cc, Full S-Line, 1BV, Cupra, Radio Android 6.0 7" à la RNS-E :), LPG
Kozak, wygląd. Oby służyła długo i bezawaryjnie. Planujesz coś więcej modzic? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
No i dzisiaj przyszły lampy. Będzie bix, szkoda że nie sekretny, ale jakoś to przeżyje. Długo nie czekając lampy przeszly operacje. Komplet gratów do samopoziomu też już jest i teraz trochę czasu wolnego i będzie montaż.
-
Nowe światła (bixenon) czy pasują
Lampy będą pasować, ale fakt czy są tańsze to temat do dyskusji. Cena którą masz w aukcji to jest dosyć drogo. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Kolor zacisków
Przy dobrych spowalniaczach ten kolor miażdży Do czarnego lakieru tak, do mojego raczej słaby efekt by wyszedł.
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
nie chce Was załamac musicie zaczekać do weekendu, wyjechałem w delegacje na tydzień i auto zostało w domu A więc wracamy do gry.. Wiem że chwile mnie nie było tutaj i dalej nie ma fotek ze środka, ale w tym czasie miałem trochę zamieszania w pracy i musiałem sobie odpuścic. W między czasie wpadła wycieraczka z q5 do tyłu, zaciski przednie zostały pomalowane ( fotki dopiero jak będą na aucie w przyszłym tygodniu) Tylne miałem wkładac, ale jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to wstrzymam się jeszcze chwile, zaoszczędzę trochę $$ "czasu" i wejdzie juz hamulec z S4. Teraz zbiera się nowa kolekcja gratów i kolejne zmiany już niedługo się pojawią btw. zmiana hamulców = zmiana płynu hamulcowego, polecacie coś konkretnego?
-
Kolor zacisków
Czerwone są zbyt popularne i nudne już. A "żółty ostrzegawczy" wyszedł kozacki. fotki sie pojawią jak juz zamontuje na auto, by może w przyszłym tygodniu
-
Pomóc xenon b7
Siema, szykuje się do wymiany zwykłego światła halogen na bi-xenon. Pytanie moje, czy wiązka i wszystkie graty od b6 będą pasowały do b7. Oczywiście pytanie nie dotyczy lamp
-
Dym po chipie
Szary dym to "czopka". Jedź do dobrego mechanika, niech zrobi test płynu chlodzacego na obecność spalin. Koszt około 100zł a wiesz wszystko
-
FMIC 180mm
Znalazłeś jakieś rozwiązanie? Bo w tygodniu zamawiam, ale zastanawiam się nad rozmiarem.. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Kolor zacisków
No to poszło do malowania. W piątek odbieram i być może w weekend jeszcze uda się zamontować Zaciski odebrane, kolor żółty kozacki. Teraz nie ma kiedy, ale w przyszłym tygodniu montaż i fotki będą Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, powodzenia z autem Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Kolor zacisków
Marcin, ja chyba jednak zrobię żółte i jak już będą na aucie to dam foto. Może Tobie będzie łatwiej
-
Kolor zacisków
Czarne to ostateczność, najbardziej zastanawiam się między żółtym a niebieskim. Żółte są ładne, naprawdę ładne, a niebieskie będą pasowały do silikonów z FMICa.
-
Kolor zacisków
A do zżółtych zaciskow jakie silikony do FMICa? Wtedy tylko czarne zostają...
-
Kolor zacisków
zielony ladny, ale odpada, to nie jest co co bym chciał u siebie
-
Ranking wahaczy AUDI A4
WItam, nie wiem czy to prawda, jeśli się mylę to poprawcie, ale doszly mnie sluchy, że naprawde duże znaczenie ma sposób w jaki ustawiona jest zbieżność przy tym zawieszeniu. Ma to o tyle duże znaczenie, że znajomy mechanik który był na szkoleniu, mowił iż źle ustawiona zbieżność pozwala przejechać 40kkm, a prawiodłowo zrobiona daje spokój nawet na 120kkm. Podobno prawidłowe ustawienie zbieżności (a tym samym wydłużenie żywotności zawieszenia) trwa kilka godzin i robiona jest na zasadzie "programu", tj. ustawić, przejechać się, ustawić, przejechać się i tak aż do uszyskania efektu prawidłowego. A więc pada pytanie, czy warto porównywać wahacze ze względu na ich cenę?
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
zawsze jakieś koło ratunkowe się znajdzie Dobry kolor, wygląda za***iście. Sam myslę nad tym kolorem, ale u mnie auto dolphin grey i troche się martwię o efekt