-
Audi/A4/1.8T/byMartinger416
upsss pomylił nie pomylił z 10tys z ubezpieczenia cieszy ale na widok tych uszkodzeń aż serce pęka. Fajne auto. powodzenia w modach Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 s-line avant 19"
prawdopodobnie podejme sie tego jak bede mial kilka dni wolnego. zawsze warto sprawdzic jak wygladaloby to w rzeczywistosci
-
Audi a4b7 2,5 tdi
pewnie pijany byl jak to wklejal
-
A4 b7 s-line avant 19"
co myslicie o zrobieniem koloru moro? takie cos mi sie widzi...juz nie mowiac o samym aucie ale to raczej pozostanie marzeniem... Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
sama gorycz na dzien dobry,a auto ladne silnik mimo ilosci? koni?! tez wolalbym niz moje 2l tdi [emoji23][emoji23][emoji23]no i quatro...pozazdroscic... jak kupilem swoja to tez taki znaczek byl ale jak dla mnie to wszystkie znaczki sa profanacja [emoji23][emoji23][emoji23] ja mam fake 19" bbs i koze...a jakos mi sie podoba...i da sie jezdzic wygodnie a nie zamiatac ulice... kazdy robi jak lubi i na co go stac [emoji39] gusta i gusciki Panowie [emoji123] lepszy taki niz zwykle 1.6 bez zadnej opcji PS dodaj opis kolego bo tego faktycznie brakuje na dzien dobry... Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
podaj nr na pw to sie zgadamy. podesle Ci swoj. Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
ulala zapraszamy na maly zlot w malborku jest nas wielu hehe piekna bestia! Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
BRD / S-line / Quattro / A3 REAR /Ibis White- By Jakub
ladniutka bialutka niunia dokladka cupry zrobi idealna robote. powodzenia w modzeniu Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 s-line avant 19"
zakładał ktoś z kolegów może ledowe ksenony? właśnie jeden ksenon zaczął zmieniać kolor wiec na bank za chwile padnie...i tu pytanie? czy warto podmienić na led czy ori założyć? Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 s-line avant 19"
kiedys przydaloby sie zmienic kola na zimowe [emoji23] [emoji23] [emoji23]
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nie mam problemow z robieniem zakupow nawet w chinach wiec dam rade bez zadnego problemu jezeli instrukcja bedzie wlasciwa ...bo dokladka doslownie powala [emoji12] [emoji7] [emoji7] [emoji7] Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka ta listwa od Karola (no disrespect) lipnie wyglada.... H4mm3r twoja doslownie wymiata moim zdaniem! Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
gdzie mozna znalezc ta dokladke? dla mnie baja [emoji12] [emoji12] [emoji12] Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 s-line avant 19"
chrom na lusterkach chyba nie zaszkodzil w tym przypadku [emoji12] ale zaraz oszpece calosc stalowymi kolami
-
Moje A4 B7 S-line
ladniutka masz dystanse zalozone? Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 s-line avant 19"