Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbynio0369

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbynio0369

  1. Bezpieczniki wszystkie sprawdzone jutro wyjęcie rozrusznika ---------- Post dopisany 30-07-2014 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2014 at 18:32 ---------- po wyjęciu rozrusznika zostały zrobione szczotko-trzymacze i szczotki po założeniu rozrusznika dalej brak reakcji . Po wizycie u mecho-Magika stwierdził że się utlenił przewód ten cieniutki co daje sygnał do automatu . więc zamykam temat może komuś się przyda pozdrawiam
  2. No tak ale jeżeli altek nie ładuje to powinien odpalićna na naładowany aku ale też nie ma reakcji a jak by altek nie lądowałrrozwalił by następny akumulator ---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- prad dochodzi do rozrusznika a słychac pykniecie na automacie to chyba bedzie to co myslisie ??
  3. ale to ma jakiś zwiazek ze nie da się odpalić ?? próbowałem pukać w rozrusznik ale tez zadnej reakcji zaraz przyjedzie miernik prądu to zobaczymy co tam sie dzieje może czy napięcie idzie na rozrusznik
  4. nie no ładowałem go czy to akumulator i kurde jak go podłaczylem pod prostownik było na 6 czyli prawie wywalony ... to mówię wezmę z Ciągnika czy sprawdzić czy to naprawdę akumulator ale tez nawet na tym potworze zadnej reakcji ... jak dziś nic nie wymyślimy to cza bedzie do magika zaprowadzić i mnie zgoli ;/
  5. Aku jest nówka sztuka więc odpada jutro będę miał miernik to sprawdzę troszkę. Dziwne ze tak w ciągu paru godzin mogło się coś zkitolic
  6. Witam. Mam problem mianowicie dziś rano po wymianie świateł z na poliftowe wyjechałem z garażu normalnie lecz po kilku godzinach chciałem zapalić lecz po przekręceniu kluczyka w stacyjce nie ma żadnej reakcji rozrusznika kontrolki się świecą normalnie i gasną zostaje tylko ladowanie i olej / po przekreceniu na zapłon słychać pojedyncze pyknięcie i pykanie co 1 sec / pod stacyjką odzywa się jakiś przekaźnik . proszę o pomoc audi a4 b5 1.9 Tdi 90 koni typ= silnika AHU
  7. Mojemu sreberku juz 219 pykło A4 B5 Sedan 1.9 TDI 1998 roczek na kompie sprawdzałem jest orginał
  8. Podpinalem juz pod Vaga i wszystko jest ok wtryski tez sprawdzałem na maszynie u kumpla
  9. ok jak Cosik będe pisał a na razie zmienię ten czujnik temperatury zobaczymy co i jak zatrybi
  10. Witam . Posiadam Audi A4 B5 z silniczkiem 1.9 TDI 90 KM na zwykłej pompie , problem leży w tym iż na zimnym silniku pali od kopa . Gdy jednak złapie temperaturę troszkę trzeba pokręcić . Na zimnym gdy się jedzie jest wszystko ideolo a jak się rozgrzeje zaraz czuć jak by łapała powietrza i przerywała obroty falują przy tym i nie wiem czy to cała pompa musi iść do regenaracji czy tylko nastawnik czy jakiś czujnik . Proszę o porady . Pozdrawiam
  11. Witam. Mam na imię Zbyszek mam 22 lata jestem posiadaczem Audi A4 B5 sreberka z 1998r . Silniczek 1.9 TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.