Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-9

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-9

  1. seba1-9 odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Ok.Jutro zadzwonię i zapytam.A do gościa na Elektrodzie pisałem ale się nie odezwał.Wielkie dzięki za pomoc.
  2. seba1-9 odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Witam.Dziękuję za podpowiedzi, ale wałki balansowe są zapieczone nie wiem co robić nowy zestaw pewnie kosztuje fortune a używka nie wiadomo w jakim stanie.Ale dziwie się jednej rzeczy,auto nie miało żadnych kolysań wibracij a przecież ma zatarte wałki,myślę jakby je usunąć bo w teorii mozna je pominąć?
  3. jak nie ma objawów to jeździć a jak masz za duzo kasy miska w dół i kontrola stanu zabieraka Witam.Własnie mam zatarte balanse czy z tą przekładką da się coś zrobić 2.0tfsi?
  4. seba1-9 odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Witam.Mnie także udało sie dzisiaj znalezć u mechanika.TRAGEDIA,miska w sumie czysta,smok troszkę silikonowych farfocli miał bo ktoś sciagał pokrywę u góry i składał ją niechlujnie uzywając jakiegos silikonowego specyfiku.Ale wałki balansowe stoja w miejscu,nic sie nie obracają,zębatka urwana tzn. sruba która ją trzyma łeb miała urwany i tak to chodziło.Nie wiem co mogło spowodowac takie coś,mechanik na siłe obracał wałkami i nic miedzy nimi nie ma,cos się zatarło?że urwała się sruba na zębatce bo była najsłabszym ogniwem? nie wiem co mam robić?
  5. seba1-9 odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Witam.Dziękuję za pomoc.Spróbuję ustawić się na Poniedziałek u mechanika.Pozdrawiam.A do tego czasu jakby ktoś miał doswiadczenie jak wyjąć dosyć sprawnie miskę to byłbym wdzięczny.
  6. seba1-9 odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Oki Dzięki wielkie.
  7. seba1-9 odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Witam.Masz na mysli pompe paliwa?
  8. seba1-9 odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Ok.Dziękuję za rady
  9. seba1-9 odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Dzięki bardzo za pomoc.A jeszcze jedno pytanko jak jest z tą miską czy sa jakies problemy z wyjęciem typu cos poluzować,odkręcic,zwracac na cos uwagę?
  10. seba1-9 odpowiedział(a) na seba1-9 temat w 2.0T
    Ok.Przepraszam Witam.A czy tego smoka się da wyczyścic,czy trzeba nowy? I proszę o poradę co do krzywki,bo ma rowek od tego popychacza zrobiony a szklanki juz dawno nie ma,jak kupię nowa szklankę która i tak jest szersza od rowka to cos da? czy i tak musze wymienic krzywkę i czy ona jest osobno czy tylko z wałkiem? Po prostu ktoś nie dopilnował tego co by na czas szklanke wymienić i stad ten bałagan.A wogóle to bardzo dziękuję za porade Tobie i koledze Madox 123
  11. Witam wszystkich forumowiczów.Mam problem z cisnieniem oleju a własciwie jego brakiem,moze ktos pomoże mi bo nie bardzo wiem co by tu dalej zrobic.Moje auto to b7 2.0 TFSI z 2005r. Dochodzi z niego klekot silnika po rozgrzaniu,również po rozgrzaniu zapala się kontrolka z brzeczkiem PRESURE OIL.Czytając wczesniejsze posty miedzy innymi o klekocie postanowiłem zajrzeć do srodka gdzie znajdują się te trzy pierscienie aby je wymienić bo w sumie te posty zamykały temat.Przed samą wymianą u mechanika mierzyłem ciśnienie na rozgrzanym było przy 2 tyś 2 bary ,ale jak spadły obroty na wolnych to jest 0.Po wymianie piercieni rezultatu to nie przyniosło ale zauważyłem,że popychacz jest w tragicznym stanie,a mianowicie na tyle starty,że spręzynka opierała się o krzywkę co ją wytarła a samo,zabezpieczenie (taka jakby podkładka)jest lekko przeszlifowana.Dorażnie mechanik dorobił mi z innego auta popychacz i wydłuzył o strate spiłowanego poprzedniego i auto chodzi bo muszę zamówic ten zestaw naprawczy(tzn. popychacz,sprężynka zabezpieczenie) o ile takie cos występuje.Mechanior proponował też zrzucenie miski,bo woli się upewnić,że nic w niej nie ma ale moje pytanie jest takie:czy mozna ją zdjąć bez problemu czy trzeba np.naruszać ławe? i czy ta krzywka jest razem z wałkiem,czy jest do kupienia i założenia osobno? Bardzo proszę o poradę moze ktos przerabial już ten temat bo przeglądajac forum nic takiego nie znalazłem.Z góry dziekuje za pomoc.Silnik BGB
  12. seba1-9 opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam wszystkich forumowiczów.Mam problem z cisnieniem oleju a własciwie jego brakiem,moze ktos pomoże mi bo nie bardzo wiem co by tu dalej zrobic.Moje auto to b7 2.0 TFSI z 2005r. Dochodzi z niego klekot silnika po rozgrzaniu,również po rozgrzaniu zapala się kontrolka z brzeczkiem PRESURE OIL.Czytając wczesniejsze posty miedzy innymi o klekocie postanowiłem zajrzeć do srodka gdzie znajdują się te trzy pierscienie aby je wymienić bo w sumie te posty zamykały temat.Przed samą wymianą u mechanika mierzyłem ciśnienie na rozgrzanym było przy 2 tyś 2 bary ,ale jak spadły obroty na wolnych to jest 0.Po wymianie piercieni rezultatu to nie przyniosło ale zauważyłem,że popychacz jest w tragicznym stanie,a mianowicie na tyle starty,że spręzynka opierała się o krzywkę co ją wytarła a samo,zabezpieczenie (taka jakby podkładka)jest lekko przeszlifowana.Dorażnie mechanik dorobił mi z innego auta popychacz i wydłuzył o strate spiłowanego poprzedniego i auto chodzi bo muszę zamówic ten zestaw naprawczy(tzn. popychacz,sprężynka zabezpieczenie) o ile takie cos występuje.Mechanior proponował też zrzucenie miski,bo woli się upewnić,że nic w niej nie ma ale moje pytanie jest takie:czy mozna ją zdjąć bez problemu czy trzeba np.naruszać ławe? i czy ta krzywka jest razem z wałkiem,czy jest do kupienia i założenia osobno? Bardzo proszę o poradę moze ktos przerabial już ten temat bo przeglądajac forum nic takiego nie znalazłem.Z góry dziekuje za pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.