Treść opublikowana przez endriu
-
[B6 AWX] Napinacz paska alternatora INA made in Slovakia - trwałość, jakość?
Kolego niestety mylisz sie .nowy napinacz INA tez ma luz(na tulejkach tez).... mateo_81 niepisalem ze rolka ma luz ,tylko sam amortyzator niezamontowany (wez w dwie rece i lekko scisnij i rozciagnij) .stary i nowy tak samo. a tak wogole to po zalozeniu nowego skrzypialo z 2 dni(raczej na zimnym) i teraz jest ok takze niewiem ....
-
[B6 AWX] Napinacz paska alternatora INA made in Slovakia - trwałość, jakość?
koledzy .skacze mi napinacz i skrzypi rolka(wibracje). wymienilem gorna tulejke plastikowa napinacza bo sie wyrobila i dalej to samo,rolka jest ok. napinacz nie naciagniety(wymontowany) ma luz wzdluzny z 3mm?czy to moz byc przyczyna drgan? dzieki z gory m8s napisze co bylo przyczyna drgan: sprzeglo(rolka) alternatora wymieniona i drgania ustaly.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Dziala.na poczatku jak krecilem kierownica to w vagu nie zmienialy sie stopnie i byl blad (no voltage supply) ale odpalilem samochod ruszylem 2 metry i zadzialalo.ustawilem kola na wprost zdjalem kierownice ustawilem tasme na zero st. i tak zalozylem kierownice.kierownica nie jest prosto moze o jakies 3 zabki przestawiona ( cos sie w tej tasmie przestawilo czy co).to wszystko bez airbaga robilem.malo brakowalo abym druga tasme kupil .jakby ktos chcial mam tasme do b7 na zbyciu.dzieki
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
witam. mam klopot ze skalibrowaniem g85.Otoz podczas jazdy zalacza sie esp.(teraz jezdze na wylaczonym). Zamontowalem tempomat fis i dziala.zalozylem caly komplet manetek z modulem od b7 , tasma zostala stara 8e0953541c bo od b7 (4e0953541)niepasuje bo sa inne wtyczki do airbaga. Na vag-com przy jezdzie na wprost kat skretu kierownicy wynosi -15 ,-25stopni(raczej kolo zera powinno byc?) . jak przestawie kierownice o ta roznice to bedzie krzywo.czy przez to nie mozna skalibrowac g85?czy tasma moze byc uszkodzona albo inna trzeba? (ide zaraz ta kierownice przestawic na zero ,zobaczymy czy pomoze)Dzieki z gory
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
caly czas czekam na zlot. i bede
-
[B6 ALT] Czy wymieniać napinacz paska rozrządu ?
U mnie w tamtym roku(b5 adr) napinacz sie rozlecial przy 100000km i glowica do roboty.