Treść opublikowana przez Lukasz8729
-
logi do oceny , brak przyśpieszenia
No właśnie wszystko wymienione, jadąc na autostradzie czuć wyraźnie jakąś moc dopiero przy 140 na liczniku.... Trochę poczytałem i może było kombinowane z ogranicznikiem pracy sztangi, już to kiedyś przerabiałem w Taty audi
-
logi do oceny , brak przyśpieszenia
witam panowie, zakupiłem starą pospolitą b5 z 110 AFN , niby autko jedzie ale bardzo mułowato się rozpędza i brakuje "tego " odejścia , spojrzy ktoś mądry na logi. Z góry dziękuje za pomoc. http://vaglogi.pl/log-000_SterMhp.html grupa 0 bs http://vaglogi.pl/log-003_o4x18gB.html grupa 3 statycznie http://vaglogi.pl/log-003_Ose459.html grupa 3 dynamicznie http://vaglogi.pl/log-003_omx0U21.html grupa 3 basic setting http://vaglogi.pl/log-004_F180sW.html grupa 4 basic setting http://vaglogi.pl/log-008_B79fzY2.html grupa 8 statycznie http://vaglogi.pl/log-008_VvWm2.html grupa 8 dynamicznie http://vaglogi.pl/log-010_kCcjhS.html grupa 10 statycznie http://vaglogi.pl/log-010_9UaH0dW.html grupa 10 dynamicznie http://vaglogi.pl/log-011_1m4o70E.html grupa 11 statycznie http://vaglogi.pl/log-011_ye616.html grupa 11 dynamicznie
-
1,9 Afn kangury podczas przyspieszania
panowie jestem po wymianie czujnika N108 przez który auto chodziło jak Sdi klekotania brak...kolejnym punktem było czyszczenie turbo przy czym okazało się iż gruszka już nie trzyma -zakup nowej - ustawienie jak książka piszę przy 0,6 bara opiera sie o ogranicznik montaż i ... kangury ;/ zrobiłem logi .... błąd 0550 - nie wiem czy jest to coś wspólnego z turbo dlatego proszę osoby z większą wiedzą anieżeli ja o ocenę... 000 bs http://vaglog.pl/log-000_z7Bzip.html 001 statycznie http://vaglog.pl/log-001_ad942EQ.html 001 dynamicznie http://vaglog.pl/log-001_lKqf2Fe.html 003 dynamicznie http://vaglog.pl/log-003_vxfNK8Y.html 004 statycznie http://vaglog.pl/log-004_V79z4k3.html 004 dynamicznie http://vaglog.pl/log-004_bM64d8.html 004 bs http://vaglog.pl/log-004_akzbIyU.html 006 dynamicznie http://vaglog.pl/log-006_c5id7A.html 007 statycznie http://vaglog.pl/log-007_X96OSNq.html 008 dynamicznie http://vaglog.pl/log-008_9df1RlX.html 011 dynamicznie http://vaglog.pl/log-011_jAd93H.html 013 statycznie http://vaglog.pl/log-013_H809o.html 013 dynamicznie http://vaglog.pl/log-013_8608mtk.html proszę o wskazówki Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
-
AFN klekotanie po nagrzaniu ,ocena logów
Witam panowie, proszę o wsparcie. Autko pali bez problemu ( kąt wtrysku ustawiony na 52) po rozgrzaniu - przejechaniu dobrych 30 km podczas dodawania gazu auto zaczyna klekotac w czasie tych stuków auto traci moc , wystarczy ,że odpuszczę delikatnie gaz i jest cisza a nie kiedy klekotanie po paru sekundach samo przechodzi i moc wraca .... Jakieś wskazówki ? Błędów brak ,logi zrobione podczas klekotania http://vaglog.pl/log-001_OXW77n.html 1 statycznie http://vaglog.pl/log-003_UCLlb9.html 3 dynamicznie http://vaglog.pl/log-004_jk54Lhg.html 4 dynamiczna http://vaglog.pl/log-004_tPA0W.html 4 statyczna http://vaglog.pl/log-004_Xm576x.html 4 bs http://vaglog.pl/log-007_3bOsu.html 7 statyczna http://vaglog.pl/log-011_7xwU5.html 11 dynamiczna http://vaglog.pl/log-013_ChvX4.html 13 statyczna http://vaglog.pl/log-000_3UH60.html 00 bs http://vaglog.pl/log-001_627Kc.html 1 dynamiczna Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
-
Klekotanie przy dodawaniu gazu na rozgrzanym silniku
Witam panowie, proszę o wsparcie. Autko pali bez problemu ( kąt wtrysku ustawiony na 52) po rozgrzaniu - przejechaniu dobrych 30 km podczas dodawania gazu auto zaczyna klekotac w czasie tych stuków auto traci moc , wystarczy ,że odpuszczę delikatnie gaz i jest cisza a nie kiedy klekotanie po paru sekundach samo przechodzi i moc wraca .... Jakieś wskazówki ? Błędów brak ,logi zrobione podczas klekotania http://vaglog.pl/log-001_OXW77n.html 1 statycznie http://vaglog.pl/log-003_UCLlb9.html 3 dynamicznie http://vaglog.pl/log-004_jk54Lhg.html 4 dynamiczna http://vaglog.pl/log-004_tPA0W.html 4 statyczna http://vaglog.pl/log-004_Xm576x.html 4 bs http://vaglog.pl/log-007_3bOsu.html 7 statyczna http://vaglog.pl/log-011_7xwU5.html 11 dynamiczna http://vaglog.pl/log-013_ChvX4.html 13 statyczna http://vaglog.pl/log-000_3UH60.html 00 bs http://vaglog.pl/log-001_627Kc.html 1 dynamiczna Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
-
Brak klimy po wymianie licznika
Ja jutro sprawdze u siebie jak to będzie Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Brak klimy po wymianie licznika
Po numerze wychodzi,ze taki sam. Dokładnie nie jestem w stanie określić z jakiego rocznika jest myślałem,ze raczej starszy gdzie nie było klimy i dlatego teraz na nowym nie działa jak należy Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Brak klimy po wymianie licznika
Witam , uszkodził mi się licznik więc postanowiłem kupić 2 i wszystko było by ok gdyby nie pewne mankamenty mianowicie po wymianie licznika wyskakuje błąd kontrolki abs i nie da się jego skasować oraz po włączeniu klimatyzacji nastepuje jej włączanie po czym po 2,3 sekundach się wyłącza i tak w kółko,wkladajac swój stary licznik wszystko jest ok (nie licząc nie działającego obrotomierza oraz prędkościomierza) co może być przyczyną? Trzeba coś przeprogramować czy może wgrać wsad ze starego licznika ? Licznik vdo .....dodam jeszcze ,że autko miało przekladaną skrzynię z automatu na manual Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Brak klimy po wymianie licznika
Witam , uszkodził mi się licznik więc postanowiłem kupić 2 i wszystko było by ok gdyby nie pewne mankamenty mianowicie po wymianie licznika wyskakuje błąd kontrolki abs i nie da się jego skasować oraz po włączeniu klimatyzacji nastepuje jej włączanie po czym po 2,3 sekundach się wyłącza i tak w kółko,wkladajac swój stary licznik wszystko jest ok (nie licząc nie działającego obrotomierza oraz prędkościomierza) co może być przyczyną? Trzeba coś przeprogramować czy może wgrać wsad ze starego licznika ? Licznik vdo .....dodam jeszcze ,że autko miało przekladaną skrzynię z automatu na manual Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[AFN] odcina turbo . prośba o analize logów
Tak, teraz jest na 100% dobrze złożone,tylko tak jak pisalem na 100% przestawiony jest ten ogranicznik sztangi, czy to może być wina,że tak późno wstaje i później ją odcina ? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[AFN] odcina turbo . prośba o analize logów
witam ,nie będę sie za wiele rozpisywal...auto wpada w notlaufa , turbo było czyszczone lecz jestem w 100% pewien ze był ruszany ogranicznik pracy sztangi może to mieć na to wpływ ?? jak tak to w którą stronę nim ruszać ?? w ogóle jest możliowość dobrze go ustawić? może jest jakiś sposób za pomocą vaga ... jeżeli jest ktoś z okolic Polkowić to chętnie skorzystam z usług ponizej logi gr 8 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs gr 3 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs gr 11 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
witam panowie (niestety ponownie) w celu informacyjnym podan iż wczesniejszy problem został poprawnie zdiagnozowany mianowicie zle zlozona turbinka...lecz zaraz po jej poprawnym zlozeniu wyjechalem do pracy do naszych zachodnich sąsiadów i nie zdążyłem nawet jak zrobić logów... wróciłem miesiąc temu i postanowiłem ponownie wszystko sprawdzić(w tym czasie autem jeździła dziewczyna) dlatego 1 co porządnie je przegoniłem i wydawało się ,że jest ok lecz czaem auto znów łapie notlaufa i zauważyłem,że (tak mi się wydaje bynajmniej) bardzo późno turbo zaczyna ciągnąć dziś wkońcu zmotywowałem się zrobić logi i proszę was jako fachowców o ocene.. gr 8 http://vaglog.pl/log_254208.html gr 3 http://vaglog.pl/log_254209.html gr 11 http://vaglog.pl/log_254218.html przypomne,że przy turbo był ruszany ten ograicznik ruchu sztangi..może to mieć na to wpływ ?? jak tak to w którą stronę nim ruszać ?? w ogóle jest możliowość dobrze go ustawić? może jest jakiś sposób za pomocą vaga ... jeżeli jest ktoś z okolic Polkowić to chętnie skorzystam z usług
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
W sobotę rozbieram i zdam relacje.... Tata twierdzi,ze dobrze złożył ale jak nie sprawdze to sie nie przekonam
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
zrobiłem jak pisałes logi po wykreceniu tego ogranicznika: http://vaglog.pl/log_198907.html przy tym błąd 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) po tym postanowiłem sprawdzić jak będzie po wkręceniu ogranicznika i oto logi http://vaglog.pl/log_198908.htmli przy tym ten sam błąd ;/ Lukniesz kolegi na dzisiejsze logi ?
-
AFN Brak mocy przy 3000 tys obr , logi do oceny
http://vaglog.pl/log_198775.html
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
Ok czyli jutro biorę sie za regulacje tego ogranicznika jesteś mi w stanie podpowiedziec jak będzie zmieniało sie ciśnienie w stosunku do jego regulacji?
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
Jutro sie tym zajmie tylko pytanie czy to może być powodem tego przeładowania skoro te logi robilem na sciagnietym wezyku z gruszki...??
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
http://vaglog.pl/log_198807.html Gr 11 ze sciagnietnym wezykiem z gruszki...
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
wiem,ze na 100% przestawiany był ten ogranicznik wiec regulacje robić nim czy sztangą gruszki ? I pytanie jeszcze czy mogę zrobić to mając w podgladzie wskazania z vaga??
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
http://vaglog.pl/log_198775.html Przed czyszczeniem było podobnie tyle ze dużo wczesniej tak jakby rozlanczalo turbo
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
http://vaglog.pl/log_198768.html http://vaglog.pl/log_198767.html http://vaglog.pl/log_198766.html http://vaglog.pl/log_198765.html http://vaglog.pl/log_198764.html http://vaglog.pl/log_198763.html http://vaglog.pl/log_198762.html Logi z dzis .... Nie mogę dac sobie reki uciąć czy dobrze został założony ale czy jak byłby źle to sztanga by pracowała??
-
Łopatologiczny test zaworu N75
http://vaglog.pl/log_198736.html http://vaglog.pl/log_198737.html http://vaglog.pl/log_198735.html http://vaglog.pl/log_198740.html Przepraszam źle skopiowalem
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
http://vaglog.pl/log_198736.html http://vaglog.pl/log_198737.html http://vaglog.pl/log_198735.html http://vaglog.pl/log_198740.html
-
Afn brak mocy ,logi do oceny
VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs
-
Łopatologiczny test zaworu N75
witam panowie mam nastepujący problem, od jakiegoś czasu walcze ze spadkiem mocy rozłancza turbo, najdziwniejsze jest to,że czasem dzieje się tak przy 100/h a czasem przy 130/h sprawdzałem cięgno gruszki i porusza sie swobodnie , turbina była rozbierana i czyszczona, wymieniony czujnik g72(ten w rurze od ic) nie wiem czego złapać się w dalszej kolejności, wężyki od podciśnienia sprawdzone... co mnie ciekawi z tego co widze po logach jest zbyt duże ciśnienie i tutaj pytanie czy to może sie brać od tego iż Tata podczas czyszczenia turbo przestawił zderzak przy turbo ? niby ustawił tak jak było wczesniej ale wiadomo,że nigdy dokładnie tego nie zrobi ? dodam, że ciśnienie przed n75 mam 0,9 a za n75 jest 0,5 to normalne? prosze o jakieś wskazówki .... VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-00 - Control Difference