Treść opublikowana przez Dawidos91
-
VAG - lepszy XP czy WIN 7
ja mam pytanie odnosnie windowsa 8 generalnie ... viaken mi sie nie łączy z silnikiem mozliwe ze to przez win 8 ?;>
-
VAG - lepszy XP czy WIN 7
ja również chętnie bym się dowiedział
-
Problem z silnikiem trzęsie !
Witam mam problem z samochodem w samochodzie zostało wykonane (wycięcie DPF) ,(program na ok 140km) u uzytkownika z forum Anderllh Rybnik . Wymieniony został wałek rozrządu, szklanki ,uszczelka pod zaworami , rozrząd , regeneracja pompowtryskiwaczy również zlecona przez Anderllh http://www.agdieselserwis.pl. Silnik po pewnym czasie zaczął pracować dziwnie .Po chipie zauważyłem , ze samochód często wchodzi w tryb awaryjny tylko na 4 biegu (max załadowany ludzmi). Nast sprawa wchodzę do samochodu np. po nocy odpalam chwile chodzi normalnie a jak sie lekko nagrzeje to zaczyna nim trzepać i jakies dzwieki dziwny odchodzą. Gdy silnik sie nagrzeje jest lepiej i raz to wystepuje a raz nie .Dodam jeszcze znajomy podłączał mi komputer i na zimnym silniku na 1 pompce i na 4 tak jakby mniej podaje na 1 a na 4 za duzo ... juz nie wiem co o tym wszystkim mam myśleć proszę o jakąs odpowiedź . Wiem ze z fussów nikt nie wywróży ale ktoś może mnie na coś nakierować .Dołączam filmik prosze zobaczyc Pozdrawiam. Bipy oscyluja w granicach (-)30-60 czy to jest normalne ?
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Kiba1 a powiedz jakie masz objawy dokładnie ?
-
Poszukuje mechanika nie oszusta!
Samochód zawieziony do pana waskivw same audii pod jego warsztatem
-
Poszukuje mechanika nie oszusta!
Orzesze troche za daleko interesuja mnie opinie o Waskivw
-
Poszukuje mechanika nie oszusta!
Robiłeś u niego samochód ? masz pewnosc , ze jest dobry ? Pan Waski bo własnie się z nim umówiłem ...
-
Zaśniedziały chrom !
Wcześniej pisałeś ze wyszło jak z fabryki, a teraz piszesz ze na drzwiach nie poszlo, trochę sie pogubilem. To z czego Ci zeszlo skoro nie z drzwi? Przeciez glownie tu chodzi o chromy wokół drzwi[emoji3]Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka 1 strona zeszła bo była w lepszym stanie myslalem , ze tez tak samo bedzie z drugą ale sie przeliczyłem i nie szło niczym tego doprowadzic do porządku .;(
-
Poszukuje mechanika nie oszusta!
Witam . poszukuje mechanika ze slaska najlepiej bedzin,dabrowa gornicza ,sosnowiec Prosze o kontakt jesli ktos cos wie Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
a co jesli np gniazdo juz nie daje rady to co z gniazdem trzeba zrobic ?: Mam panowie ten sam problem od jakiegoś czasu otóż gdy po nocy odpalam samochód to silnik zaczyna telepać + cała buda ... gdy silnik osiągnie temp 80-90 st no to problem znika i wraca wszystko do normy. Jeszcze mam taki problem nie wiem czy nie po chipie gdy do samochodu zapakuje więcej osob dajmy na to komplet dorosłych chłopów no to na 4 biegu przy wysokich obrotach samochód wpada w tryb awaryjny (lecz tez nie zawsze to sie dzieje) wtedy musze go zgasić i wszystko wraca do normy proszę o jakąś poradę pozdrawiam serdecznie .
-
Zaśniedziały chrom !
Tak ręcznie zeszło ale jednak nie ze wszystkich za bardzo sie pochwaliłem ;/ boczne chromy na drzwiach przód tył mam w bardzo kiepskim stanie duzo nalotu z tym juz sobie nie poradziłem bede próbował jeszcze mechanicznie
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Ok dzięki za info
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Aha czyli jak mam pakiet chrom to tez będę musiał szybkie przerobić ? Jak chce przejść np na ten pakiet gumowy w okół szyb
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
ja również kupie w dobrej cene te czarne gumowe obramówki na szyby ... mam pakiet chrom tylko , ze chce go sciagnąć
-
Lampy Przod
moim zdaniem taniej wyjdzie kupienie na allegro uzywanych lamp bi xenon ... gosc chce twoje lampy oryginalne +1500 zł nie wiem oplaca sie to ?
-
Zaśniedziały chrom !
Coś takiego?http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5309077176 Dokładnie coś takiego ale przed uzyłem papieru wodnego 2000 pozniej 2500 i na koniec farecla efekt idealny troche trzeba sie namęczyć ale cos za cos
-
Zaśniedziały chrom !
ale ręcznie da rade to doczyścić ? jeszcze zielonego koloru nie mam Już sobie z tym poradziłem efekt idealny jak z fabryki można by powiedzieć . pasta farecla robi robote
-
Lampy Przod
Ok czyli nie ma generalnie wielkiej filozofii przy montowaniu ?
-
lampy dayline kilka pytań
jakie te lampy kupiłeś jak można wiedzieć ?
-
Lampy Przod
a BIXY będą pasowały P&P za zwykłe lampy ori ?
-
Zaśniedziały chrom !
Ans mówisz poważnie czy sobie jaja robisz ? Tylko że u mnie dość intensywny ten nalot sie zrobił coś takiego https://www.google.pl/search?q=za%C5%9Bniedzia%C5%82y+chrom&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=7GNOVbm2MaXnywPu04DwBQ&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgrc=fwrJlly8xdUu9M%253A%3BqQV9XSnDcHiM4M%3Bhttp%253A%252F%252Fimg42.imageshack.us%252Fimg42%252F7256%252Fdsc07010x.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fforum.vectraklub.pl%252Findex.php%252Ftopic%252F79579-listwy-chromowane-zasniedzialy%252F%3B640%3B427
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Witam czy jak mam pakiet chrom fabryczny wokół szyb to czy idzie tylko ściągnąć listewki od strony zewnętrznej i załozyc nowe czy trzeba kombinować coś od wewnątrz ? ewntualnie poproszę jakiś rysunek jak to zdemontować z góry dziekuję
-
Zaśniedziały chrom !
U mnie jest to fest widoczne nie wiem zostaje chyba tylko usunąć te ramki albo kupić jakieś uzywane w lepszym stanie ale czy to sie opłaca ? z nast stanie sie tak samo .
-
Zaśniedziały chrom !
Ok rozumiem dzieki za odpowiedź ... a jesli mam ten pakiet chrom to wystarczy go tylko ściągnąć ? czy trzeba dokupić takie ogumienie czarne ?
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Dołączam się do pytania ?