Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lampy dayline kilka pytań


krezmac

Rekomendowane odpowiedzi

Więc pierwsze co chciałem się przywitać bo to mój pierwszy post.

2 przepraszam że podobny post z wcześniejszym Ale jednak inny.

-Pierwsze pytanie czy ktoś miał problemy z przeglądem bo ponoć jest zła barwa świateł dziennych?

-Jak one są wykonane (tania chińszczyzna czy są porządne?)

Od razu mówię że nie stać mnie na bi-xy

Osobiście podobają mi się:

-http://skottuning.com/a4-b7-dayline/801672-dayline-rflektory-audi-a4-b7-04-08-chrom.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzględni cenę nowego zderzaka, spryskiwaczy, nowych lamp i całej reszty wychodzi dużo więcej, A nie zarabiam kokosow i ledwo co jestem po zakupie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tym samym problemem. Akurat auto kupiłem po lekkiej kolizji więc zderzak kupiłbym pod xenon, nie bi enon i zrobił spryskiwacze tylko nie wiem , jak z ominięciem samopoziomowania w ori lampie... chciałbym mieć sterowaną elektrycznie, jak w zwykłej lampie .. dlatego rozważam nad zakupem podobnej lampy.

Edytowane przez dominik95r95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest kolega Gwerty, który ogarnia przeróbki standardowych lamp na bixy i bihalogeny. Poszukajcie go i dzwońcie do niego. Zostań przy ori i nie kupuj tak badziewnych lamp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z polskim i chyba całym europejskim prawem przeróbek nie możesz mieć. Xenony muszą mieć system autopoziomowania oraz czyszczenia (spryskiwacz lub wycieraczki). W Polsce Ci tylko dadzą upomnienie, za granicą mandat + laweta więc gorąco nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaproponowałem Ci bi-halogeny! Czytaj ze zrozumieniem. Bi-halogen to to samo, co bixy, tylko na żarówce H7, a nie na palnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej , zdaje sobie sprawę, że trzeba spryski itd.. zamontuje je , ale co z kwestią wyrezania lampy od b7 ? Autem nie man zamiaru jeździć za granicą , a przecież skoro bs regulacja z kokpitu to nie powinna oslepiac ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad połowa Polaków jeździ na hidach i nic sobie z tego nie robi. Zawsze możesz zrobić bi-halogen. Pogadaj z Gwertym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak i w zasadzie wątpię żeby policjant (w Polsce) zatrzymał takie auto żeby sprawdzić homologacji i całą resztę. Zwłaszcza że widzi się inne stare auta które jeżdżą na sezonach. Ale wracając do mojego pytania bo chodziło mi o te lampy A zrobił się temat o xenonach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci odpisałem o lampach - nie idź w ten shit, tylko przerób u Gwertego swoje lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry krezmac , ale mój temat został usunięty, była tylko 1 odpowiedz I w sumie zostałem na tym samym etapie wiedzy. Apropo twoich lamp. Gdy mi nie uda się to o czym pisaliśmy wyżej myślałem nad tymi z ringami za 700 bo w miarę wyglądają podobnie do ori ;)

Edytowane przez dominik95r95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry krezmac , ale mój temat został usunięty, była tylko 1 odpowiedz I w sumie zostałem na tym samym etapie wiedzy. Apropo twoich lamp. Gdy mi nie uda się to o czym pisaliśmy wyżej myślałem nad tymi z ringami za 700 bo w miarę wyglądają podobnie do ori ;)

Witam, ja na Twoim miejscu przerobiłbym ori. reflektory dokładając np projektory mini h1 bixenon. Świecą mega dobrze, łatwy montaż. Możesz kupić na stronie:

http://hidretrofit.pl/sklep/mini-h1-bi-xenon/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem takie lampy, kupilem nowe jakos swiatla kompletna tendeta do jazdy w nocy po okolo 2latach dopiero sie zaczelo po wlaczeniu swiatel drogowych caly czas blad spalonej zarowki czasem klapki nie opadaly czyli po wylaczeniu drogowych dalej swieca. ogolem jedna wielka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio lampy z funkcją drl i jestem bardzo zadowolony ;) zobaczymy za jakiś czas.

jakie te lampy kupiłeś jak można wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam czarne i powiem tak, kupiłem je używki od znajomego z po wypadka i żałuje zakupu zmarnowałem 400 zł.

Może i sie w miarę prezentują ale to tez zależy od koloru auta bo nie w każdy kolor wpadnie.

Po 2 latach użytkowania musiałem juz lekko przesmarować przysłony bo sie na długich zacinały i nie odbijały.

Materiał wykonania do zniesienia, ledy ch****e jako pozycja , jakies najtańsze lepiej wlutowac swoje kupione lepszej jakości.

No i lekko krótszy zasięg światła chyba że to winna żarówki, nie testowałem.

http://zapodaj.net/2a1e2aa01ee83.jpg.html

Edytowane przez Danii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w poprzednim HID i soczewkowe reflektory i również po 2 latach zrobiła się masakra. Pomimo kilku krotnej wymiany żarników nadal swiatła mialem jak w rowerze. Nie polecam nie ori lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...