Treść opublikowana przez nysztal
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
A jak wygląda reklamacja akumulatora? w styczniu tego roku kupiłem akumulator boscha s5 63ah 610a a we wtorek po dniu przerwy nie moglem odpalic. podlaczylem auto pod kable, przejechalem sie aby sie naladowal. Następnie jak wróciłem to odpaliłem po chwili bez problemu a następnego dnia już nawet nie drgnął. Czy to wina złego akumulatora czy łego "użytkowania"?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Bo to jest opcja na gruponie. http://www.groupon.pl/oferty/dealbank_pl_pl/mar-max/45990572 Czyli kupować tak?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Witam. Czy uważacie czy 99,99 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem maks. do 500g, odgrzybianie, sprawdzenie efektywności chłodzenia i skraplacza oraz usługę wymiany filtra kabinowego to dobra cena? Bo sam kompletnie się na tym nie znam a że mam auto od listopada to przydałoby się napełnić czynnik przed wiosną.
-
Kod P1791
Jednak to było już przed montażem.
-
Kod P1791
Czyli że może to być przez to że zainstalowałem ledy w oświetleniu rejestracji? albo ledy wewnątrz auta?
-
Kod P1791
Witam. Ktoś wie o co chodzi? Wyskakuje mi co chwile błąd P1791 - Sygnał dla wyświetlacza poziomu selektywnego - zwarcie do masy Co to oznacza? Co zrobić aby zniknął?
-
Akumulator / problem z odpaleniem
i tak mi powiedzieli. Ale wolałem zostawić auto na noc aby posprawdzali czy nic mi prądu " nie kradnie ".
-
Akumulator / problem z odpaleniem
Akumulator ma podobno rok czasu a napięcie sprawdze jutro. I mam benzyniaka więc większy akumulator mi jest chyba nie potrzebny wlasnie sprawdzilem i prad przy rozruchu pokazuje okolo 9,5 - 9-8 a po zgaszeniu auta pokazuje okolo 11.5 i spada do okolo 10.8 .
-
Akumulator / problem z odpaleniem
Witam. Mam taki dziwny problem. Kiedy odpalam samochód z rana to akumulator jakby nie miał mocy lub coś takiego... Bardzo cicho kręci jakby miał zaraz paść przed odpaleniem samochodu. A jak podłączyłem pod prostownik to wskazuje że w pełni naładowany. Tak samo jak gdzieś jade w trase (100km) i jak zgaszę auto a po jakiś około 2h oczywiście w temperaturach około 0 to jest identyczny efekt jakby te zimno tak na niego działało. Czego to może być wina? akumulatora czy może czegoś innego w aucie. Posiadam akumulator AutoPart Galaxy Gold 61 ah 12v 580A
-
od czego ta wtyczka obok przednirj lampy ?
czy ktos wie moze od czego to jest? znalazlem jak zwisalo luzno po odkreceniu lewej lampy.
-
Światła
juz wszystko jest ok. u mnie zarowki od kierowcy i od pasazera byly zle zamontowane. dzieki. a i mam xenony
-
Światła
a jaki jest koszt regeneracji tych odbłyśników? a jak poznac bez rozkrecania jakie mam swiatla? bo nie mam pokretla do poziomowania przy kierownicy ale tez same sie nie poziomują przy wlaczeniu auta.
-
Światła
Witam. Mam pytanie... Jestem świeżo po zakupienio audicy(pierwsze auto) i mam problem ze światłami, tzn świecą strasznie słabo, że aż musiałem włączać przeciwmieglne nocą aby w miarę dobrze widzieć. Czego to może być wina? mam kupić nowe żarówki?
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
Witam. Mam pytanie... Jestem świeżo po zakupienio audicy(pierwsze auto) i mam problem ze światłami, tzn świecą strasznie słabo, że aż musiałem włączać przeciwmieglne aby w miarę dobrze widzieć. Czego to może być wina? mam kupić nowe żarówki?
-
czy da sie właczyć swiatla majac sama kostkę? jakos polaczyc np drucikiem?
niestety nie ...i właśnie kombinuje ale chyba nic z tego nie będzie i samochodu nie będe mógł używać przez tydzien...
-
czy da sie właczyć swiatla majac sama kostkę? jakos polaczyc np drucikiem?
witam. czy da sie właczyć swiatla majac sama kostkę? jakos polaczyc np drucikiem? bo bede wysylal przelacznik do regeneracji a jest mi potrzebny samochod...
-
FIS brak informacji o otwartych drzwiach
A wiecie co moze byc gdy drzwi od pasazera raz sie zamykaja z pilota a raz nie? A jak juz sie nie zamkna to musze od kierowcy zamknac przyciskiem wewnętrznym i dopiero wtedy sie zamkna.
-
Korbka do podnoszenia szyb
na allegro to niema a w aso to koszt 62 zł + zaślepka 13 zł. A myslałem że coś taniej się uda znaleźć... ;p
-
Korbka do podnoszenia szyb
Witam. Nie wiecie gdzie moge dostać korbkę do podnoszenia szyb prawa? to jest jej numer 8Z0 837 581 a kolor to szary.
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Kogo polecacie z Białegostoku do sprawdzenia instalacji w świeżo zakupionej B6?