Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manus2006

  1. 18 to są Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  2. pasują bez problemu:D Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka doszły felgi porsche polerka auta oraz woskowanie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. co to za model turbo ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. auto już na całym pakiecie s4 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. manus2006 odpowiedział(a) na walek29 temat w Audi A4 B5
    mam gwinta i już mam dość betonu chce trochę komfortu i lekkie obniżenie ale nie żadne chiniole Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. manus2006 odpowiedział(a) na walek29 temat w Audi A4 B5
    i jak wrażenia z jazdy ?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  7. koledzy pytanie nr 1 czym się różnią amorki 1be koloru czerwonego od 1be koloru niebieskiego ?? mam w aucie amorki fk żółte czyli chiniole .. i pytanie brzmi na które amorki dać eibach?? mam wszystkie trzy komplety więc jest wybór:) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  8. e tam ori są za jasne a poluje na ori przydymione Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  9. tak Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka audi nabiera uroku 2/3 pakietu s4 jest teraz progi ale to kosztowna Rzecz [emoji14] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  10. nwm może[emoji14] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka a gdzie znajdę te laminaty na allegro niema nic .. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka ostatnio nie miła przygoda pani odpaliła auto na biegu i bummm. ale wycena wyszła fajna więc wpadnie pakiet S częściowo... także mocy trochę przybyło:D Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  11. planuję cały pakiet s4 ale narazie silnik może kupię narazie tylny s4 bo będzie okazja później dalej będziemy szukać Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  12. Planuję zderzak s4 ale narazie niema żadnych okazji[emoji14] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Przyszedł mniejszy brak audi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Zima poszła więc letnie wpadły[emoji14] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka auto sobie stało spokojnie na posesji warsztatu aż nagle klientka nie pomyślała żeby wcisnąć sprzęgło przed odpaleniem auta albo wrzucić luz.. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. Siemano Czytałem dużo ale sam już nwm jaka fale dać do mojej pompy .. Najlepiej podobno DE 143 ale droga i ciężko dostępna Mam na warszatcie 3 szt De 185 De110 De 214 Któraś z tych będzie dobra i lepsza do afn ?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. Siema Leży mi skrzynia 6 gang z 2.5tdi a4 b5 Co potrzebuje do wrzucenia jej do mojego audi ? Napewno całe sprzęgło z 2.5 tdi czy może inne na sr 240. A może awx ? Rozrusznik też trzeba inny ? Chcę ją zmienić z racji mocy auta i momentu obrotowego bo niestety nówka afn nie starcza i ślizga ... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  15. Kts Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  16. Wlot nad klimatronikiem co są te dziurki tam zasysa powietrze z kabiny wymieniłem na używane i klima mrozi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  17. Już zrobione klima mrozi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  18. Więc tak dlawik do grodzi założony nic to nie dało. .. Błędy są takie -53 stopnie ale nikt nie wie który to czujnik ... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  19. Ale pisałem że teraz nie umiem się połączyć z klima :/ Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  20. Dlatego muszę coś ogarnąć ino już mi pomysłów brak.. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  21. Tego Sitka właśnie niemam od kad kupiłem auto :/ a właściciel poprzedni mówił że klima chodziła ale brak gazu wszystko już podmienialem z 2 mojego audi i dalej lipa .. Może być wina tego Sitka że go nie ma ?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka A i klima chodzi normalnie włącza się bez problemu ale nie chłodzi wgl.. A teraz zauważyłem że niechce mi się vag połączyć z klima Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  22. Zawsze idzie kupić z a6 a ta sprzedać Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  23. kurde bo zmylilo mnie bo jakos kratek bocznych nie widać ;p
  24. Koledzy problem Od tamtego lata mecze się z klima Wymieniłem już kompresor osuszacz układ szczelny klima się włącza ale nie chłodzi ani trochę rurki cały czas ciepłe przy grodzi ... dodatkowo niemam tam już Sitka co powinno być :/ klima nie robi ciśnienia minimalne ... Są jakieś zaworki czy coś jeszcze ? A może panel czemuś winny ? A4 b5 1.9 tdi 96 r Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  25. Zderzak przód[emoji14] to nie orginal ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.