Treść opublikowana przez manus2006
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
18 to są Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
pasują bez problemu:D Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka doszły felgi porsche polerka auta oraz woskowanie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 AFN+ by mapper
co to za model turbo ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
auto już na całym pakiecie s4 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Eibach B12 Pro Kit
mam gwinta i już mam dość betonu chce trochę komfortu i lekkie obniżenie ale nie żadne chiniole Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Eibach B12 Pro Kit
i jak wrażenia z jazdy ?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
eibach pro kit jakie amorki ?
koledzy pytanie nr 1 czym się różnią amorki 1be koloru czerwonego od 1be koloru niebieskiego ?? mam w aucie amorki fk żółte czyli chiniole .. i pytanie brzmi na które amorki dać eibach?? mam wszystkie trzy komplety więc jest wybór:) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
e tam ori są za jasne a poluje na ori przydymione Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
tak Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka audi nabiera uroku 2/3 pakietu s4 jest teraz progi ale to kosztowna Rzecz [emoji14] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
nwm może[emoji14] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka a gdzie znajdę te laminaty na allegro niema nic .. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka ostatnio nie miła przygoda pani odpaliła auto na biegu i bummm. ale wycena wyszła fajna więc wpadnie pakiet S częściowo... także mocy trochę przybyło:D Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
planuję cały pakiet s4 ale narazie silnik może kupię narazie tylny s4 bo będzie okazja później dalej będziemy szukać Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Planuję zderzak s4 ale narazie niema żadnych okazji[emoji14] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Przyszedł mniejszy brak audi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Zima poszła więc letnie wpadły[emoji14] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka auto sobie stało spokojnie na posesji warsztatu aż nagle klientka nie pomyślała żeby wcisnąć sprzęgło przed odpaleniem auta albo wrzucić luz.. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Jaka fala do 11mm ?!
Siemano Czytałem dużo ale sam już nwm jaka fale dać do mojej pompy .. Najlepiej podobno DE 143 ale droga i ciężko dostępna Mam na warszatcie 3 szt De 185 De110 De 214 Któraś z tych będzie dobra i lepsza do afn ?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AFN wymiana skrzyni na 6 biegów. .
Siema Leży mi skrzynia 6 gang z 2.5tdi a4 b5 Co potrzebuje do wrzucenia jej do mojego audi ? Napewno całe sprzęgło z 2.5 tdi czy może inne na sr 240. A może awx ? Rozrusznik też trzeba inny ? Chcę ją zmienić z racji mocy auta i momentu obrotowego bo niestety nówka afn nie starcza i ślizga ... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie chłodzi 1.9 tdi
Kts Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie chłodzi 1.9 tdi
Wlot nad klimatronikiem co są te dziurki tam zasysa powietrze z kabiny wymieniłem na używane i klima mrozi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie chłodzi 1.9 tdi
Już zrobione klima mrozi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie chłodzi 1.9 tdi
Więc tak dlawik do grodzi założony nic to nie dało. .. Błędy są takie -53 stopnie ale nikt nie wie który to czujnik ... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie chłodzi 1.9 tdi
Ale pisałem że teraz nie umiem się połączyć z klima :/ Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie chłodzi 1.9 tdi
Dlatego muszę coś ogarnąć ino już mi pomysłów brak.. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Klima nie chłodzi 1.9 tdi
Tego Sitka właśnie niemam od kad kupiłem auto :/ a właściciel poprzedni mówił że klima chodziła ale brak gazu wszystko już podmienialem z 2 mojego audi i dalej lipa .. Może być wina tego Sitka że go nie ma ?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka A i klima chodzi normalnie włącza się bez problemu ale nie chłodzi wgl.. A teraz zauważyłem że niechce mi się vag połączyć z klima Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Zawsze idzie kupić z a6 a ta sprzedać Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
kurde bo zmylilo mnie bo jakos kratek bocznych nie widać ;p
-
Klima nie chłodzi 1.9 tdi
Koledzy problem Od tamtego lata mecze się z klima Wymieniłem już kompresor osuszacz układ szczelny klima się włącza ale nie chłodzi ani trochę rurki cały czas ciepłe przy grodzi ... dodatkowo niemam tam już Sitka co powinno być :/ klima nie robi ciśnienia minimalne ... Są jakieś zaworki czy coś jeszcze ? A może panel czemuś winny ? A4 b5 1.9 tdi 96 r Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zderzak przód[emoji14] to nie orginal ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka