Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klima nie chłodzi 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy problem

Od tamtego lata mecze się z klima

Wymieniłem już kompresor osuszacz układ szczelny klima się włącza ale nie chłodzi ani trochę rurki cały czas ciepłe przy grodzi ... dodatkowo niemam tam już Sitka co powinno być :/ klima nie robi ciśnienia minimalne ...

Są jakieś zaworki czy coś jeszcze ?

A może panel czemuś winny ?

A4 b5 1.9 tdi 96 r

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

w b6 w chłodnicy klimy z boku jest czujnik ,nie wiem jak w b5,ale zerknij

Opublikowano

W b5 jest zawór na grubsze rurce , na podszybiu.( obok aku) . Może on walnięty?

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

jest to dysza rozprezna 12zl nowa moze byc zasyfiona.

Opublikowano

kolega napisał że wyjął sitko ,myślę że właśnie o tą dyszę chodzi,tylko nie wiem po co

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Ale tam jest zaworek do którego idzie kostka 2 pin. Jeśli padł to nie będzie chodzić.

Opublikowano

Jacek to jest ten zaworek co w b6 przy chłodnicy?

Opublikowano

W B5 w podszybiu koło akumulatora w rurce musi być zamontowana odpowiednia dysza rozprężna zintegrowana z sitkiem. Bez tego nie będzie ciśnienia w układzie.

Opublikowano

Jacek to jest ten zaworek co w b6 przy chłodnicy?

Prawdopodobnie tak ale głowy nie dam ☺

Opublikowano

Podaj jeszcze błędy z klimatronika. Może coś to da.


Nie wiem czy to z braku dławika, no po coś on tam jest.

W B5 to ten:

24959394911_0ce07da4ee.jpg[/url]

Mogą być to niesprawne sensory temperatury G17 lub G89 bo klima nie wystartuje chyba poniżej 5*C a jak sensor jest niesprawny to może złą temperaturę wskazywać:

24934680812_d2058ba700.jpg

Albo to niesprawny wyłącznik F129:

24975862311_7611fb2f8e.jpg

Edytowane przez soulmaster3m

Opublikowano
  • Autor

Tego Sitka właśnie niemam od kad kupiłem auto :/ a właściciel poprzedni mówił że klima chodziła ale brak gazu wszystko już podmienialem z 2 mojego audi i dalej lipa ..

Może być wina tego Sitka że go nie ma ??

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

A i klima chodzi normalnie włącza się bez problemu ale nie chłodzi wgl..

A teraz zauważyłem że niechce mi się vag połączyć z klima :(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

czyli ci naściemiał ,klima pewnie nie chodziła i pewnie odłączyli linię diagnostyczną,kiedyś na giełdzie kupiłem auto ,opla i też klima miała działać,za zimno było żeby sprawdzić ,przyszły ciepłe dni i lipa ,sprężarka się nie załączała,na szczęście drobna usterka była i teraz jest ok

Opublikowano
  • Autor

Dlatego muszę coś ogarnąć ino już mi pomysłów brak..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

na początek może podłącz kabel do złącza diagnostycznego ,łatwiej będzie zlokalizować co i jak

Opublikowano
  • Autor

Ale pisałem że teraz nie umiem się połączyć z klima :/

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Błędy można sprawdzać też w samym klimatroniku bez użycia kabla.

Nawet jeśli masz wyjęty przewód od linii diagnostycznej to przecież możesz wyjąć panel i to sprawdzić.

Opublikowano

źle mnie zrozumiałeś ,nie podpiąć vag-a ,tylko przewód od klimy do złącza i wtedy podpiąć vag-a

Opublikowano
  • Autor

Więc tak dlawik do grodzi założony nic to nie dało. ..

Błędy są takie

ee1bcadb75fc24f2b28de4845f4abeae.jpg87108488b35064c7f890d4367007bc6a.jpg

-53 stopnie ale nikt nie wie który to czujnik ...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No przecież masz napisane, że wylotu środkowego a ja ci pokazałem jakie są.

Opublikowano
  • Autor

Już zrobione klima mrozi ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.