nie grzeja swiece od podgrzewacza sprawdziłem sa ok.Swiece od silnika grzeja a te nie co jest grane prosze o pomoc brak napiecia na przewodach dochodzacych do swiec????????
witam kolego jak tam wspomaganie dziala nie mogłem odpisac bo mi komp wysiadl a co do pompy to widac dobrze golym okiem chodzi głownie o kruciec do podpiecia weza ze zbiorniczka z plynem .
miałem to samo po wymianie maglownicy gdy wymieniłem maglownice ,mialem ten sam problem co ty prawdopodobnie pompa do wymiany lecz pojezdzij troche byc moze sie rozchodzi mialem tez i taki przypadek ze ruszyła.
Witam u mnie ta sama sytuacja przegladniety caly wydech od poczatku do konca ,jeden fachowiec powiedzial ze to norma w 1z poniewaz siada nastawnik pompy niewiem czy to prawda czy moze miał ktos podobny przypadek wydech odpada na 100% sam sprawdzałem dwa razy.
u mnie ta sama sytuacja lecz na cieplym silniku po zgaszeniu i ponownym odpaleniu przestaje cykac napewno to nie n 75 tylko jakis przekaznik pod deska rozdzielcza co to jest czy ktos juz to rozgryzl
witam mam przyjemnosc jezdzic juz trzecia niunia zaczynałem od b3 1.8 sd potem b4 1.9 td a teraz a4 1.9 tdi -1 z chetnie podziele sie doswiadczeniami na temat tych super autek .Pozdrawiam pytnik. :