Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jose07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jose07

  1. jose07 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    wszyscy się jarają a pewnie trafimy na przerąbaną grupę i będziemy ostatni
  2. trochę ją słychać ale tak jakby nie miała siły ruszyć zamka żeby się zamknął. Jeśli to pompka gdzie ona się znajduje? jakie to koszty ?
  3. Witam, Mam problem z centralnym zamkiem, o tuż gdy przyciskam na pilocie żeby samochód się zamknął światła awaryjne normalnie się zaświecają tak jakby auto zostało zamknięte. Niestety auto się nie zamyka nie ruszają się w ogóle zamki. Próbowałem otworzyć samochód pilotem, też się nie da. Światła migają tak jak do otwarcia lecz samochód dalej zamknięty. Zamykam kluczykiem. Ale boje się że nie długo i kluczykiem nie będę mógł otworzyć. W czym tu może być problem mogą to być np baterie w pilocie czy ta sprawa będzie bardziej skomplikowana niż wymiana baterii ? Pozdrawiam
  4. jose07 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam pytanie W pracy gość mi powiedział że widział kiedyś dywaniki że z jednej strony były gumowe a z drugiej welurowe. Czy spotkaliście się z takimi ? Gdzie takie mogę kupić ? jak napisać w internecie żeby takie znaleźć ? Pozdrawiam
  5. okej dzięki za informacje
  6. Witam, Mam pewien problem. Chcę założyć gaz do swojej a4 ale kompletnie nie wiem jaki. Byłem u gaziarza to mi mówi że najlepiej BRC. Za to chłopaki w pracy mówią że chce mnie naciągnać na koszty bo jest droższa instalacja i droższe serwisowanie potem. Uważają że stag jest dobry , mniej pali na nim gazu niż BRC i tańszy w naprawach ? Gdzie najlepiej w Krk założyć ? Słyszałem że na Jana Pawła II w Auto gaz najlepiej Jak uważacie ?
  7. a gdzieś w Krakowie nie ma jakiś szrotów gdzie są części do audi a4 b5 ?
  8. jose07 odpowiedział(a) na jose07 temat w Audi A4 B5
    ok, postaram się zrobić co pisaliście napiszę jak wyszło
  9. jose07 odpowiedział(a) na jose07 temat w Audi A4 B5
    no tak, ale coś z tym trzeba zrobić, bo kolega tak miał w passacie i potem mu przestały działać , dlatego pytam jak to naprawić
  10. jose07 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Mam pewien problem w mojej B5. Od strony pasażera szyba się spokojnie otwiera, podczas zamykania zaczyna piszczeć szyba. Czym jest to spowodowane i jak mogę to naprawić sam ?
  11. Pomogło, dzięki wielkie nagrałem mniejszą ilość i funkcje "CD z danymi" dzięki wielkie Temat do zamknięcia
  12. No zawsze nagrywałem ile się zmieści, a w NERO wybierałem nagraj mp3 na CD coś w tym rodzaju nie pamiętam dokładnie. To spróbuje zrobić tak jak mówicie dzięki za pomoc
  13. nagrywałem już 4 płyty CD, dwa razy właśnie programem NERO i cały czas coś jest nie tak ;/ czasami to jest jedna piosenka a czasami 5 ;/
  14. Witam, Posiadam takie radio http://img0.sprzedajemy.pl/540x405_radio-jvc-1762910.jpg. Mam problem, nagrywając mp3 na płyte CD zdarza się że nie które piosenki się zacinają. Zacina się też całe radio. Sprawdzałem w innym radiu JVC i tam też się zacina na tej samej piosence, a w radiu pioneer nie. Moje pytanie jest takie w jakim programie można nagrać płytę tak żeby radio odbierało ? bo płyty oryginalne chodzą spokojnie. Czy to jest wina poprostu radia ?
  15. a może głośniki nie są dobrze przykręcone ? ja miałem taki problem i przykręciłem i jest już ok
  16. Witam Wszystkich Jestem z Krakowa, nie posiadam za dużo wiedzy na temat motoryzacji ale chętnie się nauczę, od pół roku mam audi a4 b5 Pozdrawiam Jasiek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.