Treść opublikowana przez marvel.marv
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Pozdrowienia z A3-clubu Piękne B7 i widać że z modami nie próżnujesz. Chciałbym trafić taką sztukę, tylko czarną.
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Po co chcesz wymieniać konsolę / why you're swapping the center console?
-
Podłączenie włącznika PDC pod nie oryginalną instalacje
Sterownik w B6/B7/8L/A6 C5 ma pin, do którego podpinasz przycisk monostabilny który robi dokładnie to co mówisz. I dodatkowy pin do podświetlenia prostokącika w tym przycisku: Przycisk - pin 4, podświetlenie - pin 13 Sporo info: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/69931-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-z-przodu-zdalne-zalaczanie/
-
Wybór DV-ki
w ASO ponoć juz sie konczą te z "N" i dają te z koncówka "P", Potwierdzam, właśnie wymieniłem tą samą DVkę w A3 1.8T, zamówiłem "N" a dostałem "P", miła pani powiedziała że N wycofali. Cena w ASO ok. 150zł. Gdzieś słyszałem że 1.8T za bardzo się nie lubią z BOVami. Może właśnie Gregor to pisał na forum A3.
-
Napęd RNS-D
U mnie wyglądał inaczej: http://gps.szczecin.pl/allegroobr/sello/2DB813CE-A5E6-4D71-ADDE-4A050D9EF3A1.JPEG Są RNS-D non-DX i DX, musisz sprawdzić po numerze części. Mój jest DX. RNS-D DX jest napęd taki jak w nawigacjach w bagażnik Blaupunkta: http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/37/83/64/4737836492 Wiem, bo dzięki temu zreanimowałe mojego RNS-a za 20zł.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Widać ją nawet w necie, ale z pełniejszą multifunkcją:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, aktualnie jeżdżę A3 8L i zastanawiam się nad przesiadką na B6 / B7... Pozdro!