Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eryq92

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak kolega wyzej, nie ma nawet co sie zastanawiac
  2. http://www.brk-tuning.pl/ Maja teraz promocje http://www.dyno.pl/ Te 2 opcje sa najlepsze sadzac po opiniach na forach. Sam bede sie wybieral wkrotce do ktorejs z firm
  3. eryq92 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wszystko zalezy od kilometrow. Jesli zrobisz w ciagu miesiaca 10 k km to jest U mnie w firmie jest 1500 podstawy + 37 gr/km, gwarancja 10 tys km na 3 tyg i nie ma komu jezdzic
  4. Pytanie dla bardziej zaawansowanych, jaki szampon wybrac z ponizszych ?? 4nano ultra violet valetpro poseidon carnauba presta sudzz DODO Juice
  5. nie wiedzialem ze ciezarowki polskie jezdza do chin bylem swiecie przekonany ,ze wszytsko idzie droga morska i powietrzna pozdrawiam:D A wiesz ze samolot lub statek nie dostarczy towaru pod drzwi hurtowni ?? Nie jestem prokuratorem zeby zbierac dowody, za cos innego mi placa. Swoje widzialem i jestem pewny ze nie jest tak kolorowo jak wszyscy mysla Koniec OT
  6. Kolego przestudiuj kilka for wtedy sie dowiesz doświadczeń uzytkownikow To ze masz B8 nie oznacza ze musisz kupowac opony za 2,5K Nexen czy hankook nie sa najwiekszym zlem biorac pod uwage ze najwieksi i 'najlepsi' producenci sciagaja opony z chin ze znaczkiem 'made in germay' itp Jezdze tzw 'tirem; wiec wiem co, komu i skad sprowadzane woze
  7. Trzeba zderzak wymieniac. Te z plastrem sa szersze
  8. eryq92 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam kluczyki (nawet auto zaladowane bo wczoraj do 14 zdarzylem zaladowac za co dziekuje szefowi bo przeciez nie mam co robic w sobote) dokumenty sa wiec tylko wstac jutro o 3 i w trase Odmieniles moje zycie swoim podejsciem, do tej pory nie sadzilem ze to tak proste
  9. eryq92 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam panowie. Przylacze sie do tematu poniewaz tez latam na duzych No to kolega poszalal teraz. Placa bylaby godziwa gdyby do obecnych pensji doliczone byly wszystkie diety, ryczalty itd jakie ustawdawca przewidzial ale wiadomo jak w transporcie jest. Oczywiscie nie o wszystkich mowa bo sa firmy (ulamek procenta obecnych na rynku) ktore tak placa
  10. Zacznij moze od bezpiecznika
  11. Witam prosze o cene kpl rozrzadu wraz z napinaczem hydraulicznym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.