Treść opublikowana przez Toczi1
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Nowy nabytek na nastepne lato. Mialy byc na zime ale zmiana planow Chcialem dodac jeszcze jedno zdjecie ale nie pojdzie
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wczoraj okolo 14:30 kolo maca na hetmanskiej czarna b8 rz..21k. Sliczna sztuka Pozdrawiam
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany Grzesiek kolo hali targowej. Pozdrowienia
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla kolegi z czarnej b6 avant jechał dzis na przeworsk na rondzie na lwowskiej okolo 15.
-
Znaczenie ET Felgi
Witam mam pytanie czy do audi a4 b8 avant wejdzie mi felga 19" 8j et45. Obecnie mam et 35
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dodatkowa dawka mocy
-
Znaczenie ET Felgi
Witam mam pytanie czy do audi a4 b8 avant wejdzie mi felga 19" 8j et45. Obecnie mam et 35
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spocik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja juz jestem ale nikogo jeszcze nie ma
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla kolegi z srebrnej Audi A4 B6 Avant RZ..... Stałem za toba na Lwowskiej na swiatłAch a potem scignelismy pod górke . NIe mam rameczk to nie wiedziałes ze z klubu jestem ale chyba sie domysliłes. Sliczna furka. Podzrowienia dla Ciebie
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnej A4 avant chyba B7 ? mykales z lancuta na rzeszow ok 20. mrygnalem awaryjnymi ale chyba nie zobaczyles ✋
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla kolegi z srebrnego A4 B6 avant RZE smigalismy razem od podkarpackiej. Bedziesz wiedział o kogo chodzi . Ładne auteczko
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
Nadkola mannnkament Audi ja za wczasu podrzucilem kumplowi autko poodczyscil ranty potem srodek przeciw na rdze i cale nadkola zalane srodkiem do konsereacji razem z rancikiem i rewelka. Rantu nie widac ale moge wrzucic foto
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
U lala ale felunek szacun odpieprzyles Grzesku auteczko miodzio Lewy ma większe opóźnienie. Grzesku kiedy moge wpasc na modzika z kierunkami? Myslisz ze u mnie to bedzie dzialac?
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Spoko dzieki niektore modyfikacje mam juz zrobione tylko tych szyb nie mam i recznego i awaryjnego hamowania a reszta jest. Teraz w planach dekory i lusterk w hydrografice carbon i moze dach tez ale nie wiem czy dobrze bedzie wygladac. A te chromy na przeciwmgielne tez mam robic, gdzie je kupiles ???
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Robótka reczna . Jak zrobie zdjecie całosci auta to wrzuce i lepsze. Zrobiłem jak mi sie podobało i mam namiastke Brembo za 25 tys. zł
-
A4 B8 2008 TDI tylko blokada elektroniczna?
A jaka bys polecił hamownie jak mam multitronica i zeby dobrze to zrobili? A przy okazji wiesz moze czy w moim silinu 2.7 tdi 190km jest fabrycznie naniesiona blokada predkosci ?
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
No to nie fajnie ale zeby do 8 biegu nie przerzucil to dziwne. A na ile podkreciles po modzie i jak sie skrzynia sprawowala
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
Witam mam takie pytanie czy w silnikach 2.7 tdi 190 km multitronic jest blokada predkosci maxymalnej. Bo jechałem dzis autostrada i ciaglem 225 km/h i nie chciał za bardzo isc dalej a miałem nie całe 4000 tys obrotów na 7 biegu a jest jeszcze 8 bieg . Wie ktos moze czy jest taka blokada bo dziwne ze takie samo auto z silnikiem 2.0 170 km jedzie tyle samo :/
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Witam autko dzis po wymianie oleju w RS-Service. Wymiana oleju wraz z adaptacja i czyszczeniu chłodnicy i skrzyni 750 zł.
-
Obklejenie Dachu i lusterek carbon?
Witam czy macie kogos do polecenia zeby dobrze obkleił dach i lustera w mojej B8(moze tez bym dorzucił tylni dyfuzor,bo grilla sie chyba nie da zrobic ?). Ewentualnie moze byc ktos kto sie tym zajmuje w jakiejs firmie a w domku sobie dorabia . Byłbym wdzieczny jak cos to piszczcie ponizej albo na priv
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Co 60 tys to podziekował ja wole tam wmienic co 30 tys i miec spokoj z skrzynia
-
Po wyłaczeniu silnika chodzi wentylator chłodnicy
A jak to sprawdzałes ??
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Jakies foto tych listw wrzucisz jak to wyglada ? Bo nie wiem czy o tych samych myslimy.
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Zdjatka :