Treść opublikowana przez Ĺ�ukasz Anufrowicz
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
pany masz na priv wszystko, ja musze spadac malowac bo w robocie jestem, pisz mi jak cos czy cos sie udalo Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
mozesz podjechac do mojego ojca on sie zajmuje klimami, sprawdzi szczelnosc itp, zaraz dostaniesz namiary Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a masz wogole czynnik? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
opisz o co z nim kaman Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
nie dlugo powtorzymy panie Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kiedy ostatnio byl spot zorganizowany przez a4k?bo ostatni jaki pamiętam to marzec, a do mnie choćby dzwonią prywatnie i pytają czy mam ochotę gdzieś pojechać wziąć kogos ze soba i ponudzic sie wspólnie, tutaj zauważ ze czesto takie pytania sa olewane Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
nie obwiniaj bez powodu, na fb byla proponowana godzina i miejsce, ludzie zaakceptowali temat wiec w czym problem? od dłuższego czasu spoty zazwyczaj odbywają się w 4 osoby bo tylko tyle osob chętnie czyta na forum, dlatego przeniosło sie pare osob na fb i jakikolwiek post w moment jest odczytany i jest od razu odzew, jak ktoś nie ma czasu, ochoty czy cokolwiek nikt do nikogo nie ma pretensji bo o co? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
powodzenia? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
parking real w niedziele o godzinie 16 ale mysle ze dobrze byłoby nie wjeżdżać na podziemny bo tam nie ma zasięgu i ktoś zawsze będzie o to psioczyl Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
gdyby bylo więcej narodu mozna wpasc Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
właśnie wróciliśmy z kolega strzelbą do domow:( Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no to masz ladna historie widze... avj to chyba z wyzszej generacji tzw malyszowka Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
panie twoje auto cieszy się większym zainteresowaniem niz moim w którym ostatnio więcej się dzieje [emoji14] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
tylko ze od miesiąca pracuje 18-6 wiec wiadomo czemu widze ciągle stojąca [emoji14] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
widze ze stoi ta b5 obok biedronki, w ruchu nigdy nie widziałem Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
szyba czolowa o ile pamiętam 350-400 Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
gdzieś kolo zorki chyba Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
byl konkurs na prawidłowe rozwinięcie rejestracji, wygralem z jeszcze jednym gościem, cena za ta folie wyniosla 400 a ze znizka 20% to powinno byc 320 ale powiedział ze nie będziemy sie bawic w jakieś drobne i zrobil 100znizki,z tego co wiem z ulotka masz 10% zniżki Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
panie dressing opon zrob Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
fele czorne tak jak ma byc:D Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
fota Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
w black glass, super efekt jestem zadowolony fest, dalem 300 bo mialem znizke Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no pany prototyp automatu do gier w moich rekach, jeszcze brokat i jedzie w swiat:D Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
malarz proszkowy walczyl na mokro Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka