Treść opublikowana przez Ĺ�ukasz Anufrowicz
-
Giełda Dolnośląska
pany kupie kompletne zawieszenie 1be do b5 sedan fwd, bardzo prosze o wiadomości na priv Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
po więcej info serdecznie zapraszamy na fb audi familia, 2 miejsca w których sa informacje czyli forum oraz portal społecznościowy Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
hahahaha Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Wspólne granie online PS4
ogólnie jeździłem na desce kupę lat i ogólnie zawsze lubialem w to grac i przymykalem oko na błędy i niedociągnięcia, btw jest tutaj ktos co ogarnia dobrze drifty w driveclub? nie chce sie chwalic ale na jednej trasie japońskiej jestem na 1 miejscu najlepszej 50 autem ferrari italia 458 e najgorszych warunkach pogodowych, jak dotad nie znalazlem tam sobie godnego przeciwnika, moze ktos chętny? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Wspólne granie online PS4
driveclub mam a project cars tylko ze słuchu znam, ale myślę ze trzeba noge z gazu odjac i uzbierac na nowego nfs, pod choinka wpadnie pro skater 5 takze bedzie co robić Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Wspólne granie online PS4
panowie co możecie powiedzieć na tenat project cars? lepsze od drive club czy nie? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
zapraszamy, jak cos sie zmieni damy znać, będzie to łączony spot!!! Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Wspólne granie online PS4
gdybym tylko posiadał... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Wspólne granie online PS4
fifa nie ma kodu, chyba ze cos sie zmieniło od czasów fifa14 Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Wspólne granie online PS4
jakby co gram na ps4 w driveclub Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
godzina to tylko propozycja, wszystko mozna zmienić Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
gdybym poszedł po gimbazjum od razu do technikum a nie do zawodówki to inna droga całkiem Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
matury to byly pare lat temu Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
zauważ ze po tych ostatnich spieciach niektórym nie chce sie na forum wchodzić, odpuscili Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
tak ci sie tylko wydaje, rzucamy haslo i mamy przynajmniej kilku typa pod reka, co spot kolejna twarz, ale od marca zauwaz trochę minęło... mam na myśli organizowanie tutaj i nie miej prosze pretensji o zjebany facebook ale tam w ciagu jednego dnia mamy kilka chętnych a tu jednego w ciągu kilku dni, owszem chętnie poinformujemy ale miej na uwadze ze umawiamy sie na godzinę w której będzie najwięcej osob a nie pod jedna!!! Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
zle zadales pytanie ale lepiej nie kusic zeby znowu pierdolenia nie byloWysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
here we go again... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[b5 '98] zielonka
nieopodal cadillaca z bardzo wstydliwa policja Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka dzis postanowiłem zaryzykowac i kupilem w BIEDRONCE multiszlifierke z opcja polerki tylko i wylacznie po to aby sprawdzić czy jest w stanie ładnie poleciec moja fele, pierwsza fota to felga ktora polerowalem recznie zwykla pasta Tempo i to jakies 2 dni temu a druga dzis na swiezo tempo + szlifierka a oto efekty nie wiem czy widac to wyraznie na fotach ale w realu jest lepszy efekt, mysle ze za te 55zl(wiem ze pewnie padnie szybko) jest całkiem calkiem, to byl pierwszy raz kiedy zamiast sily rak uzylem jakiegos narzędzia do felg:) no ale od czegos trzeba zacząć Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka spontanicznie prosze o zamknięcie i zawieszenie mojego konta
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
tylko zabawki trochę większe Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a dziękuję Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ba panie juz od jakiegoś czasu wiem , imie juz wybraliśmy Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
na spoty w przyszłym roku i ja z synem wpadne Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
bylo pisane o spocie, kto chcial to przeczytał... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
zgadzam się w 100%Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
pomyśleć ze wszystko narodzilo się w momencie kiedy kilku ludzi znudzonych ciagla cisza na pytania znalazło alternatywne źródło które okazalo się byc konkretnym strzałem... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka