Treść opublikowana przez mazi_ck
-
Co to jest przy EGR ?
chodzi Mi o ten element:)
-
Co to jest przy EGR ?
Witam. Panowie mam takie pytanie, a mianowicie co to jest za rurka z korkiem na końcu obok EGR i klapy gaszenia?
-
Problem ze zbieżnością S4B5
Właśnie wg. Etki tak wychodzi. Wiem że lewa zwrotnica była wymieniana a przedtem wszystko było ok
-
Problem ze zbieżnością S4B5
Witam. Panowie mam problem ze zbieznością w S4B5, a mianowicie przy próbie ustawienia zbiezności Pan który się tym zajmuje stwierdził że aktualnie nie da się ustawić ponieważ różnica w kątach wyprzedzenia sworznia jest zbyt duża, i coś musi być krzywe. Sprawdzałem dziś, wszystko wydaje się być OK, nie widzę żadnych skrzywień wahaczy. Ale zauważyłem że zwrotnice mają inne numery. Lewa zwrotnica ma numer 8D0 407 257 AB Prawa zwrotnica ma numer 8D0 407 258 AM Czy tak powinno być? może problem jest w zwrotnicach?
-
S4B5 Problem z hamulcami! Świecą kontrolki abs esp oraz hamulcy
O którą wtyczkę konkretnie Ci chodzi?
-
S4B5 Problem z hamulcami! Świecą kontrolki abs esp oraz hamulcy
Podpiąłem dziś pod VCDS i takie błędy w ABS są: Może ktoś ma pomysł na co mogą wskazywać te błędy? Bo zupełnie nie wiem za co się zabrać
-
S4B5 Problem z hamulcami! Świecą kontrolki abs esp oraz hamulcy
Witam. Panowie od wczoraj jestem szczęśliwym(jeszcze) posiadaczem kolejnego audi, tym razem wybór padł na S4, niestety mam pewien problem, a mianowicie kupiłem auto w którym na zegarach i fisie świecą się kontrolki hamulcy oraz wielki wykrzyknik na fisie. Myślałem że będą to klocki do wymiany, ale dziś sprawdziłem, wszystkich jest ponad połowa. Dziś zauważyłem że auto miało wypietą kość od pompy ABS. Po wpięciu kości zaczynam coś tam ,,bzyczeć" jednak po przekręceniu na zapłon, jak i po odpalneniu bzyczenie znika, po czym po wyłączeniu zapłonu znów zaczyna bzyczeć i nic się nie zmienia. Macie może jakies pomysły co może byc nie tak? Mam nadzieję że nie będę żałował zakupu:( Pozdrawiam
-
Audi A4 Avant CAHA 2009r Sport
Niestety felgi będą dopiero na czwartek/piątek, ponieważ poszły do lakierowania i nadal czekam na oponki:)
-
Audi A4 Avant CAHA 2009r Sport
Mam jakieś dziwne uprzedzenia do 19 na nasze kochane drogi:(
-
Audi A4 Avant CAHA 2009r Sport
Dziś przyszły Mi felgi na lato, wybór padł na Ori felgi od Audi A5, rozmiar to tylko 18". Zobaczymy jak się będzie jeździć, jak będzie dobrze to na następny sezon się coś zmieni, oczywiście na większe:)
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
No to czekamy teraz na wiosnę
-
Zmiana z klimatyzacji 1 strefowej na 3 strefy.
Witam. Panowie czy jest możliwość zmiany klimatyzacji z tej standardowej na 3 strefy? I co ew. trzeba by wymienić oprócz samego panelu? Pozdrawiam
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Bardzo fajne autko! A bonus z fabryki marzenie Każdy mod na duży plus!
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
Taaa tylko pewnie przy każdym włączeniu stacyjki wypluwa komunikat U Mnie akurat nic nie wypluwa:) Chyba bym zauważył
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
U Mnie w 2.0TDI caha wczroaj udało się wyłączyć finkcję ss wchodząc w silnik->kodowanie->long coding helper->byte 6 bit 0 odznaczyłem funkcję i auto nie gaśnie, niezależnie czy pasy zapięte czy nie. Kolego Qoral zrobiłęś po prostu Polskie znaki w tytułąch itd., zrobiłem dokłądnie tak samo u Siebie i tylko tyle się zmieniło.
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
U Mnie w 2.0TDI CAHA wczoraj udało się wyłączyć start/stop przez vcds:)
-
Audi A4 Avant CAHA 2009r Sport
Wyposażenie to raczej podstawowe niestety, ale jak coś się trafi to dołożę
-
Audi A4 Avant CAHA 2009r Sport
Witam. Już od jakiegoś czasu jestem na forum ale nigdy nie mogłem znaleść chwili żeby założyć swój temat. Jest to kolejne Audi u Mnie i kolejne w dieslu ale pierwsze A4 i to jeszcze w kombi:) Kolor czarny Y9B Silnik 2.0 TDI 170KM CAHA, w dniu zakupu nalatane 193tyś udokumentowane książką więc nie jest źle. Ogólnie autko zadbane, nie poprzecierane nic. Wyposażenie: -zawieszenie sport 1BE -fotele chyba z pakietu sport -bixenon -ledy przód tył -klimatyzacja -skrzynia 6 biegów -kolorowy wyświetlacz -kolorowy fis -elektrycznie regulowane lędźwie -rolety tylnych szyb bocznych -17 calowe alu na zime ori audi -multifunkcyjna kierownica -podgrzewane fotele -tempomat -coming/leaving home i chyba tyle W planach: -jakiś deliaktny program- zrobione+ przy okazji wylaczone klapki w kolektorze -delikatnie przyciemnione szyby-zrobione -wyłączenie przypomnienia o pasach-zrobione -włączenie doświetlania zakrętów z halogenu-zrobione -alu prawdopodobnie RS6 w 18/19 calach-kupione Ori od A5 18" -zmiana podświetlenia tablicy na led-zrobione -wyłączony start-stop- zrobione -Obniżające się prawe lusterko przy biegu wstecznym-zrobione -przyciemnione tylne lampy-zrobione i po drodze pewnie coś się jeszcze wymysli:) Pozdrawiam
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie, dziś po podpięciu VCDS do Mojego A4 2.0 TDI CAHA wyskoczyło Mi że: -Zmierzona masa sadzy -0.40g -obliczona masa sadzy 12.32g oraz bojętość popiołu 0.20l Czy wartość 1 powinna być ujemna?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Mam na imię Mateusz od niedawna jestem użytkownikiem Audi A4 B8 z 2009r silnik CAHA 170km. Pozdrawiam wszystkich:)