Treść opublikowana przez Xxwojtus123xX
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Mam okazję kupić w dobrej cenie, ale tył jest regulowany poprzez talerzyki i teraz nie mam pojęcia czy można tym zejść na tyle nisko żeby nie było kozy na 18/19 calowych felgach
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
A gwint Weitec to już ta trochę lepsza półka? Do jakiego gwintu go można porównać?
-
Zawieszenie gwintowane Weitec
Siemka, mam do kupienia okazyjnie zawieszenie gwintowane firmy Weitec. Jest po 2 sezonach, nie wylane w stanie bardzo dobrym. Problem jednak w tym, że tył jest regulowany talerzykiem i niestety nie wiem do jakiej wysokości można z tym zejść a nie chcę mieć kozy przy kole 18/19. Ktoś ma jakieś informacje na jego temat?
-
1.8 ADR stracił moc na paliwie.
Filtr paliwa wymieniony około 20k km temu, benzynka nalana na stacji shell Wczoraj na Vagu pokazał się problem z przepustnicą, zorientowałem się co i jak, mówią że może byś minimalny prześwit i przy niskich obrotach silnik nie pracuje tak jak ma. Więc zaczynam od tego
-
1.8 ADR stracił moc na paliwie.
Nic nie pokazuje niestety..
-
1.8 ADR stracił moc na paliwie.
Witam, mam pewien problem który pojawił się wczoraj po trasie +/- 80km w jedną stronę. Otóż moje Audi ma zamontowaną instalację LPG na której jechałem większość drogi, po przełączeniu na końcu trasy na paliwo było wszystko okej. Pod koniec drogi powrotnej po przełączeniu na paliwo niestety samochód miał zamułę na paliwie i tylko po wciśnięciu pedała prawie w podłogę na wysokich obrotach jechał w miarę okej (Automat). Myślałem jednak że to chwilowe, wczoraj po odpaleniu już zimnego silnika problem niestety był dalej. Na benzynie kuleje, jednak na gazie chodzi jak chodził. Ktoś ma jakieś podejrzenia czego to może być wina?
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Można wiedzieć z jakiego modelu pochodzą te felgi? Na A4 to prawdziwa kosa Mam tylko nadzieję że nie zostaną czarne
-
Pilnie potrzebna osoba z okolic Chojnic.
Siemanko, znalazłem w Pomorskim a dokładnie w Chojnicach lampy za śmieszną cenę do A4 B5 tylko gościu nie chce mi ich wysłać niestety. Znalazła by się jakaś chętna osoba która by po te lampy dla mnie kupiła i wysłała? Oczywiście nie za darmo, jakieś piwko też się należy
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Lepiej nie
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
Dzieje się coś? Jak dla mnie wszystkie mody na duży plus Można wiedzieć czy zakładałeś też jakieś amory do tych sprężynek?
-
1.8 ADR falowanie obrotów na gazie
Oddałem samochód do jednego z lepszych gazowników w okolicy. Gość powiedział że zrobi co w jego mocy. Okazało się że rura która doprowadza powietrze była luźna i brał lewe powietrze, wszystko zostało wyczyszczone, uszczelnione, zostały wymienione filtry i skasowano mnie 150zł Wszystko teraz śmiga bez najmniejszego problemu. Jak widać nie każdy zakład który zakłada Auto-Gaz zna się na rzeczy
-
Audi A4 B5 1.8 ADR - Gwint/Porsche 18'
Szczerze mówiąc to nie podobają mi się poliftowe Poza tym już co druga osoba zakłada te polifty a ja jednak chcę się trochę odróżniać od innych Trochę zaczynam się bawić i ogarniam wszystkie niedoskonałości zacząłem od silnika ponieważ była do wymiany odma i inne pierdoly. Dzisiaj zabrałem się za montaż poliftowych kratek nawiewów i wszystko poszło zgodnie z planem. Następnym krokiem będzie montaż elektrycznych szyb z przodu
-
Wystające wtyki za nawiewami
Nie wiem czy to w ogóle gdzieś idzie, jutro będę dalej rozbieram to zobaczę
-
Wystające wtyki za nawiewami
Siemka, jestem w trakcie wymiany kratek nawiewow na te z podświetlaniem, po wyciągnięciu kratki z lewej i prawej strony dostrzegłem dwa wystające bolce, ktoś mi powie do czego służą?
-
[B5 ADP] Śnieżka seria.
No nie powiem, fajna baza do modów. Mógłbyś zdradzić czym przyciemniałeś lampy z tyłu? Spray czy folia?
-
Podłączenie kratek z polifta do przedlifta.
I wtedy świecą cały czas? Bo teraz nie wiem czy lampka w schowku świeci cały czas czy tylko po otwarciu
-
Podłączenie kratek z polifta do przedlifta.
Siemka, zakupiłem kratki podświetlane z polifta i chcę je zamontować w moim przedlifcie. Wie ktoś może gdzie je trzeba podlączyć i jakim sposobem?
-
1.8 ADR falowanie obrotów na gazie
Najwidoczniej ktoś chciał zaoszczędzić Nie mam pojęcia czy opłacalne jest teraz zakładanie sekwencji, pewnie różnica będzie ogromna
-
[B5 AFN] LaserRot / 19"RS6
Kozak na tym kole
-
1.8 ADR falowanie obrotów na gazie
Nie wiem czy w roku 2004 były montowane instalacje sekwencyjne Co jak co, ale mogę mieć sekwencje za 1700zł zakupioną na raty po 170zł miesięcznie (0%) więc to chyba na nią się zdecyduję
-
1.8 ADR falowanie obrotów na gazie
Byłem dzisiaj się zapytać co i jak Jednak jest to parownik, koszt lepszego z wymianą filtrow to 350zł a koszt założenia sekwencji to 1700zł, teraz tylko się zastanowić czy założenie sekwencji jest opłacalne.
-
1.8 ADR falowanie obrotów na gazie
Samochód mam od pół roku i nie wymieniałem przy gazie nic. Myślisz, że to może być tego wina? Jutro podskoczę do gazownika i popytam co i jak
-
1.8 ADR falowanie obrotów na gazie
Siemka, mam pewien problem polegający na falowaniu obrotów na LPG. Gaz założony w 2004 roku czyli I generacja, trzyma 500 obrotów oraz faluje, czasem gaśnie. Wymieniona Sonda Lambda, wyczyszczona przepustnica, odma itp. Jednak na paliwie nie ma to miejsca, nie faluje chodzi równiutko. Dodam, że na gazie powyżej 4k obrotów samochód po prostu nie chce jechać. Jest możliwość aby to był zaworek lub coś podobnego?
-
Reflektory Valeo a Bosch (przed lift)
Dobra, sprawa wyjaśniona. Kostka ta sama, po podłączeniu wszystko działa jak należy oprócz halogenów Wielkie dzięki za pomoc
-
Reflektory Valeo a Bosch (przed lift)
Siema, zakupiłem nowe lampki na przód, okazało się jednak że są firmy Bosch a moje aktualne to Valeo.. Zauważyłem, że w mojej aktualnej lampie jest żarówka H4 a tutaj są aż dwie H7 oraz H1.. Nie chcę niepotrzebnie rozbierać samochodu więc mam pytanie, czy kostki będą pasowały bez problemu? Dlaczego w tych Bosch są dwie żarówki H7? Wyczytałem, że posiadają w sobie już halo.. Rocznik moich lamp Valeo to 95 a te nowo kupione z Boscha to 94.