Treść opublikowana przez Nagi80
-
Wymianna rozrządu, a czynnik w klimatyzacji
na 100 % czujnik przy chlodnicy klimy padl ja dopiero mialem to samo 250zl orginal zamienniki podobno lipa tez nie moglem wyjsc z econ
-
Podświetlenie wizytownika i uchwytu kubka
Dzis dotarlo te wlasnie podswietlenie i jest ok tylko montaz nie takie proste jak sie wydaje najgorsza jest regulacja swiatla podswietlenia polega na tym ze trzeba wlozyc plekse z dioda na odpowiednia dlugosc w kubek lub wizytownik ale dosyc solidnie zrobione POLECAM
-
Diamentowa ochrona lakieru
3 tys. ale to juz lepiej jak malowanie a lakier byl w tragicznym stanie reanimacja za 3 tysie i jest ok
-
Diamentowa ochrona lakieru
Oddalem auto do do polerki i zabezpieczenie lakieru Ceramic Pro 9h o to efekty Jestem mega zadowolony http://www.directupload.net/file/d/3731/lxiezwlu_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3731/2qerczjr_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3731/sgrl2t2e_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3731/kalm9u86_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3731/sfxy7aq9_jpg.htm
-
dywaniki poprosze o opinie
Mozesz brac smialo ja ma je i po prosilem sprzedawce by na tylnich tez byly loga i takie mi przyslal na razie wszystko ok naprawde sa ok grobe i ladne tylko bralem od nich http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-z-haftem-pfi-lux-poliamid-i4497456898.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Fajna furka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imie Pawel i mysle ze nie bede sie z wami nudzil pozdro..... z checia pomoge A4 b7 ;-)