Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie wizytownika i uchwytu kubka


KarLOL21

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy mam następujące pytanie.

Zauważyłem że w mojej B6 nie świeci mi się ikonka na wizytowniku i uchwycie do kubka, i nie wiem czy auto nie ma takiej funkcji czy też coś się zepsuło, Dodam że przycisk od ESP się świeci. Doradźcie mi proszę jak to sprawdzić i jak przeprowadzić ewentualny demontaż wspomnianych elementów w celu sprawdzenia. z Góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie wersje mialy podswietlone te ikonu, aby wyciągnąć uchwyt musisz najpierw wyjąć radio i zdemontować plastik który jest nad nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro nie świeci to pewnie brak. Dokładamy dwie diody i już świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie

instalacja, diody, pleksa ze srodka kubka i z pod ikonek

ktoś na forum dorabial podświetlenia do tych ikon, swieci jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na myśli miałem ori wiązki do podświetlenia. Przecież światło diody musi być przez coś rozpraszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano dziś, 19:29
Jest zestaw do podświetlenia na allegro
PodĹwietlenie Kubka i Wizytownika - Audi A4 B6/B7 (4580639184) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

miałem taki zestaw :thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dotarlo te wlasnie podswietlenie i jest ok tylko montaz nie takie proste jak sie wydaje najgorsza jest regulacja swiatla podswietlenia polega na tym ze trzeba wlozyc plekse z dioda na odpowiednia dlugosc w kubek lub wizytownik ale dosyc solidnie zrobione POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego Wam instrukcja? Ja u siebie podpinałem pod podświetlenie popielniczki, a zawsze możecie się wpiąć do ESP (przewód brązowy to masa, a niebieski to plus) :)

Wszystko znajdziecie tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/12795-all-b6b7-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej/

Nie miałem takiego zestawu, ale testowałem inny. Po wsunięciu plexy głębokością jej osadzenia sterujecie natężenie światła.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamawianiem z tego linku co wyżej;) świeci jak ori:) ja używałem bateri od E- papierosa przy montażu w domu aby ustawić natężenie światła ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wyciąć samemu taką pleksę?

Pewnie, że tak. Nasz forumowy kolega Kshyhu87 robił kiedyś takiego. Zapytaj go o wymiary itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...