Treść opublikowana przez Bursztyn
-
nie pali
Witam problemem okazała się padająca na raty cewka, założyłem drugą i problem znikł. Pozdrawiam
-
logi do oceny , brak przyśpieszenia
witam sprawdż wężyki (czy są szczelne) od zawór n -75 a gruszką od turbiny oraz sztangę od turbiny
-
błąd 516
witam auto nagle zaczęło nagle jakby przygaszać , sprawdziłem i był błąd 516 -przełącznik biegu jałowego f-60 przerwa / zwarcie -sporadyczny, i dodatkowo błąd 537. proszę o poradę czy idzie coś zrobić czy wymiana przepustnicy .
-
nie pali
- nie pali
- nie pali
- nie pali
- nie pali
czujnik wału nowy boscha , brak błędów sprawdzam za każdym razem- nie pali
czujnik wału nowy boscha , brak błędów sprawdzam za każdym razem- nie pali
witam znowu problem nie pali brak iskry 2 razy nie mogłem odpalić zciągłem przewód ze świecy podłączyłem inną świecę i niebyło iskry za 4 razem odpaliłem ,nieważne czy zimny czy ciepły od czego zacząć- błąd 537 sond lambda górna wartość skrajna
Witam byłem u mechanika faktycznie okazało się że czujnik rozrządu był valeo padł, wstawił boscha i audi śmiga , teraz mogę zrobić logi , dzięki za pomoc- błąd 537 sond lambda górna wartość skrajna
Dzięki za pomoc już jestem umówiony do mechanika na wymianę , dam znać- błąd 537 sond lambda górna wartość skrajna
Mam tylko jedną 4 pinowa Wymieniłem czujnik położenia wału g-40 na Boscha i błąd dalej jest 515 brak sygnału jeszcze sprawdzę miernikiem czy są przejścia- błąd 537 sond lambda górna wartość skrajna
zanim założyłem emulator wyskoczyły błędy 0515 - czujnik hala i 0537 lambda , skasowałem błędy założyłem emulator i w czasie jazdy wyskakuje tylko błąd 515 czujnik hala . w między czasie zrobiłem logi, jutro wymieniam czujnik na boscha , zobaczę czy się coś zmieni i dam znać- błąd 537 sond lambda górna wartość skrajna
- błąd 537 sond lambda górna wartość skrajna
vcds w czasie jazdy jak jechałem wystąpił błąd 537 ,cewkę sprawdziłem wskazania były dobre , przepływka też dobrze pokazywała dobre wskazania, ale sond lambda pokazywała 0 , stanąłem skasowałem błąd 537 i wróciło do normy , założyłem emulator zobaczę tą sonde czy znów będzie błąd- błąd 537 sond lambda górna wartość skrajna
witam błąd 537 często się pojawia na ciepłym silniku, jak by na 3 garach chodził, już wymieniłem pompę paliwa i nic , czy może to być cewka , tylko jak ją sprawdzić , czy wtrysk jak go sprawdzić proszę o wsparcie- Podłączenie tylnych głośników.
Trzeba będzie jeszcze zobaczyć czy głośniki z tyłu są zasilane przez radio czy przez wzmacniacz ori czy jakiś inny. tutaj masz link https://a4-klub.pl/topic/70263-wymiana-radia-na-nie-fabryczne/ przeczytaj uważnie jest tam wszystko napisane akurat tez autor tekstu podłączał radio niefabryczne Pionner.- Podłączenie tylnych głośników.
Witam, Jeżeli chodzi o głośniki z tyłu to fabrycznie nie były doprowadzone do radia. Głośniki z tyłu były zasilane przez wzmacniacz , który powinien być zamontowany pod tylna półką i to on był podłączony do radia. Przednie głośniki były zasilane z radia , a z tego co widzę to masz radio nie oryginalne i bez adaptera nie będą Tobie grały tylne głośniki na tym radiu tylko właśnie przednie. Pod tym linkiem jest najprostszy adapter https://allegro.pl/oferta/tylne-glosniki-subwoofer-modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-5652244771 sprawdź sobie jakie masz głośniki Bose, Nokia czy Haes i na allegro da rade kupić pod zestaw głośników , które masz radio (marka) wtedy nie ma znaczenia .- A4 b5 lift głośniki z tyłu graja o wiele ciszej niż przód
Witam, Poniekąd rozwiązałem problem : Zanim włączymy radio przytrzymujemy przycisk nr 5 i przy wciśniętym przycisku włączamy radio pojawiają się nam same 555555 jest to ukryta funkcja equalizer same 5 wskazują na ustawienie domyślne , 4 cyfry to low, low-mid, upper-mid, high dla przodu, drugie 4 to samo dla tyłu zakres ustawienia jest od 1-9. Mi pomogło zmniejszenie pierwszych 4 wartości a następne 4 dałem na 8899. Po tym zabiegu ustawiam fader na środek i gra o wiele wiele lepiej niż wcześniej, tył w końcu się odzywa jak powinien. Jeszcze odpowiednio zakodować radio Vagiem i będzie jak być powinno.- Radio concert II do a4 b5
Witam, Wymiary Concert II z a4 b6 oraz a3 8p nie pasuje przednia ramka jest za duża , można ją oczywiście dostosować czyli doszlifować do wymiaru odpowiadającemu w a4 b5 ale ciężko jest idealnie zrobić wiem bo sam robiłem ale się da, chyba , że masz parę gorszy więcej to z tego co pamiętam z A6 C5 polift ma taki sam wymiar przedniego panelu 22cm , kosz i tył radia jest taki sam także wszystko pasuję. Druga sprawa jest podłączenie radia jest troszkę zabawy ale do zrobienia , nie będzie ci działać na pewno gala ( zwiekszanie automatycznie głośności do prędkości ) oraz będzie się wyłączać co godzinę ponieważ Concert II komunikuję się za pomocą szyny CAN. Podłączenie podświetlenia przycisków nie będzie działać ale wystarczy rozebrać radio i przylutować jeden kabelek do odpowiedniego pinu nie jest to ciężkie do zrobienia. U siebie robiłem taki zabieg i opłaca się ładnie radio wygląda nie ma problemu z potencjometrem i ładnie czysto gra.- A4 b5 lift głośniki z tyłu graja o wiele ciszej niż przód
Witam wszystkich, Mam problem u siebie w aucie a mianowicie w a4 b5 avant lift 99r. Miałem okazję i kupiłem cały tunel z radiem symphony 2 din i po podłączeniu radia głośniki z tyłu oraz sub grają o wiele ciszej. Wcześniej miałem zamontowane radio concert II i tył ładnie czysto a przede wszystkim na równi grał z przodem, suba było wyraźnie słychać , teraz mam wrażenie , że tył gra o 3 tony ciszej niż przód. Jest to zestaw głośników nokia aktywny tył + przód zasilany z radia. Przy zmianie ustawień opcją Fader w radiu przód, tył to jest tak , że z przodu głośniki już "pierdzą" przełączam na tył a on gra o połowę ciszej. Jeszcze dzisiaj sprawdzałem różnicę między tym concertem II , a Symphony , żeby wyeliminować problem ze wzmacniaczem ale niestety dalej to samo. doczytałem tylko , że może być problem z kodowaniem radia , że te Symphony jest przekodowane na bose , ale po jego włączeniu nie jest wyświetlany żaden napis "Bose" chyba , że tu się mylę. wertowałem już różne fora niestety nie udało mi się znaleźć odpowiedzi może , któryś z forumowiczów miał podobny problem i udało się go rozwiązać ? Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi. Pozdrawiam,- Kostka w boczku bagażnika avant problem
Temat rozwiązany użytkownik stichy miał rację powinna tam być wtyczka na 12v lecz widocznie u mnie ktoś już zmieniał boczek bagażnika na inny. Dzięki za podpowiedzi- Kostka w boczku bagażnika avant problem
No właśnie nie mam wtyku zapalniczki nawet ori miejsca nie mam na nią zaślepki nic, ale za to znalazłem płyty stare jakieś niemieckie za tubą i wydaje mi się , że ktoś wyjął zmieniarkę przed sprzedażą auta bo widać ze ktoś kombinowal właśnie tam dużo może to związane jest z tym ?- Kostka w boczku bagażnika avant problem
Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem odnośnie idyfikacji jednej kostki która znalazłem dzisiaj w w boczku bagażnika. Wie moze ktoś do czego mogła być podłączona ? Nr kostki to 1J0 972 753 Pacjent A4 B5 1999r avant pozdrawiam - nie pali
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.