Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ricco90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ricco90

  1. jednak to nie byl n75 po przejechaniu 100km znowu wyskoczyl check , powodem blokowania byl blad mieszanki dlugoterminowej spowodowany zlym zestrojeniem gazu , komputer wchodzil w tryb awaryjny i dlatego auto nie chcialo jezdzic. jednak wizyta u gazownika dala rade
  2. wymienilem n75 na drugi od kumpla i wezyk od gruchy bo byl spuchniety i narazie jest ok. pamietam Gregor ale teraz to dawalo 1.7 bara i wywalalo blad 16622 (czujnik A cisnienia turbiny- wysokie napiecie zbyt mala opornosc) i przechodzil w tryb awaryjny i cisnelo 0.4 bara i check na desce a teraz po wymianie idzie do 1.4 i spada na 1.1 bara
  3. jest wirus
  4. jak w temacie turbo przy przyspieszaniu (pedal w podloge przy kazdym biegu) skacze do ponad 1,5 bara po czym spada do 1,1. czy to normalne? nieraz jest tak jakby nie dostawalo cisnienia wskazowka dochodzi na 0,5 bara jakby wchodzil w tryb awaryjny. co sprawdzic zawor n75 , dv czy moze wezyki? dodam ze turbo po regeneracji (wymiana spekanego zeliwa). pozdrawiam
  5. dzieki
  6. witam! tak jak w temacie na jakim wałku jest turbina K03S na 40 czy 42? pozdro
  7. ricco90 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam , czeka mnie wymiana sprzegla w Bex-ie Q i byc moze dwumasy doradzcie na jakiej firmie sie oprzec Sachs , Luka czy jakas inna. Po czym rozpoznac padajaca dwumase przy odpaleniu i gaszeniu auta nie ma jakis niepokojacych dzwiekow czy dopiero po wymontowaniu sprzegla i ogledzinach mozna stwierdzic ze jest do wymiany. Przebieg 212kkm
  8. problem rozwiazany przyczyna byly uszkodzone wtryskiwacze firmy Hana , ktore mialy przejechane ok 25 tys. nie polecam tej firmy
  9. ricco90 odpowiedział(a) na ricco90 temat w 1.8T
    pompa vdo mozesz ja dostac np w intercars
  10. ostatnio bylem na wymianie wtryskow 2 byly padniete (Hany niebieskie , ostatnio nie łapią dobrych opini czesto padaja) wczesniej reduktor nie trzymal cisnienia , podobno zaworek puszczal. ten 3 podpunkt moge wykluczyc bo nie swieca po zgaszeniu. gazownik mowil zeby wymienic czujnik temp. (ten 4-tero pinowy) poniewaz moze nie pokazywac bledu na kompie a dawac bledna temp. zastanawia mnie to ze po jezdzie na benzynie jest wszystko ok z odpalaniem.
  11. ricco90 odpowiedział(a) na ricco90 temat w 1.8T
    ciezko pali i powyzej 5 tys brakuje paliwa. w sumie to bylem u Gregora i stwierdzil ze pompa do wymiany. i jak wypialem pompe i podlaczylem wezyk ktorym pcha paliwo to przy zaplonie popchnelo troche paliwa i przestalo pchac. u kumpla jak rozpial pompe to na zaplonie caly czas pchalo paliwko :/ i potrzebuje pompy 4 bary
  12. ricco90 opublikował(a) temat w 1.8T
    Borykam sie z padajaca pompa paliwa w moim BEX-ie. Po rozebraniu jej okazalo sie ze wklad jest cienszy niz od s3 i nie pasuje w kosz i odchodzi z niego jeden wezyk nie jak w pompie od s3 dwa. Zastanawiam sie nad zalozeniem walbro lub bosch ale nie wiem jak to sie bedzie miec do montazu. Czy lepiej pozostac przy seryjnej VDO. Planuje załozenie wtryskow od s3 i nie wiem czy ta seryjna je obrobi. Jezeli ktos rozwiklal ten problem pisz z gory dzieki. pozdro
  13. zamiast wycinki kup sobie DP a sonde wylaczyc u tunera
  14. witam , mam problem z odpalaniem trzeba dlugo krecic po jezdzie na gazie zeby odpalil. pompe paliwa wykluczam poniewaz po jezdzie na benzynie pali ladnie od pierwszego bez krecenia. koles od instalacji sobie nie radzi ostatnio zostawilem auto u niego na caly dzien i nie ma zadnej poprawy. pomozcie co moze byc nie tak czy moze puszcza gaz przy odpalaniu dlatego tak sie dzieje?
  15. mozesz mnie oswiecic gdzie szukac pana PRZEMYSŁAWA MAGI? chyba ze mozecie podpowiedziec inna firme godna uwagi doradzcie czy warto obwijac DP tasma bazaltowa?
  16. czy moze sie ktos wypowie jak bedzie z DP 3" reszte przelot 2,5" czy nie bedzie za glosno
  17. witam! tak jak w temacie planuje wymiane koncowego ori tlumika na przelot firmy Ulter http://www.kadex-tlumiki.pl/1816,tlumik-ULTER-NM-142-90RS-koncowka-90mm?PHPSESSID=bc0b1f4df223c6f2566b72639a6aa96c mysle ze nie bedzie on wydawal uciazliwego odlosu tylko da rasowy pomruk , srodkowy zostal kat wywalony (plany na downpipe , poniewaz po wyprociu kata powstal niemily metaliczny dzwiek ) piszcie czy to dobry pomysl czy moze macie inne sprawdzone tlumiki koncowe ktore sie spisuja a co do downpipe moze znacie kogos kto ma na sprzedaz czy robi porzadne DP w sensownej kasie
  18. Pozdro dla wszytkich forumowiczow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.