Treść opublikowana przez ricco90
-
ciężko pali na cieplym silniku
Witam problem tego typu ze na zimnym silniku nie ma problemu z odpalenie pali od razu na cieplym (90 stopni) trzeba chwile po kręcić żeby załapał. Im chłodniejszy silnik tym łatwiej pali. WTF?! Co sprawdzić? Dodam że czujnik położenia wałka był wymieniany ok 1.5 roku temu , czujnik temperatury cieczy trochę ponad 2 lata.
-
blad modulu komfortu nie da sie skasowac 01130
witam mam błąd w module komfortu 01130 - Central Control Module for Central Convenience (J393) 37-00 - Faulty . Błąd jest odkad kupilem auto co mnie dziwi wszystko działa jak nalezy bynajmnie tak mi sie wydaje. Czytalem na forach o tym bledzie ale u innych cos nie gralo jak nie szyby to bledne wyswietlanie otwartych drzwi czy podswietlenie. Moze ktos podpowiedziec co sprawdzic co moze nie dzialac przy uszkodzonym module. Tak jak w opisie blad po skasowaniu ponownie sie pojawia po chwili
-
blad modulu komfortu nie da sie skasowac 01130
witam mam błąd w module komfortu 01130 - Central Control Module for Central Convenience (J393) 37-00 - Faulty . Błąd jest odkad kupilem auto co mnie dziwi wszystko działa jak nalezy bynajmnie tak mi sie wydaje. Czytalem na forach o tym bledzie ale u innych cos nie gralo jak nie szyby to bledne wyswietlanie otwartych drzwi czy podswietlenie. Moze ktos podpowiedziec co sprawdzic co moze nie dzialac przy uszkodzonym module. Tak jak w opisie blad po skasowaniu ponownie sie pojawia po chwili
-
[BEX] Modernizacja instalacji pod modyfiakcje , prośba o opinie
mam bexa ok 250km i 360Nm i tez przerabialem instalacje podobnie jak ty mialem sterownik KME DIEGO ( i on zostal ) wtryski HANA niebieskie po 20kkm powiedzialy papa i gaziarz chcial mi barrcudy wrzucic ale autko ogarnial mi Gregor i aktualnie sa Dragony bf firmy LPG TECH i parownik byl silver fi8 ale teraz jest twinsilver i zawor zostal tomasetto i wszystko porzadnie zestrojone. Z czystym sumieniem moge polecic takie zestawieni
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Tylko czy jest roznica w nr czy koncowych literkach? Czy to bez roznicy
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Witam posiadam kluczyk 8Z0 837 231 26/01 modul komfortu z koncowka AR auto rocznik '04 chcialbym dorobic kluczyk z b7 da rade? jak tak to z jakimi numerami?
-
błąd 01330 nie da sie skasowac
witam mam błąd w module komfortu 01130 - Central Control Module for Central Convenience (J393) 37-00 - Faulty . Błąd jest odkad kupilem auto co mnie dziwi wszystko działa jak nalezy bynajmnie tak mi sie wydaje. Czytalem na forach o tym bledzie ale u innych cos nie gralo jak nie szyby to bledne wyswietlanie otwartych drzwi czy podswietlenie. Moze ktos podpowiedziec co sprawdzic co moze nie dzialac przy uszkodzonym module. Tak jak w opisie blad po skasowaniu ponownie sie pojawia po chwili
-
scyzoryk b7
Mam b6 a chce miec kluczyk b7 tzw banana. Stary kluczyk ma numery 8Z0 837 231 (bez zadnej litery na koncu) i czestotliwosci 433.92Mhz auto rocznik 2004. Moze ktos z was wie z jakimi nr mam szukac.
-
pomoc w dopasowaniu scyzoryka b7
Witam jesli ktos potrafi pomoc mi w dopasowaniu scyzoryka z b7 do mojej b6. Stary scyzoryk ma nr 8Z0 837 231 i czestotliwosci 433.92MhZ rocznik auta 2004. Jakie musi miec numery? I jak ktos posiada na sprzedaz to zapraszam na prv
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
Witam interesuje mnie zagazowanie silnika 3.2 fsi czy cos na dzien dzisiejszy sie zmienilo czy nadal lepiej sobie odpuscic gaz?
-
przycinajace sie wycieraczki
mechanizmu nie sprawdzalem , moze sprobuje jednak z wymiana manetki na inna jak nie pomoze trzeba bedzie powalczyc z mechanizmem
-
przycinajace sie wycieraczki
Witam , mam problem z przycinajacymi sie wycieraczkami w mojej audi. wycieraczki nie przycinaja sie zawsze tylko na pierwszym przesunieciu manetki w ktorym mozna regulowac ich czestotliwosciami i tu tez nie zawsze sie przycinaja. mam takie wrazenie jakby impuls byl zbyt slaby bo rusza sie troche i staja po chwili dostaja kolejny i jada do konca i spowrotem. Pomoze ktos czy to jest spowodowane i jak mozna sie z tym uporac?! Dodam ze wymienialem manetke bo dokladalem fisa i po wymianie nie bylo takiego problemu. dzieje sie tak od 3msc. z gory dziekuje za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ☺
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line
super autko co do biksow jak chcesz mam zestaw na przerobienie z soczewkawi z b8 jak cos to pisz PW pozdrawiam
-
a4 b6 1.8t q BFB ,3 błędy (sonda +cisnienie)
wyrzuc kata wstaw DP u tunera wylacz sonde i bedzie ok autko troche odzyje a co do pierwszego bledu popatrz tu : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286019-audi-a4-b6-18-t-bfb-blad-16683-pomocy/
-
AEB + stag300 przełącza się na benzynę
Najprawdopodobniej wtryski padają sam miałem problem z Hanami (niebieskimi) tylko ze u mnie jeździło normalnie tylko po jeździe na gazie ciężko odpalał. Hany juz nie słyną z dobrej opini. Wiec zapewne wtryski do wymiany
-
Błędne odczyty chwilowego spalania w kolorowym FIS
Pomóżcie jak skalibrowac wskazanie średniego spalania jak FIS pokazuje 8.3l a z wyliczeń wychodzi 12.5l jak juz czytałem to z wartości 100 na kanale musze zmienić na wyższą , tylko ze z moich wyliczeń według tego co znalazłem (100*12.5/8.3=150) a pisali ze można max 115 wpisać pomóżcie
-
Problem z uruchomieniem Fisa
wszytko gra dzieki koledze kaju ktory nawet w nieodpowiedniej chwili potrafi pomoc
-
Problem z uruchomieniem Fisa
pewny nie jestem :/ bo i jak sprawdzic czy jest sprawny?
-
Problem z uruchomieniem Fisa
nic nie rusza. na kanale 19 zapisuje wartosc 1011 a w 16 Steering Wheel w 07 RECODE wpisuje 42. wydaje mi sie ze kodowanie jest poprawne wedlug wskazówek z http://www.auditimes.pl/topic/801-odblokowanie-pe%C5%82nego-fis/ poratuje ktos?
-
Problem z uruchomieniem Fisa
Witam , jak w temacie , w standardzie nie bylo Fisa założona manetka wprowadzone odpowiednie kodowanie i nie działa. Przy pierwszej manetce działał tylko przycisk reset po ktorego wcisnieciu gasł wyswietlacz i wlaczal sie ale po za tym nic. Kupilem druga manetke z obawy ze moze jest uszkodzona ale to samo. wczesniej zakladalem tempomat oczywiscie wymieniajac modul i ta opcja dziala . Moje pytanie czy licznik moze nie byc przystosowany do odblokowania Fisa?
-
Reflektory przednie i opcje naprawy
ile taka przyjemnosc regeneracji? podlacze sie pod temat , mam problem polega on na tym ze jak wlacze dlugie ( jest biksenon ) to w prawej lampie jak wylacze to swieci ona jakby ta zaslonka sie przyciela i po chwili dopiero ustawi sie w pozycji swiatel krotkich. co moze byc nie tak silniczek wysiada czy moze zaslonka jest zabrudzona?