Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ricco90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ricco90

  1. Witam problem tego typu ze na zimnym silniku nie ma problemu z odpalenie pali od razu na cieplym (90 stopni) trzeba chwile po kręcić żeby załapał. Im chłodniejszy silnik tym łatwiej pali. WTF?! Co sprawdzić? Dodam że czujnik położenia wałka był wymieniany ok 1.5 roku temu , czujnik temperatury cieczy trochę ponad 2 lata.
  2. witam mam błąd w module komfortu 01130 - Central Control Module for Central Convenience (J393) 37-00 - Faulty . Błąd jest odkad kupilem auto co mnie dziwi wszystko działa jak nalezy bynajmnie tak mi sie wydaje. Czytalem na forach o tym bledzie ale u innych cos nie gralo jak nie szyby to bledne wyswietlanie otwartych drzwi czy podswietlenie. Moze ktos podpowiedziec co sprawdzic co moze nie dzialac przy uszkodzonym module. Tak jak w opisie blad po skasowaniu ponownie sie pojawia po chwili
  3. witam mam błąd w module komfortu 01130 - Central Control Module for Central Convenience (J393) 37-00 - Faulty . Błąd jest odkad kupilem auto co mnie dziwi wszystko działa jak nalezy bynajmnie tak mi sie wydaje. Czytalem na forach o tym bledzie ale u innych cos nie gralo jak nie szyby to bledne wyswietlanie otwartych drzwi czy podswietlenie. Moze ktos podpowiedziec co sprawdzic co moze nie dzialac przy uszkodzonym module. Tak jak w opisie blad po skasowaniu ponownie sie pojawia po chwili
  4. mam bexa ok 250km i 360Nm i tez przerabialem instalacje podobnie jak ty mialem sterownik KME DIEGO ( i on zostal ) wtryski HANA niebieskie po 20kkm powiedzialy papa i gaziarz chcial mi barrcudy wrzucic ale autko ogarnial mi Gregor i aktualnie sa Dragony bf firmy LPG TECH i parownik byl silver fi8 ale teraz jest twinsilver i zawor zostal tomasetto i wszystko porzadnie zestrojone. Z czystym sumieniem moge polecic takie zestawieni
  5. Tylko czy jest roznica w nr czy koncowych literkach? Czy to bez roznicy
  6. Witam posiadam kluczyk 8Z0 837 231 26/01 modul komfortu z koncowka AR auto rocznik '04 chcialbym dorobic kluczyk z b7 da rade? jak tak to z jakimi numerami?
  7. witam mam błąd w module komfortu 01130 - Central Control Module for Central Convenience (J393) 37-00 - Faulty . Błąd jest odkad kupilem auto co mnie dziwi wszystko działa jak nalezy bynajmnie tak mi sie wydaje. Czytalem na forach o tym bledzie ale u innych cos nie gralo jak nie szyby to bledne wyswietlanie otwartych drzwi czy podswietlenie. Moze ktos podpowiedziec co sprawdzic co moze nie dzialac przy uszkodzonym module. Tak jak w opisie blad po skasowaniu ponownie sie pojawia po chwili
  8. ricco90 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam b6 a chce miec kluczyk b7 tzw banana. Stary kluczyk ma numery 8Z0 837 231 (bez zadnej litery na koncu) i czestotliwosci 433.92Mhz auto rocznik 2004. Moze ktos z was wie z jakimi nr mam szukac.
  9. Witam jesli ktos potrafi pomoc mi w dopasowaniu scyzoryka z b7 do mojej b6. Stary scyzoryk ma nr 8Z0 837 231 i czestotliwosci 433.92MhZ rocznik auta 2004. Jakie musi miec numery? I jak ktos posiada na sprzedaz to zapraszam na prv
  10. Witam interesuje mnie zagazowanie silnika 3.2 fsi czy cos na dzien dzisiejszy sie zmienilo czy nadal lepiej sobie odpuscic gaz?
  11. mechanizmu nie sprawdzalem , moze sprobuje jednak z wymiana manetki na inna jak nie pomoze trzeba bedzie powalczyc z mechanizmem
  12. Witam , mam problem z przycinajacymi sie wycieraczkami w mojej audi. wycieraczki nie przycinaja sie zawsze tylko na pierwszym przesunieciu manetki w ktorym mozna regulowac ich czestotliwosciami i tu tez nie zawsze sie przycinaja. mam takie wrazenie jakby impuls byl zbyt slaby bo rusza sie troche i staja po chwili dostaja kolejny i jada do konca i spowrotem. Pomoze ktos czy to jest spowodowane i jak mozna sie z tym uporac?! Dodam ze wymienialem manetke bo dokladalem fisa i po wymianie nie bylo takiego problemu. dzieje sie tak od 3msc. z gory dziekuje za pomoc
  13. super autko co do biksow jak chcesz mam zestaw na przerobienie z soczewkawi z b8 jak cos to pisz PW pozdrawiam
  14. wyrzuc kata wstaw DP u tunera wylacz sonde i bedzie ok autko troche odzyje a co do pierwszego bledu popatrz tu : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286019-audi-a4-b6-18-t-bfb-blad-16683-pomocy/
  15. Najprawdopodobniej wtryski padają sam miałem problem z Hanami (niebieskimi) tylko ze u mnie jeździło normalnie tylko po jeździe na gazie ciężko odpalał. Hany juz nie słyną z dobrej opini. Wiec zapewne wtryski do wymiany
  16. Pomóżcie jak skalibrowac wskazanie średniego spalania jak FIS pokazuje 8.3l a z wyliczeń wychodzi 12.5l jak juz czytałem to z wartości 100 na kanale musze zmienić na wyższą , tylko ze z moich wyliczeń według tego co znalazłem (100*12.5/8.3=150) a pisali ze można max 115 wpisać pomóżcie
  17. wszytko gra dzieki koledze kaju ktory nawet w nieodpowiedniej chwili potrafi pomoc
  18. pewny nie jestem :/ bo i jak sprawdzic czy jest sprawny?
  19. nic nie rusza. na kanale 19 zapisuje wartosc 1011 a w 16 Steering Wheel w 07 RECODE wpisuje 42. wydaje mi sie ze kodowanie jest poprawne wedlug wskazówek z http://www.auditimes.pl/topic/801-odblokowanie-pe%C5%82nego-fis/ poratuje ktos?
  20. Witam , jak w temacie , w standardzie nie bylo Fisa założona manetka wprowadzone odpowiednie kodowanie i nie działa. Przy pierwszej manetce działał tylko przycisk reset po ktorego wcisnieciu gasł wyswietlacz i wlaczal sie ale po za tym nic. Kupilem druga manetke z obawy ze moze jest uszkodzona ale to samo. wczesniej zakladalem tempomat oczywiscie wymieniajac modul i ta opcja dziala . Moje pytanie czy licznik moze nie byc przystosowany do odblokowania Fisa?
  21. ile taka przyjemnosc regeneracji? podlacze sie pod temat , mam problem polega on na tym ze jak wlacze dlugie ( jest biksenon ) to w prawej lampie jak wylacze to swieci ona jakby ta zaslonka sie przyciela i po chwili dopiero ustawi sie w pozycji swiatel krotkich. co moze byc nie tak silniczek wysiada czy moze zaslonka jest zabrudzona?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.