Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoAgento

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoAgento

  1. Niestety ale nie, to co podałeś to jest uszczelniacz
  2. Witam serdecznie, regeneruję na własną rękę skrzynie biegów multitronic 0AW, niestety przy rozbieraniu zestawu sprzęgieł uszkodziła się podkładka z zabezpieczeniem bądź też zabezpieczenie widoczne na zdjęciu poniżej. Na schematach nie mogę w ogóle znaleźć tej części, w google również nawet po wyszukaniu po zdjęciu. Proszę o pomoc. Jutro zrobię dokładniejsze zdjęcie gdzie dokładnie występuje te zabezpieczenie.
  3. Witam serdecznie, poproszę o rozkodowanie: WAUZZZF43HA087665 Z góry dziękuję
  4. Spoko, odezwę się do @arris_88 Bardzo dziękuję za pomoc
  5. Szkoda bo na chwilę obecną już zamontowałem adaptery, poprowadziłem dodatkowe przewody do BCM1 i kamery. Zakupiłem również oryginalny vcp wraz z wsparciem online żeby to uruchomić... Na chwilę obecną wydaje mi się że zostało tylko to wszystko uruchomić. A jak nie przez forum to może prywatnie jesteś w stanie mi pomóc?
  6. A gdzie wrzucić? Szukałem na forum i w necie i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedź bądź artykułu krok po kroku... mogę liczyć na Twoją pomoc w temacie?
  7. Witam ponownie, przekładam z xenon na matrixa i mam problem z parametryzacją sterownika, posiadam oryginalny kabel vcp, pliki pobrałem z aktywatora i przy próbie wgrania wyskakuje błąd. Pliki wrzucam w (09) centralny moduł komfortu BCM1. Wie ktoś może czym on jest spowodowany?
  8. Cześć, przeczytałem cały temat i nie znalazłem odpowiedzi. Założyłem lampy przód matrix (miałem zwykle bi-xenon), wiadomo że teraz działają tylko światła mijania. Kupiłem adaptery z alledrogo, które muszę podłączyć. Chciałbym na wstępie zaznaczyć że zależy mi tylko na podstawowym działaniu (światła krótkie, długie, kierunkowskaz) i nie zależy mi na dynamicznym kierunkowskazie czy też automatycznych światłach które i tak zawsze wyłączałem w każdym samochodzie, który użytkowałem. Moje pytanie brzmi czy: - moduł 8W0 907 064 BA BCM2 obsłuży te lampy w podstawowym działaniu bez błędów - jakie kodowania wybrać w 46 Drugim tematem jest montaż lamp tyl full led. Wiem że wtyczki nie pasują, czy wystarczy wymiana wtyczek? Czy potrzebne kodowanie? Czy wyżej wymieniony moduł to ogarnie? Jeśli gdzieś temat się powtórzył to bardzo przepraszam za moje przeoczenie
  9. Witam mam jeszcze drugie pytanie czy jak mam numery sterownika 8k0941144B i 8k0941144D to podpasuje sterownik np. z końcówką E bądź F? ?
  10. Witam, na wstępie chciałbym dodać że szukałem w internecie lecz nie znalazłem żadnych informacji. Padł mi sterownik maglownicy 8k0941144b (maglownica elektryczna). Chciałbym się dowiedzieć czy sterownik od wersji angielskiej pasuje do europejskiej? Z góry dziękuję
  11. Witam, posiadam Audi A4 B7 z 2004r. 2.0 TDI BLB, od razu dodam że auto jest podkręcone pod 180km. Niestety ostatnio padł napęd pompy oleju i silnik się zatarł więc wymieniłem go na inny, dokładnie na 2.0 BRE z A6 C6. Niestety po wymianie auto już nie jedzie tak jak jechało wcześniej tj. muli go tak jakby miał 100km pod maską gdzie w A6 jeździł wyśmienicie, miał moc i w ogóle. Na komputerze brak błędów. Proszę o pomoc.
  12. Witam, forum śledzę już od dłuższego czasu wiec myślę że czas się przywitać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.