Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slavo0505

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slavo0505

  1. czekamy na autko i foty,,
  2. dodane nacisneło się jeszcze bez.....
  3. Witam wszystkich z rodzinki B5-ek Zbierałem się już jakiś czas z pokazaniem wam co udało mi się upolować i tak; A4B5 1999 rok 150KM[ANB] Kolor zielony (LZ6L wnętrze EC) na seryjnej feldze 15' kupiony z przebiegiem 194 tyś , przy okazji wizyty w ASO po małem drobiazgi pokusiłem się o podglądnięcie historii ... Serwis do 2000r na bierząco bez większych napraw czy usterek , jedynie jak to w polsce licznik pokazuje co innego okazuje się ze moje 4 już w 2000r miało tyle co przy kupnie w 2014r... więc myśle ze ze 100 jeszcze trzeba dodać zagazowana w styczniu 2015 zobaczymy jak będzie się sprawować przy tym przebiegu na pokładzie: -4 szyby el + lusterka -kiera wielofunkcyjna -tempomat -navi plus( bez DX ) -ksenon plus spryski -grzane fotele i kiera (zimą luuubie ) -pełny FIS -parktronic (jeden czujnik padł ale zrobione) W planach; -fela 17' raczej jakaś org audi (namierzone od A8 ) -troche więcej mocy -wydech 2,5" -ciemne szybki -zderzaki S4 Kilka fotek; ... ..
  4. mi średnio po mieście wychodzi 13 lpg jak jeżdziłem na pb to brała 10L(jazda pół dynamiczna ). Na trasie 400km z dwoma odcinkami po pare km z prędkością ok 200km/h wychodzi 10 lpg , co do brania pb to mi tak po ok 2-3km się przełącza ok 50zł m-c
  5. Witam mam na imię Sławek, odrazu napisze ze jestem w trakcie zakupu audiczki najprawdopodobniej B5. mam nadzieje przyjmiecie mnie do "rodzinny" A4-ek zastanawiam się nad 1.8 do gazu lub już z gazem najlepiej sedana ... pozdrawiam wszystkich z FAA4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.