Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4b5rs4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4b5rs4

  1. A n75 poprawnie pracuje czy tez nie ma w logach ?i przepływka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. W tym problem ze w tym silniku nie da się w vagu doładowania turbo sprawdzic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Dynamiczny: Grupy 002, 007: http://vaglogi.pl/log-007_002_p13FP6.html Grupy 003, 025: http://vaglogi.pl/log-003_025_6Szuhk.html Grupy 002, 013: http://vaglogi.pl/log-002_013_6dSh7h.html
  4. Navipremium ma lekko zawyżone ceny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Witam proszę o pomoc gdyż mam dylemat co byście polecili ?? Pioneer avic f930bt Czy chińska navi Dedykowana na wince 6.0 bo już nie wiem pomocy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. a4b5rs4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Słuchaj jak ktoś buchnął tira to mu zależy na szybkim upłynnieniu towaru [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. a4b5rs4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wyglądają jak ori i jest gwarancja być moze ciepłe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. a4b5rs4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Na olx masz osram 5500 k za 100zl sztuka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. a4b5rs4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Kolego pokaz foty jak to swieci w dzień Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zawartość dodana 0 minutes later Z daleka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Proszę o pomoc auto nie przyspiesza jak trzeba Dynamiczny: Grupa 001: http://vaglog.pl/log-001_Bj9X7G.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log-003_NHnuc.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log-004_y5loN4.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log-007_Ie4j6C.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log-008_8tH47.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log-010_iOuqf0C.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log-011_Ur6FAE.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Chłopaki czy ktoś moze mi powiedzieć jaki licznik do mnie podejdzie? WAUZZZ8E13A406396 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. I tak tez było tunel przedlift już wszystko jasne Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. 2 DIN w przedlifcie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Chyba niemożliwe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. To powiedz mi dlaczego u mnie w tunelu jest różnica z prawej strony ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Cześć jak w temacie I druga sprawa czy tunel środkowy lift 1 din różni się od 2 din??? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Ok będę miał a gdzie to podłączyć i skąd ten plus dać na klimatronik bo mi sprężarka nie chodzi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Panowie jak podłączyć przeciwmgielne bo tylko to mi zostało zrobić o nie wiem jak auto z 97 roku modelowo 98 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk A i jeszcze lusterka do czego podłączyć ?? To te dwa cienkie kabelki co były w kostce do podgrzewania szyby? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Witam a czy ktoś moze mi powiedzieć jak podłączyć kostki airbag ?? Bo mam w instalacji kostkę żółta 2 kable a w fotelu 3 kable Fotele polift a instalacja 97rok Proszę o pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. a4b5rs4 odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w Audi A4 B5
    Cześć po pierwsze : 1- czy po dłuższym postoju masz ciśnienie w zbiorniku 2- czy płyn chłodniczy jest ciepły po osiagnięciu 90st? 3- po dodaniu gazu płyn bombelkuje lub widać jaki kolwiek ruch w zbiorniczku? 4- czy węże sa twarde i puchną ? 5- pompa wody nie wydaje dziwnych odgłosów? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. A jakie amory do sprężyn 1 be? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Takie bedą dobre ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Podpinam się do tematu fotel kierowcy ok pasażer brak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. a4b5rs4 odpowiedział(a) na Mateusz97 temat w Audi A4 B5
    Oj to chyba nie opłacalne lepiej wymień silnik Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. a4b5rs4 odpowiedział(a) na Mateusz97 temat w Audi A4 B5
    Z tego co wiem to wahacze ms niby wytrzymują max 80 tys Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jak chcesz więcej jeździć to lepiej kupić ori używane Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Właśnie dlatego szukam zregenerowanych zaciskow Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Raczej tak ogólnie dwa zużyte tak samo a co proponujesz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.