Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4b5rs4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4b5rs4

  1. a4b5rs4 odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w Audi A4 B5
    Nie ma bulgotania bo zmieniłem nagrzewnice, wczesniej było ale juz nie ma korek juz jedzie oryginał [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk I powiem jeszcze ze nie zauważyłem żadnego płynu na silniku koło uszczelki głowicy a oglądałem bardzo dokładnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. a4b5rs4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam od pewnego czasu ubywa mi płyn w zbiorniczku wyrównawczym. Płyn najprawdopodobniej wycieka z rurki umieszczonej pod zbiornikiem wyrównawczym. Ale dzieje się tak tylko wtedy kiedy robię dłuższą trasę typu 200 300 km i wycieka on nie od razu po postoju, tylko po paru godzinach widzę plamę pod autem. Jeszcze jeden niepokojący objaw to taki że nawet gdy Auto stoi dwa dni bez użytkowania, po odkręceniu korka zbiorniczka wyrównawczego jest duże ciśnienie w zbiorniczku. Przy spokojnej jeździe płyn mi nie wycieka. Prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Ale w tym problem ze auto jeździ normalnie tylko pod wiatr przeładowuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Witam mam bardzo dziwny problem auto wchodzi mi w tryb awaryjny czasami jak jadę pod silny wiatr naprzyklad na autostradzie czy to może n75 nie domagać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Czy ktoś może mi napisać jak to zmienić w avancie bo mam komplet i nie wiem jak to ogarnąć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. A tył bose do amanta jest jakiś zamiennik ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Avanta sorka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Co powiecie na taka dokładkę? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. http://vaglog.pl/log_243730.html http://vaglog.pl/log_243731.html http://vaglog.pl/log_243732.html http://vaglog.pl/log_243733.html
  9. a4b5rs4 odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w Audi A4 B5
    Ma ktoś takie lusterko? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. a4b5rs4 odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w Audi A4 B5
    Ale jak samo się wylało? Nie da rady naprawić? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. a4b5rs4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam od pewnego czasu moje wewnętrzne lusterko jest ciemno jasne do połowy dlaczego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Odma to ta plastikowa rurka? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. witam prosze o analize logów: STATYCZNE: Grupa 013, 019: http://vaglog.rtnet.pl/log_186846.html Grupa 010: http://vaglog.rtnet.pl/log_186845.html Grupa 007: http://vaglog.rtnet.pl/log_186844.html Grupa 001: http://vaglog.rtnet.pl/log_186843.html DYNAMICZNE: Grupa 003, 011: http://vaglog.rtnet.pl/log_186919.html Grupa 001, 004: http://vaglog.rtnet.pl/log_186918.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.