-
vag-brak komunikacji
problem rozwiązany - zmieniłem com w menadżerze i odpaliłem vaga jako ADMINISTRATOR. :> dziękuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam
-
vag-brak komunikacji
zmieniłem na 9600 i niestety nic... próbowałem też inne kombinacje ale niestety... wydaje mi się,że problem tkwi w tym iż przejściówka zainstalowała się na com 8 i 9 a w vag mam do wyboru tylko com1 ,2,3,4 . pozytywny test przechodzi na com3 [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 23:23_________________________________________________ w jaki sposób to zrobić?
-
vag-brak komunikacji
koledzy potrzebuję pomocy: w starym lapku miałem wejście com więc nie było żadnego problemu. kupiłem nowego w którym nie ma com więc dokupiłem przejściówkę z EXPRESS CARD - COM zainstalowałem i niby wszystko jest ok ( podłączyłem interfejs do lpg i wszystko działa ok ) niestety nie działa vag ( 409 itd ) test wychodzi pozytywnie- widzi urządzenie ale niestety brak komunikacji ze sterownikami może mi ktoś podpowiedzieć co muszę zrobić pozdrawiam
-
[ALL] VAG Czy da się kupić taniej??
Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro.
-
Świeci kontrolka Air Bag
no problem, mój gg 5800824 , daj znać to się ustawimy gdzieś na mieście
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich serdecznie. gratuluje tak wspaniałego forum :th: ciesze się,że mogłem do was dołączyć i mam nadzieje,ze wiele się od was nauczę. pozdrawiam wszystkich
muflonik137
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta