Treść opublikowana przez skoffice
-
Tuner TV w MMI 3G w Audi A4 B8
Wszystko zależy od poziomu sygnału. Są miejsca gdzie nie odbiera, a w innych np. jadąc autostradą odbiera idealnie. Ten model tak ma. Ale zawsze kilka kanałów jest dostępnych więc tragedii nie ma. Czasem wystarczy podjechać dosłownie 1m i kanały niedostępne zaczynają odbierać. Co do innych anten to nie próbowałem, pewnie da się zrobić ale anteny będą widoczne a to nie będzie fajnie wyglądać.
-
Tuner TV w MMI 3G w Audi A4 B8
8K9 035 225C, 8K9 035 225E i 8K9 035 225J
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Super wyszło. Jeśli przygasa przy kierunkach to na pozycyjnych też musi. Żarówki ledowe 29 czy 50W? Kolorystycznie bardzo dobrze pasuje ze światłami mijania czy to OSRAM COOL BLUE HYPER ?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Fizycznie są chyba takie same problem może być z komunikacją pomiędzy komfortem a sterownikiem który jest w jednym z silniczków.
-
MMI 3g funkcja NAME zestaw znaków
Ciekawy jestem jak jest u Ciebie. W sumie nie korzysta się z tej opcji często, ale wkurza sam fakt że tak jest.
-
MMI 3g funkcja NAME zestaw znaków
Wygląda to tak
-
MMI 3g funkcja NAME zestaw znaków
Po wejściu w tą opcję mam jeszcze ciekawsze znaki. Można coś z tym zrobić?
-
MMI 3g funkcja NAME zestaw znaków
Witam. Panowie przy próbie dodania nowego wpisu w katalogu NAME pojawia się u mnie taki zestaw znaków jak na dołączonym zdjęciu. Nie ma w nim polskich znaków. Czy u Was jest tak samo? Pozdrawiam
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Witam Panowie, przeczytałem wątek, ale nie znalazłem odpowiedzi na takie pytanie. Mianowicie czy LEDY przygasają kiedy włączymy postojówi czy światła mijania, czy też też świecą się dalej pełną mocą ? Może ktoś wrzuci jakieś zdjęcia porównawcze : 1 DRL, 2 postojówki +mijania, 3 same postojówki. Pozdrawiam
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Panowie czy śruba 6 samogwintująca jest do kupienia oddzielnie czy musi być razem z siłownikiem? Jaki jest jej symbol?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Te siłowniki to 8k9 827 552 A 450N.
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Ta wtyczka ma symbol 8K0 973 754 A. Prośba do kolegi wrclaguna o dopisanie do pierwszego posta dla pełni informacji.
-
wtyczka do przycisku 8K0 959 831 A otwierania klapy
Dzięki
-
wtyczka do przycisku 8K0 959 831 A otwierania klapy
Jaki symbol ma wtyczka podpięta do przycisku 8K0 959 831 A otwierania klapy bagażnika (avant) w drzwiach kierowcy?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Jaki symbol ma wtyczka podpięta do przycisku otwierania klapy w drzwiach kierowcy? Przy okazji przycisk ma symbol 8K0 959 831 A, a ramka przycisku to 8K1 959 829 (można dopisać do pierwszego posta)
-
Czy nie brakuje filtra?
U mnie jest dokładnie tak samo, nie ma żadnego filtra.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Czyli potrzebny jest moduł pamięci lusterek (te guziki w drzwiach kierowcy)? nie........sterownik pamieci fotela Dzięki a czy w wolnej chwili nie wrzuciłbyś paru schematów jak to jest pospinane elektrycznie bo temat pamięci lusterek nie był jeszcze rozwinięty w tym wątku.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Czyli potrzebny jest moduł pamięci lusterek (te guziki w drzwiach kierowcy)?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
jak nie zakodujesz to nie bedzie błedów Jeśli występują konfiguracje lusterek typu 10 pin kierowca 14 pin pasażer to czy jest możliwe osiągnięcie pełnej funkcjonalności przy obniżaniu prawego lusterka na wstecznym ? Co potrzebne i jak to zrobić?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Kupiłem lusterka składane z fotochromem mają 14 pinów więc są z pamięcią. Mam sterowniki drzwi z literą H obsługują składanie ale nie sądzę żeby obsługiwały pamięć. Czy po podłączeniu będą jakieś błędy w związku z pamięcią w lusterkach?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie.
-
Tuner TV w MMI 3G w Audi A4 B8
Co do brązowego złącza w tunerze to nie należy go olewać, a wręcz przeciwnie trzeba go podłączyć do wzmacniacza z końcówką E czyli R24 w klapie. Wzmacniacz ma podwójną wtyczkę. Jeden kabel idzie do tunera radiowego, a drugi do tunera TV. Jak dołożysz jeszcze wzm. C to będzie hulać, co trzy wzmacniacze to nie jeden.
-
Antena DAB
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Na szybie mam tylko niepobielone wyprowadzenia od anteny DAB usiłuję do nich dolutować kable od wtyczki do wzm. ant. i nie mogę. Cyna się tego nie trzyma. Czy potrzebna jakaś pasta lutownicza czy inna metoda? HELP A co do pytania : wzmacniacz w klapie to radio, lewy to radio, sygnał z kluczyka i ewentualnie TV.
-
Demontaż gniazda AUX
Jak w temacie. Czy żeby wyjąć gniazdo AUX trzeba ściągać tunel czy można jakoś łatwiej. Muszę wyjąć gniazdo bo częściej coś w nim nie kontaktuje niż odwrotnie.( pewnie do wymiany) Jak to gniazdo jest zamocowane: śruby jakiś zatrzask? I jeszcze jedno jak wygląda podłączenie gniazda aux na schemacie. Mierząc omomierzem nie mam przejścia pomiędzy poszczególnymi wyprowadzeniami gniazda a odpowiednimi pinami wtyku do MMI 3G. Kiedy mierzę od przelotki z tyłu tunelu mam zamknięty obwód. Czy w gnieździe są jakieś kondensatory czy jakaś inna separacja? Pozdrawiam
-
Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów
Czy żeby wyjąć gniazdo AUX trzeba ściągać tunel czy można jakoś łatwiej. Muszę wyjąć gniazdo bo częściej coś w nim nie kontaktuje niż odwrotnie.( pewnie do wymiany) Jak to gniazdo jest zamocowane: śruby jakiś zatrzask?