Treść opublikowana przez Drac0
-
Jakie Spalanie 1.8T w Automacie?
U mnie obecnie A3 1.6 Mpi i bierze 10-11LPG na 100 przy jezdzie 125/130 4k obrotów, auto chce zmienic na A4 bo dziecko w drodze. Jezdzimy czesto autostrada i tak mi podeszło to LPG w 1.6mpi a jezdzilem troche 1.8T i wydaje mi sie ze byłoby fajnie... 30-40k przebiegu rocznie to instalacja powinna sie szybko zwrócić. Upatrzyłem ładną sztukę ale jest własnie w automacie i troche się boje tej skrzyni...
-
Jakie Spalanie 1.8T w Automacie?
Ok - a powiedz mi jakie Ty masz spalanie LPG przy takiej jezdzie w swoim autku?
-
Jakie Spalanie 1.8T w Automacie?
Hej Szukałem ale znalazlem głównie opinie o manualu, na jakie spalanie mozna liczyc w 1.8T BFB w automacie ? interesuje mnie szczegolnie autostrada przy predkosci 120-130km/h, jak również miasto
-
Czy gaz do 1.8 T to dobry pomysł?
Jadę jutro obejrzeć auto Arkadiusha Wysłane z mojego GT-I8190
-
Co myślicie o tym Audi?
Zapomniałem dać linka do tematu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/185552-b5-adravantador-by-arkadiush-na-sprzedaz/
-
Co myślicie o tym Audi?
Hej, Zastanawiam się nad zakupem audi od jednego z klubowiczy - Arkadiush Ktoś widział to autko ? może się jakoś wypowiedzieć?
-
Czy gaz do 1.8 T to dobry pomysł?
ok dzięki, a jeśli już trafię z gotową instalacją, to które są dobrze oceniane tutaj na forum? jak dotychczas wiem że chyba m.in staag 300 http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-2000-1-8t-150km-fl-lpg-CID5-ID6WbNf.html#0f1e385a84 co myślicie o tym? gość mówi ze instalacja to staag 300 premium
-
Czy gaz do 1.8 T to dobry pomysł?
Teraz jeszcze tylko pozostaje znaleźć auto godne uwagi.
-
Czy gaz do 1.8 T to dobry pomysł?
Wiem że nie był już się trochę tu naczytałem i naoglądałem. Ale o gazie wiem bardzo mało
-
Czy gaz do 1.8 T to dobry pomysł?
No dobra, a powiedzcie mi jeszcze coś... ja żyje w przekonaniu że gaz zakładamy do auta, które ma 100-150kkm. Wiadomo diesele 1.9 Tdi z lat 99-00 maja po 300-400 zrobione i to jest norma (są kręcone do 200 i "wszyscy" szczęśliwi). Jakiego auta powinienem szukać żeby opłacało mi się założyć to LPG?
-
Czy gaz do 1.8 T to dobry pomysł?
Generalnie jak w temacie... gadałem ze znajomym, który niby się trochę na autach zna i mówi że przy turbo może być dużo problemów z gazem. Ja obecnie stoję przy dylemacie czy diesel czy też benzyniak, a jeśli padnie na benzynę to nie stać mnie na płacenie więcej niż 30 zł za 100km
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiem że to raczej nieodpowiedni temat, ale może ktoś z Krakowiaków orientuje się czy jest w naszej okolicy na sprzedaż jakaś godna sztuka A4 b5 1.9 tdi najlepiej w sedanie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim, Obecnie nie mam audi a4, ale jestem na etapie intensywnego niestety bezskutecznego poszukiwania wymarzonej jednostki.