Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drac0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Drac0

  1. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 1.8T
    U mnie obecnie A3 1.6 Mpi i bierze 10-11LPG na 100 przy jezdzie 125/130 4k obrotów, auto chce zmienic na A4 bo dziecko w drodze. Jezdzimy czesto autostrada i tak mi podeszło to LPG w 1.6mpi a jezdzilem troche 1.8T i wydaje mi sie ze byłoby fajnie... 30-40k przebiegu rocznie to instalacja powinna sie szybko zwrócić. Upatrzyłem ładną sztukę ale jest własnie w automacie i troche się boje tej skrzyni...
  2. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 1.8T
    Ok - a powiedz mi jakie Ty masz spalanie LPG przy takiej jezdzie w swoim autku?
  3. Drac0 opublikował(a) temat w 1.8T
    Hej Szukałem ale znalazlem głównie opinie o manualu, na jakie spalanie mozna liczyc w 1.8T BFB w automacie ? interesuje mnie szczegolnie autostrada przy predkosci 120-130km/h, jak również miasto
  4. Jadę jutro obejrzeć auto Arkadiusha Wysłane z mojego GT-I8190
  5. Zapomniałem dać linka do tematu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/185552-b5-adravantador-by-arkadiush-na-sprzedaz/
  6. Hej, Zastanawiam się nad zakupem audi od jednego z klubowiczy - Arkadiush Ktoś widział to autko ? może się jakoś wypowiedzieć?
  7. ok dzięki, a jeśli już trafię z gotową instalacją, to które są dobrze oceniane tutaj na forum? jak dotychczas wiem że chyba m.in staag 300 http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-2000-1-8t-150km-fl-lpg-CID5-ID6WbNf.html#0f1e385a84 co myślicie o tym? gość mówi ze instalacja to staag 300 premium
  8. Teraz jeszcze tylko pozostaje znaleźć auto godne uwagi.
  9. Wiem że nie był już się trochę tu naczytałem i naoglądałem. Ale o gazie wiem bardzo mało
  10. No dobra, a powiedzcie mi jeszcze coś... ja żyje w przekonaniu że gaz zakładamy do auta, które ma 100-150kkm. Wiadomo diesele 1.9 Tdi z lat 99-00 maja po 300-400 zrobione i to jest norma (są kręcone do 200 i "wszyscy" szczęśliwi). Jakiego auta powinienem szukać żeby opłacało mi się założyć to LPG?
  11. Generalnie jak w temacie... gadałem ze znajomym, który niby się trochę na autach zna i mówi że przy turbo może być dużo problemów z gazem. Ja obecnie stoję przy dylemacie czy diesel czy też benzyniak, a jeśli padnie na benzynę to nie stać mnie na płacenie więcej niż 30 zł za 100km
  12. Wiem że to raczej nieodpowiedni temat, ale może ktoś z Krakowiaków orientuje się czy jest w naszej okolicy na sprzedaż jakaś godna sztuka A4 b5 1.9 tdi najlepiej w sedanie?
  13. Cześć wszystkim, Obecnie nie mam audi a4, ale jestem na etapie intensywnego niestety bezskutecznego poszukiwania wymarzonej jednostki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.