Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drac0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Drac0

  1. Drac0 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    jak w temacie - czy polecacie jakieś zarówki które moge wsadzic do polifta żeby było więcej komfortu przy cofaniu?
  2. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 2.0TDI
    Znalazlem na Fb drugiego chłopa, który u niego robil - ten sam silnik CNHC i dokładnie ten sam błąd...
  3. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 2.0TDI
    Ale czy to oznacza ze on mape skopał i mogł mi skopać auto gdybym nie wrocił do serii? Czy istnieje mozliwosc ze jednak mapa była dobra a silnik/osprzet nie daje rady w tych warunkach? Wzial za robote 1300zł to nie jest mało kasy
  4. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 2.0TDI
    Wrociłem do serii u innego tunera - problemu nie ma od 1kkm, spalanie na trasie spadlo z 6.1 do 5.1.... - nie wiem co dalej...
  5. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 2.0TDI
    Logi z procedury wypalania na postojuLOG-01-IDE00434_&9.CSVLOG-01-IDE00434_&11.CSV
  6. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 2.0TDI
    Dodałem
  7. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 2.0TDI
    Takie sa teraz, na przyjezdzie do domu mialem wypalanie.
  8. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 2.0TDI
    Powinno byc w logach ale jak kojarze to obliczona byla 20g a rzeczywista 4g Różnica cisnień też jest tam zapisana o ile diagnozowalem odpowiednio - prosze rzuc okiem na dysk google
  9. Drac0 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Posiadam Audi a4 b8 2.0 TDI Ultra 163km (Ad-Blue) silnik CNHC - kupilem z przebiegiem 175tys przy 180 zrobilem "bezpieczny" chip i po przejechaniu 500km zaczeły się problemy - Check engine z błędem P2002 00 [237] wskazujący na błędne działanie DPF. Po przeczytaniu internetów wiele wskazuje iż może to być zapchana chłodnica EGR jednakże kilka osób dokonało wymiany a błąd jak występował tak wystepuje - dlatego chciałbym samodzielnie zdiagnozować problem na ile to możliwe. Z rzeczy, które zauwazyłem: - spalanie bardzo wzrostło, wczesniej najczesciej srednia 5,3-5.4 -teraz 6,1-6,5 przy ekonomiczniej jezdzie np 120 tempomat na pustej autostradzie przy 400-500km trasy. Spalanie w miescie wczesniej mialem na poziomie 6-7l teraz 9-10. - Check engine nie wyskoczy mi na autostradzie przy podanej predkosci a jedynie na trasie kiedy najczesciej jade na biegach od 3 do 5 w okolicy obrotów 1600-2000 - ma wrażenie ze auto lekko straciło moc - wypalanie DPF wg obrotów oraz aplikacji VAG DPF najczesciej co 200-300km miejskiej jazdy lub 500-600 autostradowej. Zrobiłęm trochę odczytow z VCDS, może ktoś coś zauważy i podpowie? AudiA4 – Dysk Google DRIVE.GOOGLE.COM
  10. mam 2.0 TDI ULTRA 163km silnik CHNC Przebieg 176k Czy ktoś miał doświadczenie z ta jednostka? ile tutaj realnie i w 100% bezpiecznie można uzyskać
  11. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w Podlaskie
    A Igora Puchowicza znasz moze? polecony mi zostal na FB Chris ma poltorej miesiaca termin...
  12. Czy generalnie koła 16 są ok? mam takie oryginalnie i mam dylemat czy zmienic na 17, kwestia wygladu nie ma dla mnie znaczenia - chodzi bardziej o bezpieczenstwo. glownie trasa bialystok kraków gdzie lubie jechac te 120-130
  13. Dzięki
  14. Co teraz warto kupic?
  15. Hej Interesuje mnie filtr oleju, kabinowy, silnika, paliwa. WAUZZZ8K6FA074708
  16. Co polecacie do B8 225/55/16 - predkosci na autostradzeiw w okolicy 130-150. raczej spokojna jazda. bezpieczenstwo istotne
  17. Mechanicy mi mowią ze sa dwie wersje - pompa wody z czujnikiem albo czujnik przekladac ze starej pompy - różnica w cenie 200zł za częsci. Co o tym myślicie - normalnie bym zakładał ze warto dac te 200zł więcej i miec nowe czesci 900zł z czujnikiem 700zł bez
  18. WAUZZZ8K6FA074708
  19. Jaki kompletny rozrzad do CNHC / 2.0 TDI Ultra 163KM potrzebuje kupic? I przy okazji - ktos poleca jakis warsztat w białystoku?
  20. Gdzie polecacie zrobic wymiane?
  21. 2.0 TDI ultra 163 km <- czy to dobre rozwiazanie? brać czy unikać?
  22. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 1.8T
    Dzieki wszystkim za pomoc. Przemyslę sprawe i coś wybiore - problem w tym ze serce ciągnie do tego modelu
  23. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 1.8T
    To moje 1 dziecko wiec nie wiem ile potrzebuje, bagaznik na pewno wiekszy niz w A3 jest. Do czego korzystacie z tego miejsca na tylnej kanapie?
  24. Drac0 odpowiedział(a) na Drac0 temat w 1.8T
    mówisz ze za mały będzie? w grę wchodzi jeszcze Volvo VC 70 ale buda mi się mega nie podoba, oraz Megane III GranTour

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.