Treść opublikowana przez mariusz2288
-
2.0 TDI CR 170 KM, mrugająca kontrolka świec żarowych - bez innych objawów.
Miałem ten sam problem, wymieniłem przepustnice i problem zniknął
-
Po naciśnięciu gazu obroty rosną auto nie przyspiesza
Witam. Tak jak w temacie po naciśnięciu gazu na 4i 5 biegu obroty wzrastają auto nie przyspiesza po chwili obroty spadają i samochód idzie do przodu. Czy to objawy padniętego sprzęgła?
-
Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Po zaslonieciu chłodnicy dużo lepiej
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Taki zestaw można dostać tylko w ASO?
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Ja u siebie ranty zrobiłem barankiem tak jak ma bmw i mam święty spokój
-
Parujaca lampa
U mnie był zatkany
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Fajny kolorek
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Mega robota
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Sprawdz :10 PARK ASSIST ---> SECURITY ACCESS 16 ( 71679) CODING 07 ---> BYTE 0 BIT 4 zmiana z 0 na 1 . Sprawdzę.Jak Ty nie ogarniesz tego to chyba nikt
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Nikt z was nie wie czy można zrobić wizualizacje na czerwonym wyświetlaczu?
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Czy manetki FIS z tempomatem do sedana 2008r podejdą tylko o tych dwóch numerach z pierwszego postu? Nikt nie odpowie?
-
Montaż manetki FIS pod komputer pokładowy w A4 B8
Panowie jeżeli mam przełącznik zespolonym o numerze 8R0953502D to jest możliwe wrzucić go do modelu z 2008 r Potrzebuje manetki FIS z tempomatem do sedana
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Czy na czerwonym wyświetlaczu można zrobić wizualizacje?