Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi 28

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Problem rozwiązany U mnie winny był nowy przekaźnik Miał zwarcie wewnętrzne. Pozdrawiam
  2. Problem rozwiązany Nowy sterownik miał zwarcie wewnętrzne po wymianie na inny nowy problem znikł. Ps.polowa nowych zamienników z wyższej półki przychodzi uszkodzona tragedia z tymi częściami. Dodam jeszcze nowy oryginalny sterownik w Niemczech z ASO 503€ zamiennik który kupiłem i był popsuty od nowości 150€ a ten który zamówiłem na Amazon 77€ i działa. Zobaczymy jak długo hi.
  3. Z tymi drganiami na a wolnych po odpaleniu to najprawdopodobniej fazator Jak olej zimny to się przycina i powoduje takie objawy ze co jakiś czas zatelepie silnikiem. Wymiana prosta jak jest jeden fazator to dwie śrubki i jedna wtyczka do odpięcia można zrobić na parkingu. Jak ktoś ma podobne problemy to warto to sprawdzić rano przed odpaleniem. Poprostu odkręcić trwa to dwie minuty i sprawdzić czy ten bolczyk na środku luźno sobie lata jak przechylamy góra dół ma sam płynnie się wysuwać bez najmniejszego przycinania Fazatory lekko uszkodzone ciężko zdiagnozować bo działają wtedy dość płynnie i nie zawsze da się jednoznacznie określić czy się przycina. Dlatego najlepiej na zimnym !!!
  4. Nikt nic nie podpowie?
  5. A co sądzisz o tym że mój sterownik skrzyni zawsze ma wyższą temperaturę niż olej w skrzyni o jakieś 5 stopni jest to normalne ? Bo gdzieś na jakimś filmiku widziałem temperatury i tam było odwrotnie. To ole miał wyższą temperaturę. Masz możliwość to jakoś sprawdzić? I jestem jeden parametr mnie zastanawia mianowicie prędkość samochodu ze skrzyni biegów zawsze na postoju w każdym trybie pokazuje 3.2 kmh Ale jak ruszę to prędkość się wyrównuje do prędkości auta Dodam jeszcze tylko że w parametrach prędkość samochodu z kół jest zgodna to znaczy jak się zatrzymamy do pokazuje 0 kmh. Pozdrawiam
  6. Coś nowego w temacie lamp? Udało ci się rozwiązać problem?
  7. Witam Mam problem po wymianie sterownika wentylatora Po wyłączeniu zapłonu uruchamiają się wentylatory i wywala błąd P04800 jako stały. Po uruchomieniu silnika wentylatory się wyłączą a a zapisany błąd zmienia się na nie aktywny. Czy ktoś miał podobny przypadek. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
  8. Tak ale moje auto ma niecałe 120 tysięcy nalotu i jestem drugim właścicielem auto kupiłem z przebiegiem 30 tysiecy więc mam je prawie od nowości. Nie ma tu mowy o zużytym sprzęgle czy łańcuchu. Olej wymieniany co 60 tysięcy bez śladów jakiego kolei zużycia. Jedyne co może być to usterka sterownika ale błędów brak. I dlatego nie wiem że a bardzo co to może oznaczać . Czy do 0AW jest jakaś specjalna procedura adaptacji ? Może coś robię nie tak .
  9. To lampy LED. Nie da się wymienić żarówki. A przy okazji u ciebie świeciły lampy wstecznego w klapie? Bo jak się domyślam to lampy od A4 B8 Po lifcie.
  10. Witam wczstkich Chodzi o skrzynie multitronic 0AW W blokach pomiarowych widzę prędkość że skrzyni biegów 3.2 kmh na postoju w każdym trybie. Brak błędów its. To raczej nie jest normalna wartość. I nie wiem czy przypadkiem sterownik z tego powodu nie zapisuje na stałe adaptacji sprzęgła. Nie spotkałem do tej pory nic na ten temat. Z góry dziękuję za informację
  11. Witam Mam ten sam problem. Coś udało ci się zrobić w tym temacie.?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.