Witam. Powiedzcie mi czym może byc spowodowane to że gdy odpalam samochód (a4 b5 avant 1.8 benzyna '96) obroty skacza nawet do 1.5x potem jade i jest spokój a czasami zatrzymuje sie na światłach spokój spokój u nagle znów zaczyna tańczyć. Czy trzeba wymienić filtr powietrza? [emoji28]
Dzięki wielkie w końcu jakiś pomysł na zrobienie tego, bo kły urwane już od dłuższego czasu a na robotę nie było pomysłu. Mam nadzieje że długo się trzyma po zrobieniu tym sposobem.
dzisiaj jak sprawdzałem to po odpaleniu silnika miał 12 z groszami i lampka od ładowania się świeciła, ale po dociśnięciu do 5 tysięcy obrotów wskakiwał na 13,9 a lampka gasła. Czy problem może leżeć w wytartych szczotkach alternatora ?
błędy już wykasowałem. Niby wszystko pięknie tylko cały czas świeci mi się ikona ładowania aku, a on cały czas się rozładowuje choć na kablach pokazuje, że alternator dobrze daje prąd a aku dobrze go bierze.
Witam, dzisiaj koleżka podpinał mi moją A4 pod kompa i wyszły mi Problemy takie jak widać na zdjęciu, jako iż nie jestem specem w tym kierunku proszę o pomoc i rady co mam z tym zrobić. Z góry dzięki wielkie. Pozdrawiam
http://www.directupload.net/file/d/3769/4vchkfbh_jpg.htm