Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boruc1331

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boruc1331

  1. Poluzowało mi się lusterko wewnątrz, nigdzie nie widzę sposobu żeby je dokręcić, jakies pomysły?
  2. Gdzie znajduje się przekaźnik włączenia świec żarowych?
  3. Już sprawdziłem czy jest napis, niestety nie jest to BOSE.... czy wszystkie B6 mają Subwoofery w bagażniku?
  4. Siemka, słuchajcie, nie wiem czy to głupie pytanie i czy było już poruszane ale mam w bagazniku w B6 kombi Subwoofer w boczku, jak kupiłem samochód to usłyszałem od właściciela że to niby jest nagłosnienie BOSE, ale na osłonach głosników nie ma napisu BOSE no i mam wrażenie że radio nie gra jakoś rewelacyjnie, dodam że jest oryginalne concert więc jest to BOSE czy nie?
  5. Witajcie, kupiłem niedawno A4 B6, niestety jakimś cudem jest wyrobiona niezła dziurka w podłodze pod pedałem sprzęgła, jeździła nim kobieta więc pewnie od szpilek itd, wymiary jakieś 5x5cm , aż do białego, macie jakiś pomysł jak to zakryć, zaszyć?
  6. Sorka że takie pytanie ale jestem tu nowy i ogólnie zaczynam przygodę z audi, chodzi o ustawienia na komputerze? jak to zrobić?
  7. witam, mam problem tego typu iż gdy włączam nawiewy dolne strzałką w dół to ani z przodu na nogi te dolne nawiewy koło prawej nogi kierowcy i lewej pasażera oraz te z pod foteli przednich nie dmuchają, co to może być za przyczyna?
  8. Witajcie, patrząc po wszystkich postach moje audi jest ubogie w wyposażenie ale niedawno je kupiłem i dopiero zaczynam przygodę z tym samochodem, z czasem będę starał się również je zmodyfikować i ulepszyć Jest to A4 B6 w wersji Kombi Rocznik 2004r końcówka produkcji Silnik to klasyczne 1.9 TDI 131km Skrzynia 6 biegowa manualna Przebieg 280000tyś Salon Polska Wyposażenie : -ksenon ze spryskiwaczami -trójramienna kierownica -podgrzewane dysze spryskiwaczy -skrzynia 6 biegowa -schowek na kluczyk (podobno to nie standard) -4 x elektryczne szyby -pakiet chrom -nagłosnienie bose z subwooferem w bagażniku -komputer kolorowy od B7 Plany a może marzenia : -montaż bi xenonu -przyciemnienie szyb -felgi 17cali -możliwy chip na 160koni Proszę o komenty i propozycje zmian, pozdrawiam http://postimg.org/gallery/1g0yohi1q/
  9. Witajcie, z tego co wiem na tylnych bocznych szybach są te linie grzewcze (nie wiem jak to się poprawnie nazywa) czyli przy zaparowanych bądź oblodzonych szybach powinien znikać osad a nie ma żadnej reakcji, co proponujecie zrobić? jest od tego jakiś bezpiecznik? bo w książce nie mogę znaleźć...
  10. Witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczów. Piotrek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.