Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przetarta podłoga A4 B6


Boruc1331

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, kupiłem niedawno A4 B6, niestety jakimś cudem jest wyrobiona niezła dziurka w podłodze pod pedałem sprzęgła, jeździła nim kobieta więc pewnie od szpilek itd, wymiary jakieś 5x5cm , aż do białego, macie jakiś pomysł jak to zakryć, zaszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowy dywan, na allegro okolice 200 pln. Zdemontuj fotele itd przełóż dywan i będzie z głowy. Inaczej tego nie naprawisz żeby wyglądało po ludzku.

p.s może to od przebiegu a nie od szpilek :P


ja takie cos zakryłem dywanikiem szmacianym i na to dywanik gumowy i zapomniałem o sprawie ;)

:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem, auto kupiłem z przebiegiem 256 tys - sprawdzane w serwisie. Wiem że wymiana dywanu to najpewniejsze rozwiązanie ale jego wymiana to demontaż prawie całego wnętrza i trzeba mieć kupę czasu aby się w to bawić z powodu przetarcie o wymiarze 10x15 mm. Gdybym dorwał jakiś skrawek dywanika swing to może bym spróbował dociąć coś do tego przetarcia i jakoś go tam wkleił. A że to przetarcie ma krawędzie jakby ktoś je wyciął nożykiem to jest duża szansa że nie rzucałoby się to tak w oczy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



marjon, dnia 16 Paź 2014 - 22:14, napisał:

ja takie cos zakryłem dywanikiem szmacianym i na to dywanik gumowy i zapomniałem o sprawie ;)

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

A niby czemu łapiesz się za głowę?

Ja zrobiłem to samo.

Dla durnej dziurki (przetarcia) nie będę zmieniał całej wykładziny.

Auto jest dla mnie a nie ja dla auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak non stop leży u mnie wycieraczka gumowa (lato i zima).

W łatanie nie będę się bawił, choć na początku o tym myślałem.

Ale musiałbym mieć kawałek ori wykładziny a nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby się tylko odcień zgadzał. Można wykorzystać inny dywanik. Z niego wyciąć prostokąt,wklejamy na silicon i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co szukać speca, wycinać cudować itd, zrobić to raz a dobrze, nie jest to duży koszt, trochę więcej zabawy tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana całej wykładziny owszem z grubej rury a nie żaden półśrodek. Ale moje doświadczenie mówi tez, że w związku ze znaczną rozbiórką wnętrzna należy się liczyć w okresie późniejszym ze skrzypieniem tapicery. Raz zdemontowane już potem będize się odzywało. Jak się da załatać a detailer zrobi to tak, że śladu nie będzie to warto próbować jeśli wnętrze nie było nigdy wcześniej rozbierane

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że niezbyt celowy demontaż wnętrza może przynieść więcej szkód niż pożytku. Jak nie skrzypi to warto to uszanować. Ale skupmy się może na pomysłach w jaki sposób taką dziurę estetycznie zatuszować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...