Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nagłośnienie BOSE czy zwykły Subwoofer? Bagaznik A4 B6


Boruc1331

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, słuchajcie, nie wiem czy to głupie pytanie i czy było już poruszane ale mam w bagazniku w B6 kombi Subwoofer w boczku, jak kupiłem samochód to usłyszałem od właściciela że to niby jest nagłosnienie BOSE, ale na osłonach głosników nie ma napisu BOSE no i mam wrażenie że radio nie gra jakoś rewelacyjnie, dodam że jest oryginalne concert :) więc jest to BOSE czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz emblematów na obudowach głośników to raczej to nie jest bose. Możesz jeszcze sprawdzić czy subwoofer ma emblemat bose sam wzmacniacz powinien być srebrny a reszta czarna napis bose powinien się znajdować w wsuniętej części w lewo w głąb boczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wyciagnij głosnik i sprawdz co jest na magnesie bo moze jednak ze zwyklych ktoś zmienił na BOSE , a co do jakości to kolega wyżej dobrze prawi żadna rewelacja :) ja mam HERTZ i jest lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z nagłośnieniem BOSE, mam emblematy i wszysko jednak kupiłem auto z nieorginalnym radiem i jak balans mam na 0 to np. jak słucham piosenki "koncertowej wejsji" to świetnie słychać gitare i inne instrumenty za to wokalu wogóle. Jak zmienie balans na tył albo przód to jest lepiej ale to cały czas nie to czy ktos ma jakąś radę ? AUDI B5 97 rok

Edytowane przez Dziurzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił głośniki z przodu a resztę zwyczajnie odpiął :) Będziesz miał scenę dźwiękową przed sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam problem z nagłośnieniem BOSE, mam emblematy i wszysko jednak kupiłem auto z nieorginalnym radiem i jak balans mam na 0 to np. jak słucham piosenki "koncertowej wejsji" to świetnie słychać gitare i inne instrumenty za to wokalu wogóle. Jak zmienie balans na tył albo przód to jest lepiej ale to cały czas nie to czy ktos ma jakąś radę ? AUDI B5 97 rok

Wyjmij radio i sprawdź czy masz adapter do seryjnych głośników.Opis działania w aukcji

http://allegro.pl/adapter-radio-audi-podlaczenie-glosnikow-tylnych-i4708112899.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z nagłośnieniem BOSE, mam emblematy i wszysko jednak kupiłem auto z nieorginalnym radiem i jak balans mam na 0 to np. jak słucham piosenki "koncertowej wejsji" to świetnie słychać gitare i inne instrumenty za to wokalu wogóle. Jak zmienie balans na tył albo przód to jest lepiej ale to cały czas nie to czy ktos ma jakąś radę ? AUDI B5 97 rok

Wyjmij radio i sprawdź czy masz adapter do seryjnych głośników.Opis działania w aukcji

http://allegro.pl/adapter-radio-audi-podlaczenie-glosnikow-tylnych-i4708112899.html

Dzięki wielki posprawdzam wszysko jak nie mam to zamówie i dam znać, a wiesz może gdzie w necie znajdę rozpiskę przewodów wchodzących do orginalnego radia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam audi a4 b6 kombi. 10 głośników i tuba . Audi Concert. Gra to średnio.  Tuba . Prawie jej nie slychac. Czy mogę pod instalacje concerta założyć tubę bose? Zmieni to coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...