Andrzej 1976

• Paliwo

Osiągnięcia Andrzej 1976

Reputacja

1. Witam. Środkowa kratka w moim a4 b6 była rozwalona. Zamówiłem inna używana w bdb stanie. Cena 100 PLN z przesyłką. Wymiana zajęła minutę. Kombinerki cienkie. Na uchwycie ich szmatka by nie było rys. Chwyt w środek. Lekkie szarpniecie i była na zewnątrz. Wypiecie kabla,zamiana kratek i nowa w konsole. Żadnych kart czy płaskich srobokretow. 3 min pracy.
  2. Witam . Ten problem pojawił się u mnie. Naprawa bardzo prosta. Potrzebny klucz 13 i dłuższy śrubokręt płaski. Otwieramy maskę audi a4 b6. Popuszczamy lekko nakretke 8 na klucz 13. Tak byśmy mogli podważyć ze stożka mechanizm. Nakrętki nie wyjmujemy. Potem z tego pionu gdzie one stoją, ręka opuszczamy je na dół do pozycji startu. Potem kluczem płaskim 13 dokrecamy z wyczuciem i problem z bani. Mi to zajęło 10 min. Nie piszcie o czyszczeniu i wyciąganie silniczka. To bzdura. Przyczyna jest jedna. Za dużo śniegu na szybie,to zwal go ręka. Śnieg jest ciezki. Pozdrawiam.
  3. Witam. Moje audi to a4 b6 2004 1,9 .Audi concert. Subwoofer harczy przy bas plus 3 . Głośnik w drzwiach od strony wzmacniacza raz działa raz nie. Co robic. Szukam i szukam na forum. Nic. Auto orginal bez wypadek. Miał ktoś kiedyś takie coś? ?? Proszę o pomoc.
  4. Panowie. Mam audio concert 2. Audi a4 b6 2004 . Wzmacniacz i wofer w bagażniku. Wszystko orginal. Pytanie czy jak kupię wzmacniacz i wofer bose czy zamiana tego pasuje bez przeróbek i czy będzie lepiej basowalo.
  5. Ludzie. Nigdy przed wymiana oleju nie stosujcie żadnej plukanki silnika. Nigdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To wyrok śmierci dla niego. Nasze silniki mają przebiegi rzędem powyżej 200000 km jak nie 300 000. Auto diesel robi rocznie 30000 do 60000 tys km. Tak jest w de. Drogi podatek więc diesel bo musi jeździć. Płukanie silnika nie polecam nigdy nikomu. Ten zabieg szkodzi nawet nowym jednostkom napedowym. Wiem coś o tym.
  6. Witam. Mam audi a4 b6 kombi. 10 głośników i tuba . Audi Concert. Gra to średnio. Tuba . Prawie jej nie slychac. Czy mogę pod instalacje concerta założyć tubę bose? Zmieni to coś?
  7. Witam. A ja muszę zmienić amory ,bo są już żadne. Gumy i odbije rowniez. Siedzi jeszcze orginalne zawieszenie z fabryki audi. Sprężyny są na pewno orginalne,ale amory były wcześniej zmieniane bo kolor ich jest czerwony. Auto jezdzi na felgach 17 cali. 2004 rok. Trzyma się drogi jakby z fabryki. 131 Avf. Martwią mnie odboje z tyłu ,bo ich prawie nie ma. Są ale bardzo zadne. Mam auto bez wypadkowe w stu procentach . Pełna książka serwisowa. Wszystko działa jak pierwszego dnia. Zmieniłem hamulce z tyłu i zobaczyłem te zużyte gumy i kolor Amorow. Wymienię myślę i chce na konkret amorow,które pasują do org. Sprezyn. Bilstein jest najlepszy ale jaki do orginalych sprezyn. Proszę o podpiwiedz.
  8. Zrobiłem jak pokazales. Zmieniłem oringi i uszczelnilem. Wszystko ok ale czemu po włączeniu świateł nie opuszczają się i podnoszą jak to było wczesniej. Co zrobiłem nie tak. Oring większy założyłem i wcisnelem na siłę troche. Powiem jeszcze ze ciężko ruszyć regulacje ręczna imbusem nr 6. Wody nie ma ale regulacja świateł poziomu nie działa a przed operacją dzialalo. Co jest nie tak.